Treść opublikowana przez musti
-
Spotkania na drodze
Granatowe kombi na blaszkach WCI 44*W spotkane na drodze do Ciechanowa dziś po 15 klubowe ramki widoczne były kto to taki przyznać się?Awaryjki puściłem ale nic to nie dało.
-
Spotkania na drodze
Ciemny granat lub niebieski sedan upolowany w piątek przy rondzie we Władysławowie blaszki LOP pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedynie ZTM , a z Piaseczna to kaaaawał drogi. moze kupie niedługo strucla to przyjade ci liścia skleić może się dotoczy ze mną jakoś
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bry Co słychować ?
-
[B5 ADP] Nierówna praca silnika po zatankowaniu gazu
Zapewne dzieje sie tak bo zatankowałeś gaz gdzieś na stacji Krzak.Staraj sie tankować na Shellu lub Orlenie bądź BP.
-
Ceny paliwa marzec 2026
w moich okolicach PB 95 4,64
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
hehe no czarny koń i te sprawy ja lece w piątek w nocy do Władka
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Taki szybki UP ode mnie : 1.Cosmic Gate feat Emma Hewitt - Not Enough Time (Club Mix) 2.Ron Rockwell - Axel F 2oo9 (Club Mix) 3.Discopulse - Party Song 2oo9 4.Miqro & Maiqel - Sundey Morning (AfterParty Anthem 2oo8) 5.Mario Ayuda & Paul Hind - Antares (Arisen Flame Remix) 6.Acuna Boyz Productions - ABP420 - Marc Lener - Tsunami (Orginal Mix)
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
Ja mam w planach zakupić B6
-
[ALL B6] Plama na desce po podkładce antypoślizgowej - FOTKI
Ja u siebie w B5 miałem to samo podkładka leżała 2 dni i został odcień.Gorąca woda z płynem i plak mi pomogły brak śladów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witajcie mam pytanko będzie miał ktoś vaga we wtorek na spota ?
-
Jaki skuter kupić do 4 tyś. zł ?
Gillera Runner lub Yamaha Aerox polecam dwa mocne i dobre skutery
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolege ze srebnego avanta numery WF 5xx9A widzianego u mnie na miescie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze że jesteś cały , gorzej gdyby było na odwrót
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z czarnego sedana na feldze 17" blachach WGM GW *5 . Puszczałem Cię przy deptaku jak wyjeżdżałeś z parkingu
-
[B5 ADP] Jaki płyn do sprzegła ?
Dobra dzięki temat do zamknięcia
-
[B5 ADP] Jaki płyn do sprzegła ?
Tzn ? Wihajster a gdzie go lać ?
-
[B5 ADP] Jaki płyn do sprzegła ?
Mam pytanie odnośnie sprzęgła hydraulicznego jaki płyn idzie do sprzęgła i gdzie go wlewać ?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Według mnie to Tomasony dają rade choć Alutec nie są złe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widać wszyscy na długi weekendzik polecieli w teren bo cisza zapada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Kilka nut ode mnie : Oceanlab feat. Justine Suissa - Sirens Of The Sea(Cosmic Gate Vocal Mix) The First Trance Opera In The World - Your Only Motions Jolly Harbour - The Beauty (Aboutblank & KLC Remix Edit) Addex - Ten Months (Original Mix) Aly & Fila - Lost Language (Original Mix) Andre Visior & Kay Stone - Something For Your Mind (Giuseppe Ottaviani Remix) Ehren Stowers - Icarus (Liam Melly Remix)
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Wzorek fajny tylko szkoda,że jakość produktu do d*p*
-
Spotkania na drodze
Godz: 20 Grodzisk Maz upolowana Moskala niunia pod Marc-Polem