Treść opublikowana przez virus
-
B6 DIVISION
kliknij w miniaturkę bo przecież co na 1 fotce można zobaczyć do tego na małej?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak na 1.6 to trochę pali
-
B6 DIVISION
to ja też na listę <---- CLICK w fotkę
-
B6 DIVISION
no ja też nie widzę listy
- B6 DIVISION
-
A4 BKE - Moja nabyta A4
Ładna pokaż środek, silnik masz taki jak ja mało spotykany w b6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tam bym tyle za to nie dał ja wole duże kolumny podłogowe za dobre pieniądze można kupić altus 300 i nic więcej nie potrzeba
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobra cena też kiedyś myślałem o nim zanim nie postanowiłem zapodać body S4
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
pilot T91 można zakodować z centralką T90 ale do T80 raczej nie będzie pasował.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to się nazywa konkretne ciśnienie
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
jeśli jest analogowe to można kupić centralne z vw analogową i będzie działać
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
pierwsze musisz dowiedzieć się czy jest cyfrowe czy analogowe i do tego dobrać odpowiednią centralkę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.smog.pl/wideo/41027/nowoczesna_polska_piaskarka/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to teraz bi xenon, przód s-line no i tylną dokładkę. Kasy z ubezpieczenia powinno wystarczyć a jak dadzą za mało to pisz odwołanie to podniosą trochę
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
co tu dużo mówić, co może być lepszego od widać na filmiku jak daje rade
-
B6 DIVISION
anglik ma inny silnik wał na górze a zawory na dole i o 50cm szerszą karoserie to może być problem A tak na poważnie to powinno być ok
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
kolego w b6 czy w b7 rura wydechowa idzie z webasta koło podłużnicy przechodzi obok węży klimatyzacji tak jak piszesz, ale czy nie może być pojedyncza to nie wiem. Ja mam ori jest tam temperatura dość wysoka ale rurka jest dość cienka więc wydaje mi się ze taka rurka którą kolega zapodał powyżej powinna wystarczyć nic się nie powinno dziać Wydech trzeba tak ustawić żeby nie dotykał innych przewodów, miedzy innymi klimatyzacji itp
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe jak chcesz dać czadu to czeka cię 20" a tak na poważnie to w b5 jak dasz 18 to wyglądają już za***iście [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:26_________________________________________________ przyjedz do mnie damy rade tak czy inaczej
-
B6 DIVISION
nie ma sprawy :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________a to kto chyba nie ten adamooo
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
powinna być ok
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
wpisz w google anodowanie i jakieś miasto w okolicy gdzie mieszkasz i znajdziesz nr do jakiejś firmy i się dowiesz. Bo w każdej firmie inaczej liczą
- B6 DIVISION
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Uparlem sie na pakiet s4 i koniec juz prawie koncze zbierac czesci
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Będą czarne
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
normalne o gustach się nie dyskutuje będę malował zderzaki to trzeba wszystko przygotować :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________no i listwy s4 na samochodzie auto brudne ale było -10 więc umyć się nie da pozostaje tylko pytanie czy malować czy nie :gwizdanie: