Treść opublikowana przez Grzes A4
-
[ALL B5] Wciśnięty przycisk climatronica
tak jak kolega mówi rozbiórka na części prawie pierwsze i czyszczonko. mam to samo
-
[ALL B5] Błąd Air Bag 00654
poprostu musisz podnieść fotel ile sie da odjechać nim na maxa do tyłu potem klęknąć i pod fotelem na środku masz wtyczki
-
[ALL B5] Podgrzewana przednia szyba.
ale pytanie odnosi sie b5 nie b6, b7 renaulta czy innych dziwów. mozna sobie dorezać ale wtedy radziłbym wziąść ubezpieczenie na szybko
-
[B5 AKN] Zanik mocy
wina po stronie przepływki czy nie problem z głowy wiec nastepnym razem wtykaj dokładniej pzdr
-
[ALL] Jak odkręcić śrubę zabezpieczającą
no fakt jak sie mieszka w niebezpiecznej okolicy to warto w aso dokupić przelotke. ja mieszkam na uboczu itd itd wiec lokalne menty mogą cmoknąć mnie w pompe. no ale kolega zrobi jak zechce
-
[ALL] Jak odkręcić śrubę zabezpieczającą
torx tak ale moze sie przekręcić, spawanie owszem ale gelga, ja tez miałem taki kłopocik, nabij na to nasadke 19 albo 20 ( ja tak robiłem) i spokojnie pójdzie, a potem kup sobie 4 normalne śruby bo te zabezpieczające to jest qrestwo
-
[ALL B5] Błąd Air Bag 00654
obluzowała ci sie wtyczka od poduszki albo kierowcy albo pasażera bardzo częsty błąd, wepnij ja dokladnie, vagiem skasuj błąd i po sprawie
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
ja wiem oddaj je mi. super inwestycja
-
[B5 AKN] Zanik mocy
kara 2.5 spróbuj przeczyścić przepływkę, przegoń go troche a jak to nie poskutkuje to bedziemy myśleć bo przyczyn przy 2.5 jest mnóstwo
-
[ALL B5] Podgrzewana przednia szyba.
z tego co wiem to ford ma tylko taki wynalazek i podobno świetnie sie sprawdza w b5 nie było takich cudów. a jeśli cie to ciekawi to spróbuj sie doszukać bardzo cienkich wiązek na szybie jak w szybie tylnej i podpowiem ci ze ich nie znajdziesz
-
[ALL B5] Jaki kolor płynu do wspomagania?
miałem problemy ze wspomaganiem, nie pękałem na robocie zalałem zielony febiego i sprawdza sie wyśmienicie no ale są różne gusty i różne autka
-
Spociki Radomszczańskie
dobrze mieć własną firme odśnieżającą
-
Spociki Radomszczańskie
to ja klekne wszystkim do miecza
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
n97 mini. mam i polecam
-
[ALL B5] Pytanko do znawcow TDI w b5
kierownice spalin zaczynasz łapac tzw notlaufa. wpisz w szukaj to stwierdzenie lub zajrzyj do działu silniki diesla. podstawowe 2 przypadłości to albo kończąca sie turbawka albo gdzieś masz nieśzczelność w układzie dolotowym. to co kolega wyzej napisał jest wazne ale raczej gra role drugo planową
-
Spociki Radomszczańskie
sk***ysyny
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
nie mów ze w czestej juz śnieg sypie? u nas tylko niezłe przymrozki w nocy i rano. no ładnie :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
ooooooookkkk
-
Spociki Radomszczańskie
ja to w nastepny tydzien albo za 2. lepiej dmuchac na zimne bo nie długo mrozy sie w nocy zaczną a po 2 to bedą kolejki do wymiany no chyba ze ktoś zmienia na podwórzu tak jak ja
-
[B5 AFN] Uszczelka miski olejowej
tez myślałem ze uszczelniach bo wszystko obzygane jak nie wiem. ale chyba jednak lepiej wymienić ta uszczelke bo bedzie to pewniejsze rozwiązanie. a 20 czy 30 zł plus własny koszt roboty lub u mechanika to nie duzo
-
[ALL B5] Padła cała elektryka
kolego nie koniecznie akumulator mozesz miec dobry a to i tak moze byc on. kiedys kupiłem sobie nowy a po 2 miesiacach po 5 godzinnym postoju wsiadam chce krecic a kontrolki nawet nie bzykły, rozładował sie totaknie
-
Spociki Radomszczańskie
ja jak bede gdzies przemykał po drodze to zaglądne
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Myślę, że najprędziej 1.8T lub 3.0 być moze
-
[B5 2.6Q 95'] Jaka to kierownica??
w b5 nie było s-line
-
[ALL B5] Samootwirająca się klapa bagażnika A4 Avant 2000
miałem ten sam problem, prawdopodobnie czujka ci wariuje. ja rozebrałem klape od srodka porozpinałem wszystko i przeczysciłem z zielonego nalotu. od pół roku spokój. spróbuj moze obejdzie sie bez kosztów. dodam ze tez jadąc przez miasto i po 20 razy na fisie pokazywało mi ze sie ten trup otwiera musiałem stawac i zamykac