Treść opublikowana przez musti
-
Musti A4 1,6
Witam.Od jakiegoś czasu stałem się posiadaczem pięknej niuni a4 z nieco małym silnikiem,ale szczerze powiem że mimo tego jestem z samochodu mega zadowolony i ważne,że daje radę. Samochód sprowadziłem dla siebie z Belgii od starszej kobiety w Listopadzie 2oo8r.Pierwsza rejestracja była pod koniec grudnia gdyż musiałem się uporać ze wszystkimi formalnościami i innymi problemami.Według mnie A4 jest bardzo zadbana ponieważ w środku czyściutko nie palone silnik w 100% sprawny nic nie stuka nie puka,pozatym serwisowany w ASO Belgia co pokazuje książka serwisowa i faktura VAT..Samochód trafiłem naprawdę przypadkowo ponieważ podczas zatrzymania się przed prywatnym domem w celu przymuszonym ujrzałem niunię bez tablic i odrazu wiedziałęm,że stanę się jej posiadaczem po oględzinach jeździe próbnej i negocjacjach tak się stało.Przebieg samochodu 116tys km stan lakieru oceniam na bardzo dobry mimo małych przytarć. Plany na przyszłość jakieś mody? Hmm...ciężko mi powiedzieć co będzie niebawem,ale napewno wrzucę : -ALU 17"+Opony 225/45/R17 ContiSport3 -Lampy przód FK BLACK + xenon 6000K -Ściemnie lekko szyby Starczy tego pisania czas na ujawnienie kilku fotek A4 1,6 ADP by musti Miłego ogłądania i komentowania / Pozdrawiam Link do Gallerii zdjęć : http://mustis.fotosik.pl/ Kilka przykładowych fotek : Edit kilka new fotek : Rameczki są i naklejka także
-
Spotkania na drodze
hehe no to dobrze auto w każdym razie namierzone zostało
-
Spotkania na drodze
Dziś w Grodzisku o 12:40 widziane autko Moskala ale co ciekawe kierowcą była kobieta oj Moskal pochwal się komu odsprzedałeś niunie
-
[ALL B5] O ile auto się obniży na tych sprężynach obniżających ?
mam pytanko mianowicie jakie moge zakupić spężyny do 1.6 ADP ? poleci ktoś coś ?
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Nie ma to jak FK konkret firma wzorowe wykonanie produktów
-
[B5 AJM] Jak Wam się podoba ta kozacka felga ?
Felga na poziomie Nic nie pozostało tylko brać
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witamy i nie śpimy :>
-
Male tanie szybkie autko ??
Civic , Ford Mondeo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Spociki w Skierniewicach
Ja także wpadne kiedy na spot ale nie teraz bo autka nie mam na obecną chwilę- [ALL B5] Poszukiwane foto FK chrom
Moskal takie lampki kupowałeś http://www.allegro.pl/item567817164_lampy_depo_fk_audi_a4_95_angel_eyes_ringi_black.html ??? Rezałeś błonik zapewne ?- Dzień Kobiet
Dołączam się do życzeń oczywiście Wszystkiego Najlepszego- Czego słuchacie w swoim aucie ?
Wrzucajcie ciekawe tytuły piosenek godnych polecenia oraz linki do bezprośredniego zassania- [B5] Lampy "Angel Eyes"
hehe a nie mówiłem,że moskal ma lampki FK po konkrecie niebawem i u mnie się takie zjawią FK + xenon 6000K cacy- [ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
Moje zdanie jest takie mianowicie przyciemnij sobie szybki wrzuć jakąś felgę i zakup tego Pioneera napewno to Ci wystarczy i się spodoba- [ALL] Żarnik z allegro - po 3 miesiącach
Mogłbyć to poprostu zwykły przypadek,że tak się stało z żarnikiem.Kolego scrat uszy do góry będzie git nic na marne- [ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
Piecowo przyciemniają szybki tylko bez przedniej.Koszt piecowego przyciemnienia szyb w samochodach osobowych to wydatek około 1000 zł czas trwania ok 7h.- [ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
Nie lepiej jest przyciemnić sobie szyby piecowo ?- [ALL B5] Foto poszukiwane
http://moto.allegro.pl/item571376880_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_black_led_diody.html- Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
Odpuść sobie cena zbyt niska jak na takie nowe opony i to jeszcze firmy krzak .- Znaczenie ET Felgi
Fele 17" na standardowym zawieszeniu nie będą o nic tarły?- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Z początkiem kwietnia będę zmieniał na letnie- [B5] Lampy "Angel Eyes"
Tak se przeglądam ten wątek i mam pytanko do tych którzy mają lampy halogenowe, soczewkowe zespolone lub nie, bez sprysków reflektora i zamontowane HID-y, zdarzyły się komuś problemy z policją z tego powodu? wystarczy że przeczytają głupią regółkę typu "Zgodnie z Regulaminem 48 EKG ONZ, światła mijania posiadające źródło światła o strumieniu świetlnym większym niż 2000 Lumenów powinny być wyposażone w urządzenia czyszczące szybę reflektora czyli dokładnie określając w spryskiwacze reflektorów." zdarzyło się wam natknąc na jakiegoś służbistę i jakie były tego konsekwencję? mogą zabrać dowód? Teraz dość często się czepiają tego i biorą się za stare samochody z zamontowanymi ksenonami oślepiających kierowcę z przeciwka.Jeśli uznają,że coś jest nie tak to dowód poleci,a z nimi nie wygrasz- [ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?
Do 1,6 nie ma sprężyn ?- [B5 ADP] Dylemat LPG
BRC lepiej dać więcej i mieć jak należy - Spociki w Skierniewicach