Treść opublikowana przez domelq
-
BHP - to podstawa
BHP w pracy to podstawa http://www.youtube.com/watch?v=zqC8nl--g9A&feature=related
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
To myślę, że jak był zapis o ori w polisie to trzeba z nimi się skontaktować za pomocą prawnika. był taki dział, kto czym się zajmuje, może tam znajdziesz jakiegos prawnika i Ci pomoże. Bo jak był zapis w polisie i tak Cię zlewają to myślę, że musi sie z nimi skontaktować kotś konkretny kto będzie nawijal ich prawniczym językiem
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Ja bym wziął VALEO
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
Dla mnie do B5 to co masz na kołach jest najfajniejsze. Chyba, że promień za mały
-
[B5 ADR] Brak odpowiedzi na odwolanie
Myślę, że jak powiesz, że uważasz iż na podstawie prawa, paragrafu ..., artykułu nr .... uważasz, że Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie - to się zajmą Twoją sprawą od razu i odpowiedx będziesz miał w 10 minut
-
[B5 ACK] Opony zimowe - niestabilna jazda
Opony Continental 205/55 R16 - cisnienei 2,4 atm - nie zaduże to ciśnienie? Skąd takie to ciśnienie?
-
[B5] 1999 r. Ustawienie godziny - zegar w desce rozdzielczej
Trzeba kombinować na wszystkie strony
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
Właśnie tak jest, że: 1. Bierzesz kasę, którą proponują 2. Naprawiasz w warsztacie zaproponowanym przez ubezpieczyciela i koszty Cię nie intersują Ale czy mozna wziąść kasę równą wycenie naprawy w warsztacie ubezpieczyciela to nie wiem... Trzeba by to z jakimś prawnikiem uzgodnić
-
[ALL B5] niechcący wlałem benzynę do diesla
śmiało jedź, bez paniki, ale tak jak kolega wcześniej zaproponował, po jakimś czasie dolej ON
-
[b5] ADR spadł pasek rozrządu-HLEP-Olsztyn
Odciągnij napinacz, naciągnij pasek i popuść napinacz
-
Złomowanie auta ?? A może jakiś lepszy sposób ??
Proponuję je sprzedać za symboliczną 1 PLN
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej Najlepiej miec pod reka woz strazacki.. Znam lepszy sposób, byłem świadkiem jak gościu płonącym Polonezem wjechał na stację benzynową BP (Kraków, al. 29-Listopada). Nie było że boli, od razu wszyscy co mieli pod ręką gaśnice to je odpalili włącznie z całą obsługą stacji. I auto ugaszone w 5 s.
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Możesz sprawdzić po kodach na wlepce serwisowej. Możesz ją znalźć w bagazniku koło koła zapasowego. Ja akurat na wlepce tego oznaczenia nie miałem, ale było wyróżnione na pełnej liście kodów wyposażenia. Ja miałem 6XE - Lusterko zewnętrzne elektryczne przestawiane, ogrzewane i składane
-
[ALL B5] Podłokietnik,Czy ktoś próbował zamontować od nowszej A4?
Ja kiedyś miałem luzem od jakiegoś audi, ale mi nie podszedł do B5. Tylko nie wiem od którego to było. Owszem jakbyś sie uparł to byś go wstawił, ale byś musiał nowe śruby nawiercać itp.
-
[ALL] Zimowe mody
Na zimę to bym proponował kołpak nr 1, ale ja też psiknąłem lakierkiem gołą felgę stalówkę i jest git.[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 10:32_________________________________________________ Są śliczne :polew: Ale nie wiem czy ich materiał wytrzma chociaż miesiąc bez paczenia się :gwizdanie:
-
Maly jubileusz strzelilo mi 1000 postow
Brak odpowiedzi oznacza, że nie byłeś zbyt upierdliwy :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Dźwignie migacza, świateł, wycieraczek - czy powinny być tam gumki zabezpieczające ?
gumków brak
-
[ALL B5] Włącznik czujnika ruchu wewnątrz - alarm
Chyba tak :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4:
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
Nic nie musisz, najwyżej wymienisz silnik Chłopie nie gdybaj tylko zmieniaj
-
Alufelgi zimą
Sól w zimę Ci sie szybciej dobierze do stalówek niż alusów
-
[ALL B5] spojler do a4
Nie Jestem przeciw
-
[ALL B5] Głębokość montażu głośników w drzwiach Audi B5 96' - moze ktos pomoze?
Pomyśl o 16" tym bardziej, że da się je wstawić bez szczególnych przeróbek -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=bez+przeróbki+tapicerki
-
[B5 ADR] Co zrobić z podrapanym plastikem ?
Może z jakiegoś rozbitka kupić, poszukaj na www.allegro.pl Bo z mocnym porysowaniem to nie bardzo jest co zrobic
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
Nie wiem jak to liczą. Ale jak kupowałem to zadzwoniłem do najbliższego oddziału PZU i mi przez telefon wyliczyli, tak proponuję zrobić