Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. świecą świecą bardzo fajnie,a kabelki i tak pod osłonami nie widać
  2. Ładna nie ładna niedługo będzie w dziale sprzedam auto ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Żarówki w DRL-ach wymienione rok temu ale teraz dopiero zdjęcia
  3. Ładna z zewnątrz,chrom robi robotę zawsze podobały mi się chromowe listwy z zewnątrz a w środku bym zaczął od wymiany foteli na sportowe
  4. pewnie jest tak jak piszesz zasugerowałem się napisem elementu...
  5. zobacz mój wątek tam też wymieniałem 16 na 17 koła jest to co chciałem komfortowo,na 17 za wysoko stoi auto bez obniżenia http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-moj-automacik-b7-bpw-swap-320-a-181758/ do B7 nie podejdą mają inny otwór centrujący..
  6. Dokładka jest w tym samym kolorze tylko jest ona pod innym pochyleniem względem zderzaka i może wyglądać na inny odcień
  7. Witam,chciałem wymienić żarówki zwykłe na ledowe świeczki białe z małym gwintem,teraz mam w lampie 6 żarówek 25W i chcę kupić dobre żarówki żeby posłużyły jakiś czas bo te cały czas się przepalają,macie jakieś doświadczenie w tym temacie gdzie i jakie kupić ?
  8. Czyli wygląda na to że od któregoś roku 2006 lub 2007 zakładali je do A4...
  9. są one we wszystkich drzwiach w tym samym miejscu..
  10. Jakiś czas temu przy myciu auta zauważyłem na dolnych uszczelkach drzwi opaski zaciskowe,czemu one mają służyć bo już chciałem poobcinać ?:eusathink:
  11. Zimmermany ostatnio zakładałem na przód śmiało bierz
  12. Czytałem gdzieś że nie było multi w B8 170ps...
  13. Ostatnio psikałem na parownik Wurthem kupionym na allegro bo ozonowanie nie do końca zdało u mnie egzamin.
  14. marda16 odpowiedział(a) na Łukaszbl temat w 2.0TDI
    marda16: a co konkretnie poprawili w BPW,bo nie słyszałem? masz jakiegoś linka? Są poprawione głowice,wcześniej często pękały oraz napęd pompy oleju:hi:
  15. Raczej więcej nie możesz mieć osłon,tylko na filtr to standard:hi:
  16. Zrobiłem czyszczenie i malowanie zacisków i oto efekt szlifierka+wiertarka+szczotki malowanie podkładem ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:55 ---------- Dzisiaj montaż zestawu Tarcze ZIMMERMANN + klocki FERODO pierwsze odczucia po jeździe to dodatkowe kilogramy z przodu, trzeba przywyknąć ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 19:50 ---------- Ledy pod tablice zamontowane
  17. marda16 odpowiedział(a) na Łukaszbl temat w 2.0TDI
    w drugiej połowie 2006 poprawili BPW...
  18. W blokach pomiarowych wszystko ładnie przełącza po wciskaniu pedału hamulca ale rozpiąłem kostkę czujnika i psikłem kontaktem chociaż tam styki jak nowe czyściutkie ale zobaczymy, wczoraj po jeździe nic się nie zapaliło na tablicy trochę wątpię że to czujnik bo wcześniejszy jak padł to cały czas się paliła kontrolka świec żarowych i wszystkie stopy ... ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 12:49 ---------- Od tygodnia wszystko jest ok. nic się nie zapala myślę że to w kostce coś nie stykało stąd te błędy...
  19. niech się dobrze sprawuje:thumbup1:
  20. Nic ci nie będzie obcierać przy 18-tkach,ja założyłem Eibachy -30 na standardowe amory koła mam 17 i 225 profil a jeszcze jest dużo tam luzu sprawdzają się wzorowo
  21. Witam,od dwóch dni wyskakują kontrolka ABS i ESP i świecą do wyłączenia silnika ,niekiedy się nie pojawiają wszystko z autem gra ,dodam że kilka tygodni temu wymieniłem czujnik pedału hamulca na oryginalny ale wtedy zapalała się kontrolka świec żarowych i stopy świeciły cały czas .Po podłączeniu mam teraz te błędy czy to znowu ten czujnik? Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl Part No SW: 8E0 910 517 H HW: 8E0 614 517 BF Component: ESP8 FRONT H06 0140 Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000 Coding: 0004402 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 2C530083F32F 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 008 - Implausible Signal - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 38 Time Indication: 0 Freeze Frame: Hex Value: 0x0000 Hex Value: 0x4006 Hex Value: 0x0004 Hex Value: 0xC1AA Hex Value: 0x0000
  22. marda16 odpowiedział(a) na maly_ZE temat w 1.9TDI
    Ja wymieniam co 11-12 tyś.km olej 5w30 z normą 507
  23. napisz jaki miałeś objawy dwumasy przy multitronicu?
  24. 250-300zł ZACISKI HAMULCOWE PRZÓD SLINE AUDI A6 C5 2.5 180KM (3302836147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  25. Cóż można dodać do twojego opisu, faktycznie jesteś zboczony:lol1: ale ładnie zrobiłeś...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.