Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cała malowana środek powinien być grafit
  2. dymione spoko do czarnego ale ja szukam normalnych bo do mojego koloru bardziej pasują
  3. virus odpowiedział(a) na czesterlukasz temat w 1.9TDI
    Podepnij VAGA i zobacz błędy
  4. virus odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    Jak prawie jakie prawie :polew: A kiedy robicie spota?? No prawie bo u mnie jest trochę inaczej :decayed:
  5. no to było by super jak by wszyscy z okolicy Rzeszowa i Krakowa się zjechali
  6. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to na dole to schowek a wyżej tuner tv
  7. Pogadaliśmy na ten temat trochę i wszyscy są jak najbardziej ZA tylko każdy chce trochę poczekać jak się ciepło zrobi żeby felunek już zmienić na letni.
  8. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak to masz i ci nie potrzebne to ja wezmę
  9. nie napisał jakie et felgi ale raczej jest to ET35 wiec nie będzie obcierało
  10. do wiosny to jeszcze kawał czasu
  11. do Tarnowa bliżej ale jeśli będą chętni to może być i Kraków a skad taka propozycja Trzeba gdzieś wyskoczyć raz na jakiś czas zobaczyć co tam mają
  12. Trzeba by może zrobić jakaś listę kto jedzie
  13. no jak będą chętni to ustalimy jakąś date
  14. Kto był by chętny na wypad do Tarnowa na spot :?: jak by było kilka auto to można by się wybrać
  15. z tego, co pamiętam to w listopadzie 2008 byliśmy ekipą u Was, teraz może Wy nas odwiedzicie ??? No to mi to nie przeszkadza tylko jak by co to na jakąś niedziele rzucę hasło u nas w wątku zobaczymy kto będzie chętny
  16. Kiedyś trzeba się zgadać i zrobić spot Rzeszów z Tarnowem :gwizdanie:
  17. Bo to jest chłodnica z jednej strony wpływa ciepłe powietrze a z drugiej strony wylatuje już schłodzone przez cooler
  18. z temperaturą to tak samo jak z ciśnieniem błędne podanie zawyża lub zaniża wynik
  19. Spokojnie da rade ja też mam taki i przetestowałem go dobrze w lato i się sprawdza, z jednej strony cooler gorący a z drugiej zimny przy prawie +30
  20. tu masz chinola wydaje mi się ze do 200hp z zapasem nie ma co kombinować bo spokojnie wystarcza
  21. poprawne ciśnienie to podstawa, koleś po prostu oszukuje ludzi zaniża strasznie serie. Na ostatnim wykresie widać że z autem nie zrobił nic wpisał tylko ciśnienie 1020 a przy 2 pomiarze wpisał 998, ten tuner to ładny oszust !!!
  22. Tak jak kupisz moduł manetkę wycieraczek z obsługą FIS i manetkę tempomatu
  23. Musisz wyrezac FIS i będziesz miał spalanie [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:50_________________________________________________musisz kupić moduł z końcówką N + manetkę wycieraczek i możesz do tego dokupić tempomat tu masz moduł http://allegro.pl/modul-pod-mf-tempomat-i-fis-tasma-do-audi-a4-b6-i1444615468.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.