Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. akumulator do sprawdzenia oraz ładowanie
  2. nad użyciem karchera stanowiłbym się ja spryskałem silnik ogólnodostępnym środkiem i spłukałem lekkim strumieniem wody z węża, metoda sprawdzona
  3. ten wyciek na pierwszym zdjęciu to pewnie z powodu uszkodzonego simmeringu na wale, trzeba wywalić skrzynie i wtedy będzie widać co się dzieje
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_jak_wymienic_wentylator_klimatyzacji_skraplacza-t84418.0.html;msg953981#msg953981
  5. wentylator do wymiany, najczęstszą usterką są kończące się szczotki a naprawa jest nieopłacalna
  6. coś kolega źle przeczytał, do silnika AWX wyłącznie stosuje się olej spełniający specyfikacje 505.01
  7. Samoczynna regulacja nawiewu jest normalnym zjawiskiem, zarówno w górę jak i w dół
  8. Jak najbardziej kolego a wymiana oleju co 10-15tyś km
  9. Daimos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    A morze źle jest odpowietrzony układ chłodzenia Ile płynu weszło?
  10. Jak chcesz sprawdzić czy reakcję i wykresy sił przekrojowych są poprawne to ściągnij sobie rm-win'a i po problemie
  11. Reakcje już policzyłeś?
  12. Podłącz wentylator na krótko, jeżeli będzie działał to coś nie tak z obwodem sterowania (przekaźnik), jeżeli nie zadziała, to wymiana na nowy.
  13. U siebie też zauważyłem kilka podejrzanych miejsc na karoserii, a konkretnie nad przednią szybą oraz na tylnej klapie, Podobno w wersji poliftowej to normalka
  14. Korpus zacisku (jarzmo) dostaniesz bez problemu na allegro, ja brałem od tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/item652651230_jarzmo_zacisku_hamulcowego_vw_passat_audi_a4.html
  15. przy takim przebiegu w benzynce nie bawiłbym się w wycinanie kata
  16. osobiście wymieniłbym na ori z ASO, z zamiennikami różnie bywa
  17. sprawdź też wieszaki układu wydechowego, po paru latach potrafią się wydłużyć po 2-3 cm i też może to być przyczyną wibracji (przerabiałem to u siebie) poza tym przyjrzałbym się dwumasowi
  18. przyczyn może być wiele poduszki silnika, dwumas, plecionka... na forum jest dużo na ten temat
  19. Sprawdź poduszki układu napędowego
  20. a dokładnie przedział 1,0 - 2,1 bar, także powodzenia przy klejeniu tego typu rzeczy
  21. tak jak kolega radzi, dodatkowo przyjrzałbym się szczelności obudowy komputera
  22. Tarcza sprzęgła do sprawdzenia
  23. z przodu w zamkach, a z tyłu standardowe
  24. czujnik temperatury do sprawdzenia
  25. Najpierw sprawdź czy w ogóle jest olej w skrzyni :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.