Treść opublikowana przez Daimos
-
[B6 AVF] Ile wchodzi oleju do skrzyni biegów?
co do oleju to zastosuj Castrola taf-x, jest tańszy niż olej z ASO a prawdopodobnie to te same oleje
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza nie gaśnie
Krańcówki przednich drzwi do sprawdzenia, znajdują się w zamkach. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t82844.0.html;highlight=kra%C5%84c%C3%B3wki
-
[ALL B7] Czy wymieniać rozdząd na oryginalnych cześciach ?
jak kupisz w ASO to tylko wtedy będziesz pewny, że to oryginał, a zakupy na allegro sobie odpuść, chyba, że znasz naprawdę sprawdzonego sprzedawce
-
[B5 ARG] Problem z temperaturą
jak kupiłeś na allegro to się nie dziw, że czujnik nie działa takie rzeczy to tylko w ASO się kupuje
-
[B6 AWX] Huczenie podczas jazdy
przy złym wyważeniu odczuwalne będą drgania nadwozia w pewnych tylko przedziałach prędkości
-
[B5 ARG] Problem z temperaturą
Wygląda to na czujnik temperatury nawet przy niesprawnym termostacie temperatura byłaby wyższa niż 50st Czujnik wymieniłeś na ori czy zamiennik??
-
[ALL B5] Ruszająca sie klamka rozwiązanie problemu.
Proszę bardzo: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32144.0.html;highlight=tapicerki
-
[ALL B6] Trzęsące się drzwi kierowcy i pasażera na dziurach
Sprawdziłbym też czy drzwi nie mają luzu na zawiasach (dolnym lub górnym), trzeba lekko otworzyć drzwi i zobaczyć czy nie poruszają się góra dół, jeżeli tak to zawias do wymiany i regulacja nic nie da.
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
ale mi się nie włącza ABS pytanie - czy wywalona poduszka skrzyni może dawać takie efekty??? poduszka raczej nie bardzo
-
[B5 ADP] Sprzęgło, luz na kołach i słychać uderzenie
Trzeba wyjąć skrzynie biegów, odkręcić docisk i wtedy będzie widać w jaki stanie jest sprzęgło.
-
[B6 AWX] Co to może być - jakieś łożysko ?
Wygląda to na skrzynię biegów. Poziom oleju sprawdzony?
-
Piła łańcuchowa - może jakieś opinie ?
a ja polecam stihla, sam posiadam ms-260 z prowadnicą 35 cm i jest niezawodna, poza tym na każdym rogu serwis
-
[ALL B6] Logo Audi OOOO na pokrywie silnika
chyba tylko poszukanie używanej pokrywy pozostaje
-
[B6 AKE] Odkleja się "gąbka" pod osłoną silnika - czym podkleić (foto)
zastosuj matę (piankę/gąbkę) samoprzylepną, olejoodporną którą znajdziesz na allegro, jak tak zrobiłem u siebie i jest ok, nic się nie odkleja
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
tylko AJM
-
[B5 AFN] Czy to jest fabryczny alarm??
wygląda to na coś dokładanego
-
[B5 ADR] Drzenie kierownicy i całego samochodu
przy nowych tarczach zakładasz od razu nowe klocki
-
[B5 AFN] Buczenie wydechu
podjedź do tłumikarza i wymień plecionkę na nową, przy okazji wybij kata (zapchany też powoduje buczenie) ogólnie jest dużo na ten temat na forum
-
[B5 ADR] Drzenie kierownicy i całego samochodu
tutaj masz temat o tarczach http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_tarcze_klocki_prosze_o_pomoc-t68376.0.html
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
na 1/2 fis nie da się nic zdziałać
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
może to przegub zewnętrzny puka
-
[B6 AKE] "Ocieplenie" pod pokrywą silnika
samego wygłuszenia raczej nie dostaniesz, musisz poszukać całej osłony z wygłuszeniem, albo spróbować naprawić to samemu, są maty samoprzylepne z pianki(gąbki) odpornej na oleje i temperaturę, poszukaj na allegro
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
To coś nie tak nawet jak jade 180km/h po autostradzie to spala średnio 6,5 litra... a 7,5 to zimą po mieście mi pali
-
[ALL B5] Naprawa wentylatora klimatyzacji vs nowy z Allegro
przy okazji wymień łożyska na nowe :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Mrugające oświetlenie wnętrza
do sprawdzenia mikrowłącznik (krańcówka) w zamku prawych przednich drzwi