Treść opublikowana przez marda16
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
świecą świecą bardzo fajnie,a kabelki i tak pod osłonami nie widać
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Ładna nie ładna niedługo będzie w dziale sprzedam auto ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Żarówki w DRL-ach wymienione rok temu ale teraz dopiero zdjęcia
-
Moja pierwsza Audiczka :)
Ładna z zewnątrz,chrom robi robotę zawsze podobały mi się chromowe listwy z zewnątrz a w środku bym zaczął od wymiany foteli na sportowe
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
pewnie jest tak jak piszesz zasugerowałem się napisem elementu...
-
[all b7] Dylemat 17stkowo 18 nastkowy do B7 5tys km miesiecznie
zobacz mój wątek tam też wymieniałem 16 na 17 koła jest to co chciałem komfortowo,na 17 za wysoko stoi auto bez obniżenia http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-moj-automacik-b7-bpw-swap-320-a-181758/ do B7 nie podejdą mają inny otwór centrujący..
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Dokładka jest w tym samym kolorze tylko jest ona pod innym pochyleniem względem zderzaka i może wyglądać na inny odcień
-
Jakie żarówki Led do pokoju
Witam,chciałem wymienić żarówki zwykłe na ledowe świeczki białe z małym gwintem,teraz mam w lampie 6 żarówek 25W i chcę kupić dobre żarówki żeby posłużyły jakiś czas bo te cały czas się przepalają,macie jakieś doświadczenie w tym temacie gdzie i jakie kupić ?
-
Opaska zaciskowa na uszczelce drzwi...
Czyli wygląda na to że od któregoś roku 2006 lub 2007 zakładali je do A4...
-
Opaska zaciskowa na uszczelce drzwi...
są one we wszystkich drzwiach w tym samym miejscu..
-
Opaska zaciskowa na uszczelce drzwi...
Jakiś czas temu przy myciu auta zauważyłem na dolnych uszczelkach drzwi opaski zaciskowe,czemu one mają służyć bo już chciałem poobcinać ?:eusathink:
-
Tarcze hamulcowe ATE - Zimmermann
Zimmermany ostatnio zakładałem na przód śmiało bierz
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
Czytałem gdzieś że nie było multi w B8 170ps...
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
Ostatnio psikałem na parownik Wurthem kupionym na allegro bo ozonowanie nie do końca zdało u mnie egzamin.
-
bpw 2007/08 czy warto?
marda16: a co konkretnie poprawili w BPW,bo nie słyszałem? masz jakiegoś linka? Są poprawione głowice,wcześniej często pękały oraz napęd pompy oleju:hi:
-
Podszybie jakie elementy powinny tam być
Raczej więcej nie możesz mieć osłon,tylko na filtr to standard:hi:
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Zrobiłem czyszczenie i malowanie zacisków i oto efekt szlifierka+wiertarka+szczotki malowanie podkładem ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:55 ---------- Dzisiaj montaż zestawu Tarcze ZIMMERMANN + klocki FERODO pierwsze odczucia po jeździe to dodatkowe kilogramy z przodu, trzeba przywyknąć ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 19:50 ---------- Ledy pod tablice zamontowane
-
bpw 2007/08 czy warto?
w drugiej połowie 2006 poprawili BPW...
-
Kontrolki ESP i ABS
W blokach pomiarowych wszystko ładnie przełącza po wciskaniu pedału hamulca ale rozpiąłem kostkę czujnika i psikłem kontaktem chociaż tam styki jak nowe czyściutkie ale zobaczymy, wczoraj po jeździe nic się nie zapaliło na tablicy trochę wątpię że to czujnik bo wcześniejszy jak padł to cały czas się paliła kontrolka świec żarowych i wszystkie stopy ... ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 12:49 ---------- Od tygodnia wszystko jest ok. nic się nie zapala myślę że to w kostce coś nie stykało stąd te błędy...
-
Sprawa odstających drzwi.
niech się dobrze sprawuje:thumbup1:
-
Chcę obniżyć swoje autko
Nic ci nie będzie obcierać przy 18-tkach,ja założyłem Eibachy -30 na standardowe amory koła mam 17 i 225 profil a jeszcze jest dużo tam luzu sprawdzają się wzorowo
-
Kontrolki ESP i ABS
Witam,od dwóch dni wyskakują kontrolka ABS i ESP i świecą do wyłączenia silnika ,niekiedy się nie pojawiają wszystko z autem gra ,dodam że kilka tygodni temu wymieniłem czujnik pedału hamulca na oryginalny ale wtedy zapalała się kontrolka świec żarowych i stopy świeciły cały czas .Po podłączeniu mam teraz te błędy czy to znowu ten czujnik? Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl Part No SW: 8E0 910 517 H HW: 8E0 614 517 BF Component: ESP8 FRONT H06 0140 Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000 Coding: 0004402 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 2C530083F32F 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 008 - Implausible Signal - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 38 Time Indication: 0 Freeze Frame: Hex Value: 0x0000 Hex Value: 0x4006 Hex Value: 0x0004 Hex Value: 0xC1AA Hex Value: 0x0000
-
[A4 B6] Wymiana oleju
Ja wymieniam co 11-12 tyś.km olej 5w30 z normą 507
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
napisz jaki miałeś objawy dwumasy przy multitronicu?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
250-300zł ZACISKI HAMULCOWE PRZÓD SLINE AUDI A6 C5 2.5 180KM (3302836147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cóż można dodać do twojego opisu, faktycznie jesteś zboczony:lol1: ale ładnie zrobiłeś...