Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Zygal temat w Audi A4 B6/B7
    Przy jakim przebiegu wytarł ci się ten wałek bo też mam BKE ale w B6 ale to chyba to samo, ja mam 128tys i na razie wszystko jest ok
  2. U mnie też przydymiał ale jak założyłem PD z końcówka BQ i wydech od 2.5 to teraz jak by nie dymił, też jestem umówiony na początek października u Witka
  3. To szykujesz się pod 190HP . U mnie jeszcze mnie martwi sprzęgło pewnie trzeba będzie robić bo może nie wytrzymać
  4. No to wstawała ci dobrze u mnie tak nie ma. Ja wydech nie dawno zmieniłem od 2.5 v6 i nie mam kata ale nic nie poczułem zobaczymy dopiero po sofcie :gwizdanie:
  5. A od ilu obr wstaje ci BRD ? na 1 na 2 i na 3 biegu? bo mi na 1 to ciężko na 2 2200obr na 3 2100obr Na drugim biegu od około 1900obr na trzecim od 1700obr. Na wyższych biegach nie gonie auta z tak niskich obrotów. Tak tylko ty masz już zmienione mapy a my czekamy dopiero na zmianę :gwizdanie: a przed zmianą mapek to też tak ci wstawała ?
  6. To co tam jeszcze masz u siebie zmodzone tylko BRD?
  7. A od ilu obr wstaje ci BRD ? na 1 na 2 i na 3 biegu? bo mi na 1 to ciężko na 2 2200obr na 3 2100obr
  8. Jeśli chcesz osiągnąć moc w granicach 200HP to turbo BRD, wtryski AL, jakiś wielki FMIC, większa chłodnica oleju. Jeśli ponad 200hp to trzeba pewnie już iść w Hybrydy Co do montażu FMIC to poczytaj zobaczysz że jest problem z montażem dużego coolera
  9. Mam brd, fmic, wtryski BQ i turbo ciągnie od 2200obr na standardowym sofcie myślałem że coś jest nie tak ale tak ma chyba być, więc jak ktoś chce zmieniać na BRD to obowiązkowo jechać na program. Ja czekam na termin na początku pazdziernika u Rogala
  10. Dokładnie i każdy kto się trochę na tym zna wie ze takiego czegoś się nie montuje w samochodzie bo to nie gra :gwizdanie:
  11. http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-rns-rns-2-rns-e-navigation-plus-i1190252184.html Kup sobie i będziesz mieć swoje i w każdej chwili można sobie wyciągnąć, można też sobie dorobić z blaszki ja tak mam :gwizdanie:
  12. Jak byś nie znalazł turbiny od awx to ja mam do sprzedania z 115ps z przebiegiem 20tyskm z gwarancja 3 miesiące turbina jest praktycznie nowa nie była nigdy regenerowana jak by co to pisz na pw
  13. To chyba teraz pokażesz się na spocie bo dawno cię nie widziałem. Trzeba zrobić teraz grilla i coś się napić za to twoje auto bo żeby chodziło jak trzeba :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. A no fakt zapomniałem że w tico trzeba siedzenia wyciągać
  15. Tubę to się wozi w tiko z gazem a w audi trzeba zrobić dobry subwoofer polecam infinity kappa perfect powinien zadowolić każdego co słucha normalnie muzyki w samochodzie radzi sobie z wolnym jak i z szybkim bitem, nie mówię o tych dla których ciśnienie jest priorytetem. Chodź 140dB to można i zrobić na alphardach :gwizdanie: za małe pieniądze.
  16. Chciałem podłączyć do RNS-E subwoofer nie fabryczny, przylutowałem RCA do kabli line-out i niby gra ale BASS jest dziwny, raz gra głośno raz cicho i dźwięk z subwoofera jest przytłumiony (nie ma barwy ładnego basu tylko łup łup) gra w małym zakresie tylko trzęsie autem. Sub to infinity kappa perfect. Wcześniej na Alpine 9855r to bass był soczysty i czysty a na RNS-E to kiszka nie gra to ładnie. Wie ktoś co można z tym zrobić może jakiś adapter?[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 07:49_________________________________________________Potestowałem trochę z RNS-E i Alpine i bez dwóch zdań dla mnie w RNS-E jakość dźwięku jest kiepska, ale już mam patent jak temu zaradzić.
  17. Co do bose to wystarczy zmienić kodowanie
  18. ...ani pospać A no fakt hehe dobre :kox:
  19. odłączyłem akumulator na 12h i zobaczymy czy coś się zaświeci na liczniku jak nie to będę wyciągał licznik i jeszcze się pobawię vagiem [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 08:42_________________________________________________Temat do zamknięcia Odłączenie akumulatora na 12h pomogło i wszystko działa poprawnie
  20. Ja mam w planie dziś pospocić. no chyba nie będziesz spał do 16 :gwizdanie:
  21. Będzie ktoś dzisiaj na spocie? :gwizdanie:
  22. Witam Mam wielki problem zaczeło się od tego że wyciągnołem nawigacje i podłączyłem inną RNS-E żeby sprawdzić czy działa, potem włożyłem poprzednią i po włączeniu zapłonu na liczniku zamiast kilometrów było chyba SAFE i auto paliło i zaraz gasło, odpiołem akumulator i teraz praktycznie nic nie działa tylko 3 kontrolki na liczniku i tyle fis nie świeci zegary nie działają klimatronik też nie działa i auto nie odpala Na vagu można tylko wejść w niektóre opcje np abs albo poduszki i tam jest błąd 01317 J285 czyli problem z komunikacją CAN. Co się mogło stać i jak to naprawić
  23. Wypasiony ten RNS ale cena też nie mała, pokazuję skrzyżowania jak na Igo :kox:
  24. no ale tu jest tak ze jeden cylinder wypada ale tylko na ciepłym na zimnym jest ok wiec to chyba nie dwumas
  25. Ja właśnie będę jechał na sprawdzenie pompek i zobaczymy wie ktoś jaki nr pd jest w BPW?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.