Treść opublikowana przez virus
-
Strefa motocyklistów
Mam R6 i jest ok, wcześniej miałem GSXR 750 komfort zdecydowanie lepszy na GSXR bo na r6 jest pozycja typowo sportowa. Z r6 jestem zadowolony szczególnie ze spalania, bo pali polowe mniej od GSXR'a a jedzie podobnie.
-
[ALL] RNS-E i BT nie łączy się przez VAG-COM
Aby się połączyć z RNS-E trzeba użyć VCDS, zwykły KKL nie da sobie rady
-
B6 DIVISION
Tlusta to plama byla nie wiem- 4rano była-ale trochę tego było dzisiaj postawię za blokiem-wstaję o 5 więc bedę w miarę przytomny tyknę paluchem[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:30_________________________________________________a własnie jaki jest koszt (orjentacyjny) nowego kompletu amorów + sprężyny? coś pdobnego do S Line? Sprzedalem ostatnio 1BV caly zestaw za 400zl :gwizdanie: A kupilem jeszcze troche taniej Chetnie bym sie teraz zamienil(amory 1BA i springi h&r) na jakies 1BE :gwizdanie: Za nisko na nasze drogi czaki22 ma do sprzedania kompletne zawieszenie s-line
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
powinno pasować
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
robi się to i tamto Heble już dotarte
-
[B7 BLB] Co sądzicie o tych sprężynach weitec ? chce je założyć do siebie
Mam podobne u siebie na ori amorach auto zrobiło się sztywniejsze i lepiej się jeździ po zakrętach, a co do komfortu to różnica prawie nie zauważalna
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
No zobaczymy co to będzie hamować
-
[B6 AWX] Work in progress...
no i spoko wszystko spasowało
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Sam zakładałem i mam na 100% komplet z b7 razem z łapą A co do łapy to się mylicie że jest inna, na fotce pierwsza łapa jest z audi a6 c5 i przez to nie pasi
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Ja mam podłokietnik z b7 razem z łapą poniżej fotka łapy B7 w moim kupione od czaki22
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
ja mam u siebie z b7 i pasował p&p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mam z 40 osób w sieci pod sobą więc wszystkich nie upilnuje z radiówkami nie ma problemu gorzej z siecią lan U mnie popaliło sprzętu w sieci na nie mało $$ modem, switche nawet u mnie w kompie kartę sieciową, szlak trafi :wallbash: to tak dawalo wczoraj u ciebie Waliło strasznie woda przelewała się przez chodniki. Piorun strzelił kilka razy nie daleko mojego domu a najbliżej to z 40m od chaty w słup aż z gniazdka iskry poszły, dobrze że mam ups,y ale sieciówki i switche nie wytrzymały
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie popaliło sprzętu w sieci na nie mało $$ modem, switche nawet u mnie w kompie kartę sieciową, szlak trafi :wallbash:
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Tak to oryginał
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zakładałem ostatnio przód 320mm na zacisku 2-tłoczkowym z a8 s4/b5 i zdziwiłem się jak po zakręceniu felg nie dało się obrócić koła. Ale po delikatnym podpiłowaniu zacisku było ok. Felga 18" et 35
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
Jest różnica w B7 jest przycisk do opuszczania podłokietnika a w b6 podnosi się go do góry i wtedy opuszcza na dół
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tu ustalać do tesco kupić 50kg kiełbaski 30kg karkówki i 2 palety piwa :polew: a tak na poważnie to trzeba ustalić co i jak, gdzie to ma być
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym wystawił ale minimalnie tak jak u mnie Mam nie daleko to mogę wpaść
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Felg na żywo wygląda dużo lepiej jak na foto, dojdzie gleba i będzie Grill górny wejdzie na pewno ale dolny
-
[B6 AWX] Work in progress...
W sedanie przeważnie zawias siada równo, w avancie jest z tym problem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nic nie zawadza, końcówka kontowa jest skierowana ku dołowi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak wystarczy taka antena, wtyczka też jest ok
-
B6 DIVISION
Cena była ale wtedy co ja chciałem szfaby przyje..li w chu.a (wakacji im się zachciało ) i musiałem szukać źródła gdzie indziej
-
B6 DIVISION
ja płaciłem po 500 za BQ nowe ale jak chcesz iść na ponad 2XX ps to szukaj AL
-
B6 DIVISION
Normalnie wywalasz zaślepiasz wstawiasz flansza i po sprawie