Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
ładna sztuka, wyposażenie też przyzwoite Maluj dokładki w kolor i będzie
-
B6 DIVISION
to udało ci się kupić w zajebistej cenie
-
B6 DIVISION
może i kosztuje ale i wygląda
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Czyli już ci nie pali 10l Jak jadę równo i smyram gaz z prędkością 80-100km/h to spalanie 5.2 a jak jadę ostro to 6-8/100
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
wykres bardzo ładny teraz pewnie ładnie ciągnie
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
też sprawdzałem w etce ale na allegro jest jak by więcej jak 2 rodzaje
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
więc jest kilka rodzaji zbiorniczków B6 B7 a4 Cabrio
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Ten z fotki nie pasuje ci ? bo miałem zamiar właśnie taki kupić :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
mogłem ściągnąć do fotek. A ogólnie CB musi być beż tego ja nigdzie nie jadę
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Mam kilka pomysłów Listwa może będzie w macie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no to jasne że tak nie zostanie [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 08:52_________________________________________________nowe fotki
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
spania nie mam ty chyba też
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Lampy pewnie będą z czarnymi środkami . Teraz jadę delikatnie ściemniać szyby :gwizdanie:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Zakładałeś belkę czy wywaliłeś całkiem ?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
dokładnie wszystko jest i czeka na założenie felgi polerowane z listwą się jeszcze zastanowię bo to nie problem ja polakierować
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No i założyłem zderzaki dopiero skończyłem wiec fotki nocne lepsze będą w dzień
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zajadę tylko nie wiem kto pojedzie samochodem bo ja się dziś nie nadaje do jazdy:gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
A jak :kox:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
też się nie mogę doczekać ale jeszcze od lakiernika nie odebrałem. Dzwonie do niego cały czas i nie ma czasu bo coś tam maluje albo coś robi. Jutro rano mam niby jechać odebrać i będe montował
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
czym krótszy tym lepszy mniejsze straty. Ja staram się nie przekraczać 5 metrów do anten zewnętrznych, ale i na 10m chodzi kilku osobom i link w granicach 85%.
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
jeśli w kompie masz USB i nie ma wyjścia na antenę zewnętrzną to takiej anteny nie podłączysz. Komp jest Stacjonarny PC czy laptop?
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
do wszystkiego co ma wyjście RP-SMA
-
B6 DIVISION
wejdzie bez problemu Mój miał 190cm fotki brak Gdzie Wy mieszkacie, ze takie dzieci Wam sie rodza? Czarnobyl czy jak? hehehe dobre :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
komp jest stacjonarny czy laptop ? jeśli stacjonarny to może wymiana anteny w kompie i w routerze pomoże. Ale ja bym załadował taki wzmacniacz i pewnie problem z głowy [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:58_________________________________________________http://allegro.pl/antena-wifi-12dbi-41cm-rp-sma-podstawka-magnes-i1397405562.html http://allegro.pl/bk537-antena-wifi-dookolna-12dbi-38-cm-rp-tnc-i1413321509.html
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
możesz wymienić antenę na jakąś mocniejszą albo dokupić acces pointa i postawić np w innym pomieszczeniu ale wtedy musiał byś puścić kabel od routera do ap [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:50_________________________________________________albo kupić coś takiego tylko zaznaczam ze taka moc jest już nie legalna po wi fi ale na takiej małej antenie to raczej nikt się nie przyczepi http://allegro.pl/wzmacniacz-wifi-wlan-500mw-27dbm-802-11b-g-2-4ghz-i1398680694.html