Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. ładna sztuka, wyposażenie też przyzwoite Maluj dokładki w kolor i będzie
  2. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to udało ci się kupić w zajebistej cenie
  3. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może i kosztuje ale i wygląda
  4. Czyli już ci nie pali 10l Jak jadę równo i smyram gaz z prędkością 80-100km/h to spalanie 5.2 a jak jadę ostro to 6-8/100
  5. wykres bardzo ładny teraz pewnie ładnie ciągnie
  6. też sprawdzałem w etce ale na allegro jest jak by więcej jak 2 rodzaje
  7. więc jest kilka rodzaji zbiorniczków B6 B7 a4 Cabrio
  8. Ten z fotki nie pasuje ci ? bo miałem zamiar właśnie taki kupić :gwizdanie:
  9. mogłem ściągnąć do fotek. A ogólnie CB musi być beż tego ja nigdzie nie jadę
  10. Mam kilka pomysłów Listwa może będzie w macie
  11. no to jasne że tak nie zostanie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 08:52_________________________________________________nowe fotki
  12. Lampy pewnie będą z czarnymi środkami . Teraz jadę delikatnie ściemniać szyby :gwizdanie:
  13. Zakładałeś belkę czy wywaliłeś całkiem ?
  14. dokładnie wszystko jest i czeka na założenie felgi polerowane z listwą się jeszcze zastanowię bo to nie problem ja polakierować
  15. No i założyłem zderzaki dopiero skończyłem wiec fotki nocne lepsze będą w dzień
  16. zajadę tylko nie wiem kto pojedzie samochodem bo ja się dziś nie nadaje do jazdy:gwizdanie:
  17. też się nie mogę doczekać ale jeszcze od lakiernika nie odebrałem. Dzwonie do niego cały czas i nie ma czasu bo coś tam maluje albo coś robi. Jutro rano mam niby jechać odebrać i będe montował
  18. czym krótszy tym lepszy mniejsze straty. Ja staram się nie przekraczać 5 metrów do anten zewnętrznych, ale i na 10m chodzi kilku osobom i link w granicach 85%.
  19. jeśli w kompie masz USB i nie ma wyjścia na antenę zewnętrzną to takiej anteny nie podłączysz. Komp jest Stacjonarny PC czy laptop?
  20. do wszystkiego co ma wyjście RP-SMA
  21. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wejdzie bez problemu Mój miał 190cm fotki brak Gdzie Wy mieszkacie, ze takie dzieci Wam sie rodza? Czarnobyl czy jak? hehehe dobre :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. komp jest stacjonarny czy laptop ? jeśli stacjonarny to może wymiana anteny w kompie i w routerze pomoże. Ale ja bym załadował taki wzmacniacz i pewnie problem z głowy [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:58_________________________________________________http://allegro.pl/antena-wifi-12dbi-41cm-rp-sma-podstawka-magnes-i1397405562.html http://allegro.pl/bk537-antena-wifi-dookolna-12dbi-38-cm-rp-tnc-i1413321509.html
  23. możesz wymienić antenę na jakąś mocniejszą albo dokupić acces pointa i postawić np w innym pomieszczeniu ale wtedy musiał byś puścić kabel od routera do ap [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:50_________________________________________________albo kupić coś takiego tylko zaznaczam ze taka moc jest już nie legalna po wi fi ale na takiej małej antenie to raczej nikt się nie przyczepi http://allegro.pl/wzmacniacz-wifi-wlan-500mw-27dbm-802-11b-g-2-4ghz-i1398680694.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.