Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Na fotce ze środka widać koło ręcznego puszke po napoju. Czy tam jest jakiś uchwyt? U mnie się to otwiera, ale nie bardzo moge sobie wyobrazić zamonotwanie jakiego kolwiek kubka. Widocznie mam coś urwane . Jakby ktoś mógł pstryknąć fotkę takiego otwartego uchwytu to byłbym wdzięczny
  2. Efekt elegancki. Od razu inne autko
  3. W Austrii to było tak, że złapali posła bez świateł i wlepili mu mandat, więc postawił na swoim i doprowadził do tego, że znieśli ten obowiązek. Co do badań, statystyk to: Nie spotkałem jeszcze nigdy wyników zestawień wypadków, które by były podliczone tylko w okresie letnim i procentowo był uwzględniony przyrost pojazdów. Wtedy byśmy wiedzieli czy liczba wypadków wzrosła czy zmalała
  4. Nie orientujesz się, które z tych żarówek (Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus) świecą bardziej na biało a które bardziej na niebiesko? Mi osobiście bardziej zależy na białym kolorze światła
  5. To dziwne.... Fele aluminiowe to by było: Cast alloy wheels Na bank w kodzie masz stalowe. Jak masz od nowości auto to mogło być tak, że: zamówienie poszło na stalówki a na salonie założyli Ci alu. Jesli masz nie odnowości autko to może już ktoś zmienił
  6. TD0 = 4-cylinder diesel engine 1.9 L unit 03G.5 silnik diesel 4 cylindrowy 1.9 L jednostka 03G.5 X4J = National sales program Poland wersja przeznaczona na Polskę CH3 = Steel wheels 7J x 16 Koła stalowe 7J x 16 [br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 15:53 _________________________________________________Nie wiecie gdzie można zdekodowac VINa, aby dostać pełną listę wyposażenia? Oczywiście oprócz ASO Powyższe linki nie chcą zadziałać
  7. Ja kiedyś słuchałem reportażu w radiu, gdzie wypowiadali się goście co akurat przeszl ido rezerwy. Wniosek był jeden: "Wojsko zmienia charakter. Kiedyś to nic nie robiłem a teraz to powiesze firanki jak mama poprosi. Wojsko zmienia ludzi"
  8. thx, poczytam, pomyslę i może zainwestuje
  9. "hidy" ?? Poprosze o coś więcej bo nie bardzo jestem w temacie...
  10. Mysle, z możesz zainwestować w wiercenie w zderzaku. Wcale to nie trudne i nie wygląda jakoś rażąco. A przynajmniej masz pewność, że wszystko siedzi jak należy i że czujniki te masz wstawione w najdalej wysunięty punkt
  11. Mysle, że moższ sprawdzić w 3 punktach: - allegro.pl - ASO Audi - Serwis NOKIA Jak tam nie znajdziesz to nie masz co szukać dalej
  12. Nabicie klimay różnie kosztuje, ale tak średnio to chyba 100-150 PLN
  13. Nie sprawdzałem, ale stoję przed tym samym dylematem, więc jak kupisz i sprawdzisz to daj info
  14. Ja tak miałem w PZU. Do 50 000 PLN jedno zabezpieczenie, więc wystarczy immobilajzer.
  15. Ja bym na Twoim miejscu chyba sie skontaktował z jakimś prawnikiem. Odpalisz dole, ale masz pewność, że będzie alles gites
  16. Pismo odebrane, więc tak jakbys odebrał bilet. Zawsze może ktoś podrzucić do jednostki jakąś A4 Prawnie to ty tera na lewiźnie "jesteś", tzn. dezerterem!!! A to już nie przelewki
  17. spoko, naklejki chodza po 5 PLN da się nakleić
  18. Górski MTB żeby http://www.allegro.pl/item391032652_unibike_evolution_19_2008_opole_.html Taki na lżejsze tereny http://www.allegro.pl/item398785269_nowy_unibike_viper_za_1499_zl_wroclaw.html
  19. To rzeczywiście niezły wynalazek. Chyba będzie trzeba zainwestować Dzieki za info
  20. domelq odpowiedział(a) na Łukasz.80 temat w Audi
    Masz rację, idzie w dobrym kierunku...
  21. To już decyzja należy do Ciebie. W końcu my nie będziemy Twojej kasy wydawać
  22. arson15 wybór jest prosty Masz juz tylko 3 marki SCOTT, KELLY'S, UNIBIKE Teraz tylko wybrać sumę pieniążków za jaką ma być i reszta to porównanie osprzętu. Proponuje, żebys sobie wybrałz 5 rowerków a my postaramy się zrobic ich analizę i pomożemy dokonać Ci wyboru
  23. Daj VINa, mam mały kalkulator to może uda się cos zrobić...
  24. Mijamy, mijamy Ale SCOTTa do 1500 to z marnym osprzętem kupi... a KELLYSa czy UNIBIKEa to już naprawwde nie bedzie narzekał. Z tego co pisał tzn. chce rower rekreacyjny.... A to że SCOTT ładnie wygląda przy A4 to już inna sprawa. Ja bym rzekł tak: Każdy rpwer, który postawisz przy A4 ładnie wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.