Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    mało HARDCOROWE METALE PIJĄ SIARE
  2. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja już raz dostałem mandat za xenony bo znalazł przetwornicę. Teraz je ukryłem żeby nie było widać radzę wam to samo bo jak są na wierzchu to będzie mandacik
  3. Też jestem za Perełką szczególnie mocną dobrym piwkiem jest też
  4. ile mm ma końcówka ? Chodzi Ci o średnicę wewnętrzną? O średnicę zewnętrzną końcówki
  5. ile mm ma końcówka ?
  6. Wyszło fajnie , jaki masz numer lakieru nie czasem LZ5C, i czy kolor zgrał ci się idealnie z oryginalnym :?:
  7. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepiej to VCDS i sprawdzisz dokładnie ile ma do 100
  8. ja transitem jeżdżę bez wydechów już 3 miesiące bo rurę upaliło i nie ma czasu pospawać i da się jeździć
  9. myślę że będzie podobnie z przelotem, bo TDI to nie benzyna że jak wymienisz układ wydechowy to będzie o wiele głośniej.
  10. Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: Nie mogłem się powstrzymać No to widze ze umiesz rezac jak auta puszczasz z dymem, a ja myslalem ze rezanie polega na czyms innym Dlatego przy mojej modyfikacji nie ma ciecia przewodow Mlody W większości bardziej zaawansowanych modyfikacji trzeba kable lutować, rezac nowe wiązki itp. Z tym dymem to był oczywiście żart jak nie zauważyłeś. A czy coś umie czy nie to na ten temat nie będę się wypowiadał bo to nie ma sensu
  11. Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: Nie mogłem się powstrzymać A tak na poważnie to dasz radę
  12. dokładnie to jest S-line, s4 jest cały nie dzielony. Myślałem że będzie dwa projekt w sedanie S4 ale jednak będę jedyny na forum
  13. faktycznie nie zauważyłem tak na szybko go oglądnąłem. To jest 1 din din 2 na zabki na górze i dół lekko zaokrąglony tu masz foto din 2
  14. jasne że din 2 nie ma chrom na dole
  15. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi o ten avatar?
  16. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczyść pw
  17. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co? Zauważyłeś, że mają większego pyrdka ? :polew: ja tylko zauważyłem że b6 będę jeszcze jeździł w tym czasie jak b7 będę się już golił :polew:
  18. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie mów, że miałby takiego paździerza bez v. High wiesz że różnie może być
  19. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i musisz zobaczyć czy Modul Centralnej Elektryki masz w wersji HIGH
  20. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze przełącznik auto
  21. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej ori
  22. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podłącz VCDS i wejdziesz w navi ja kiedyś też próbowałem wejść 3.11 i 4.09 i się sypało raz chodziło raz nie
  23. co do neta to ja w UK siedziałem trochę i miałem łącze 10mb i może było 10mb ale w nocy a w dzień szło 100kb . A teraz w pl mam 10mbit i zapierrdala jak wściekły a co do auta to rezaj pakiet moc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.