Treść opublikowana przez musti
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Wjadą windą, a zjadą na czerwonym dywanie po schodach
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Będziecie jeździć, ale windą do pokoi po %
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Toć jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zbliża się Bukowina niebawem Gotowi ?
-
brak paliwa
Witaj Kolego jak dla mnie to masz strzelony moduł zapłonu stąd takie objawy. Jeśli masz znajomego mechanika to podjedź do niego i zamówcie na sztukę moduł zapłonu nowy np Beru i wykręć swój odepnij , a podepnij ten nowy tylko delikatnie by nie było na nim śladów użytkowania. Odpal auto zobacz jak się zachowuje zgaś następnie podłącz komputer i sprawdź błędy i skasuj. Odpal drugi raz auto i zobacz czy pomogło jeśli nie to trzeba szukać dalej , a moduł spakuj i oddaj by się w koszty nie ładować.
- B7 Crew
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Jak co roku prawie o tej samej porze zaczynamy Pytanie - kto w piątek reflektuje Chochołowskie Termy ?
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Pucek zakup strzał w dziesiątkę Historię aut od Michała zna już pół forum
-
Za duże spalanie gazu
A4 B7 1,8T Quattro - miasto 11-14 L gazu , Trasa - 8-10
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Grzesiek wódkę już dawno powinieneś mieć zmrożoną dobrze Widzimy się na miejscu !
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Drgania kierownicy podczas mocnego hamowania z dużych prędkości
Dokładnie miałem taki sam problem. Tylnia piasta prawa miała bicie i przyczyna znaleziona. Jeden mechanik mówił, że trzeba wymienić praktycznie nowe tarcze i klocki haha
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie AWT masz tak jak na naklejce. Dla pewności podaj numer vin wtedy wyskoczy im jaki masz kod silnika i jaki potrzebujesz olej.
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jednak ROTI na sprzedaż ?
-
Zlecę montaż lusterek składanych
Mazowieckie mogę polecić jak coś
-
Polecane opony letnie
Nexeny mam na lato i mogę polecić. Nie są głośne , ani nie ścierają się szybko. To już 3 komplet tego producenta i jestem pod wrażeniem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego na forum Audi A4 Klub Polska
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Coś za coś z tymi ładowarkami. Nie ma to jak zwykła szybko ładuje. Mam trochę rzeczy z hydrauliki do sprzedania jakby się ktoś budował i coś potrzebował to piszcie na PW.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Przypominam, że trwają jeszcze zapisy na Ogólnopolski Zlot A4 Klub Polska w Bukowinie Tatrzańskiej Osoby chętne do wspólnej integracji wyjazdu mogą się jeszcze zapisać . Poniżej link do wydarzenia .
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Polskich producentów też nie śmierdzą . Te co mam to pachną delikatną wanilią i są tańsze od Petexów o 100zł a od oryginałów o 200zł . Trwałość i guma taka sama co Petex. Na lato mam grube welury z logiem audi i obszyte wokoło kolorową nicią już 3 sezon i są okej. Koszt 169zł.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Wyszło dobrze zobaczymy jak na żywo się będzie prezentować. Ja swoje też będę niebawem ogarniał, bo sezon tuż tuż ?