Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. ósmy się zbliża a tu ciszaaaaaaaaaa :gwizdanie:
  2. babci i dziadkowi ósmy nie pasuje, wpadną na następny, ale ja będe, a jak z Wami kto będzie.
  3. Jakie decyzje dotyczące spotu, bo 08.11.2009 się zbliża
  4. masz browara tylko niepisz za dużo [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:02_________________________________________________Piła chyba pada,kolejny spot to tylko 3 auta będą
  5. stawiam browara ale piszcie coś :>
  6. o jeden zyje, w niedziele hmmm może być ale po południu akurat będe wracał z Poznania
  7. nie chcecie marcysiowi zrobić prezentu ślubnego, potem żona mi nie pozwoli i co ja biedny zrobie :polew:
  8. jutro zadzwonie na bajere,nara[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:28_________________________________________________ panowie co z tym spotem jakieś propozycje,
  9. spadam do wyra jutro do roboty
  10. podziękować a kiedy ten spot chciałbym wpaść jako kawaler bo potem nie wiem czy żona pozwoli
  11. czy robie dobrze okaże się,
  12. tylko nie 21 listopad bo wtedy wtedy wtedy wtedy założą mi dzipiesa ;(
  13. PS 13.11.2009 brzmi kusząco do 13.11.2009 będe bardzo tęsknił :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:52_________________________________________________ale propozycji spotu
  14. proponuje tu http://www.diuna-pokoje.pl/galeria fajny klimacik.
  15. Adam a może sarbinowo spot weekendowy
  16. Monti w ramach rewanżu mały spocik dziś na orlenie jak będe wracał z wlkp. :gwizdanie:
  17. Jak się kładzie asfalt w Rosji
  18. auto kupione,myśle że będzie oki, Madas chyba to potwierdzi.Ps dzięki Adam za miłe towarzystwo i porade :notworthy: [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 15:06_________________________________________________Monti w niedziele tak jak mówiłem jak będe wracał z poznania to mozemy spotkać się na orlenie na obwodnicy.zadzwonie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.