Treść opublikowana przez musti
- B7 Crew
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin. Zdrowia zdrowia przede wszystkim
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Niebawem się spotkamy
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Popieram Pozostaje mi czekać by zobaczyć na żywo auto na Ranczu
-
A4 B7 BlackUni, BLB OEM+
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska Auto ładne , plany także na + Widzę, że jesteś ze Zgierza lub okolic także do zobaczenia gdzieś na trasie
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Bardzo ładnie teraz Co masz za gwint Karol ?
-
WIELKANOC 2020
Cześć, Niestety w tym trudnym okresie kiedy bardziej unikamy kontaktu osobistego niż go szukamy chciałbym przynajmniej w ten sposób złożyć Wam życzenia. Dużo zdrowia dla Was i waszych bliskich, szczęścia oraz wiary i mimo ograniczeń rodzinnej atmosfery. Wiosennej radości i pogody ducha. życzy Musti A4 Klub Polska
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Gdzieś Ty Andrzej z okolicy Mówię Ci dobrze zdejmij ją
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Sztuka zacna widziałem na żywo Tą tablicę mówiłem mu by całkowicie zdjął
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Fajnie to wygląda Dużo roboty jeśli chodzi o montaż tej kamery i zgranie jej z RNSE ? Listwy od S4 oryginalne ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Widziałem na żywo więc robi wrażenie Pozdrawiam @BARTEKAUDI
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To czekaj podstawię Ci swoje
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dawid oby nie za długo te wolne było bo lakier zedrzesz do zera
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dawid świci się jak psu ***o
-
A4 b7 parę pytań
Cześć, Odpowiem Ci na kilka Twoich pytań : Koszt zawieszenia kompletnego zaczyna się od 1500zł mowa tu o częściach oryginalnych Jeśli chodzi o kwestię jaki silnik wybrać : w tym modelu 1.9 są dobrymi silnikami lecz 2.0 także przy czym te 8V(140hp) bo 16V(172hp) często się psuły i pękały głowice. Model S-line jak najbardziej na tak tylko pod warunkiem, że Audi posiada pełen pakiet S-line (np. zderzaki, listwy, kierownica, fotele) a nie tylko naklejki na drzwiach S-line. i odpowiedź na pytanie ostatnie Niestety jak widzisz nie jest lekko bo dzieje się w kraju i na świecie co się dzieje i co widać, ale trzeba żyć dalej i chronić się jak tylko jest to możliwe i jak się da. Życzę udanego wieczoru ! Pozdrawiam serdecznie, Musti A4 Klub Polska PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Miód malyna Panie
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
@MichałA4 siadło bardzo dobrze Ja bym nie przesadzał z tym obniżeniem bo źle to nie wygląda.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Pawcio fajnie się komponują z pakietem czerń
-
Obcierają 8,5J x 19 ET48 A4 B7 Dystanse?
10mm lub 15mm możesz wrzucić nie powinny obcierać już
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Fajnie to wygląda, ale zależy na jakim aucie właśnie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Świci już dobrze Graty za robotę !
-
Polecane opony letnie
Zakupione 225/35/19 NEXEN N'Fera SU1 - Polecam
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
@MichałA4 każdego stać na tyle co może. Zakładaj i niebawem się widzimy (po kwarantannie)
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Opony pasują idealnie moim zdaniem Sam jestem w trakcie zakupu opon o tych samych parametrach