Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Dawno nic się nie działo wiec mały update sprzętu audio. Dziś trafił w moje ręce głośnik Alpine SWR-1242d 1500w + wzmacniacz JBL GTO 601.1 600w RMS Więc do wyboru mam 2 wzmacniacze - Blaupunkt 350w RMS - JBL GTO 600w RMS 3 głośniki - Infinity kappa perfect - Infinity kappa 120.3se - Apine SWR Jutro będę testował ale prawdopodobnie zostanie Kappa perfect + Alpine
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
a skad Ty to TDi wziales to ja nie wiem... przeciez jak byk napisane E85 Proszę bardzo link do artykułu http://moto.gadu-gadu.pl/5675141821735977336/vw-golf-szybszy-od-bugatti-veyrona
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Golf 1.8 TDi 900hp http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qkPps9g3jXE#!
-
Strefa Śmiechu
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Trzeba zainwestować w sprzęt- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz trzeba pomyśleć nad pożądanym subwooferem- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak tam na wyspach Szukaj jakis gratow do Spoko jakoś leci, trzeba coś czaić na ebay jakieś graty- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mody spoko, dawno nie zaglądałem do tego tematu, widzę że cały czas do przodu- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Na wyspach nie jest źle temperatura w dzień ponad 10 stopni, czasem popada jak to w UK. Pojechałem na letnich bo tam śniegu praktycznie nie ma- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziałem cię leciałem wtedy do Anglii- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Siedzi ładnie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na ile ? około 5 miechów- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie też rano chwile popadało, ale lepiej żeby wytrzymało jeszcze 3 dni bo jutro jadę do UK na letnich kapciach- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/niepodlegla-pyta-2011-vt92816.htm- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
teraz powinno hamować jak trzeba- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chwile mnie nie było ale to zazwyczaj przez to że w sobotę zawszę coś wyskoczy- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No ja raczej nie będę wstanie prowadzić po upojnej sobocie ale chęci mam- B6 DIVISION
Nie chodziło mu o to że w modelu B7 jest taki sam numer co w B6- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.maxior.pl/film/88574/Smieszne_zdjecia_z_wypadkow_drogowych- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa Zakopane - Rzeszów średnia prędkość według fis 100km/h (300km w 3h) spalanie 6l 4 osoby na pokładzie plus bagaże- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Moim zdaniem grafika w MW3 jest dużo gorsza od BF3 na ustawieniach max- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Na Podkarpaciu nie ma praktycznie dziur drogi są bardzo dobre. Na 18" jeździ się , opony mam zwykłe bo na runflat strasznie komfort spada- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Też wole śmigać b6 jak b7 przynajmniej ludzie się oglądają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________ ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: jak dla mnie To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 PS. Fajne mocowanie FMIC musze nad podobnym pomyślec u siebie :gwizdanie: W miarę mocne nie powinno skorodować i odpaść- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Może dziś wyśle pocztexem miał dać znać- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jeszcze nie wiem, bo nie podłączone jutro dalsza część - W co kto gra (X360 & PS3) ?