Treść opublikowana przez miron78
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
:> [br]Dopisany: 13 Maj 2008, 12:43 _________________________________________________wcale nie jestem dumny z 1.8T
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
napewno tak - ceny już są przystępne choć S4B6 jakoś na kolana mnie nie powala.Wyglądem może i tak ale silnikowo to te 4.2 344 kucy na papierku może i robi wrażenie ale w jeżdzie ponoć nie jest tak kolorowo ( osobiście nie miałem okazji jechać ale to opinie osób które kupiły S4B6 ) jakoś nikt się nie chce pokazać za locie taką żeby sprawdzić na żywo i ktoś kiedyś pisał że mało która trzyma serie
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
Ciekawe skąd Mironek to wie Jak gaz to tylko w www.egp.pl Piotrek ogarnia jak nikt inny w PL. :gwizdanie:
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
kaj nawet biturbo to nic strasznego ( w egp dużo zagazowali takich fur jak A6 allroad 2.7Bi ) a wolnossący to już wogóle prostota z instalką - więc niczego się nie bój. O zagazowaniu S4 rozmawiaj w egp z szefem ( Piotrek ) rozwieje Twoje wątpiliwości
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
kaj na 95% nie jest to FSI - autko z instalką radzi sobie wyśmienicie ( jeżeli jest odpowiednia i prawidłowo zamontowana ) najlepiej zamontować instalke PRINCE koszt około 6-7 tyś zł ale mogło się coś zmienić cenowo więc lepiej popytaj ( napisz do Pozia - da Ci namiary do najlepszych szpeców od LPG - montowali już lpg do wszystkiego co możliwe ( S4 , M5 , Hummer , autka z turbo+chip , nawet chyba do RS4 ale pewny nie jestem oraz do wiele innych wynalazków z USA ) i wszystko chula[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 09:37 _________________________________________________już mam www.egp.pl
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
cóż mogę powiedzieć..............tylko z całego serca pogratulować - autko w takiej serii że już nawet niema co rezać :th: :th: :th: fajnie że już nie jestem sam
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
kozacki furacz - zmiany myślę w dobrym kierunku :th:
-
[B6 BDG] Mój AVANT V6... UPDATE- do sprzedania...
Bardzo ładniutka i zadbana B6 - tylko pogratulować - już w serii wyglądała bardzo ładnie a zmiany idą w dobrym kierunku :th: jedynie brak Q ale nie zawsze można mieć wszystko wypasik też masz konkretny no i bardzo podoba mi się ten daszek tylnej klapy.Dupcia z tym wydechem wygląda jak 1.8T
-
[ALL B6] Jak zdemontowac schowek zeby dostac sie do parownika?
dokładnie tak - też to przerabiałem - odkręcasz 4 śrubki i schowek dalej twardo siedzi ( trzyma go jedna - ostatnia śruba pod zmieniareczką ) za pierwszym podejście straciłem 1,5 godziny - teraz mam schowek w rękach po jakiś max 4 min
-
[B6 ASN] Turbo do B6 3.0 Quattro.....(220KM)
krotki z całym szacunkiem ale mnie też się wydaje że dla 250-270 kucy to chyba troszke szkoda zachodu za taka kasą - jeżeli bardzo ale to bardzo zależy Ci na mocy to 3.0 był troszke złym torem zakupu - oczywiście do odważnych świat należy i Twoja w tej kwestii decyzja ale za wartość Twojej furki + koszt modów można mieć dużo więcej z innego serca
-
Nowicjusz - wątek powitalny
to i my witamy bytom
-
[B6 ASN] Turbo do B6 3.0 Quattro.....(220KM)
Krotki wracając do tematu - osobiście mam przyjemność posiadania jednej z nielicznych 1.8T seria 190 kucy + taki lajtowy soft.Jak pisał Poziu w serii to autko naprawdę może rozczarować ( chyba że to złudzenia spowodowane Q ) ale soft mimo że na papierku pokazuje nie dużo więcej to w praktyce naprawdę nie to auto się robi.Miałem możliwość jechania 3.0 V6 ( Lukasa ) i trudno mi furki porównać, napewno oba autka nie mało ważą , jadą podejrzewam podobnie i napewno oba są kozackie ( w 1.8T może lepiej czuć moc poprzez turbawke ) w 3.0 napewno lepiej słychać moc ( V6 ) - tyle dla wyjaśnienia pozdrawiam ( 4 kółka na masce i 2... z przodu na wykresie mocy to już powód do zadowolenia ) [br]Dopisany: 08 Maj 2008, 14:43 _________________________________________________ale nie odbiegajmy od zadanego tematu
- Mustang Bullitt
-
Mustang Bullitt
o w morde nie wiedziałem że to aż taka kasa za kompresor Poproś o oferte cenową na 2 szt, może będzie taniej - drugi zapakujesz Ani do Matiza :>
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
fajna , zdrowa sztuka :th:
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
o jeny - stary nawet nie wiem co powiedzieć - tragedia w tragedii ( nie dosyć że skardziono to jeszcze nie ubezpieczony ) - wg mnie na 90% wszystko było ustawione od początku - nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ( sam niedawno kupowałem auto ) ;(
-
Bunia Wąskiego ....
nono - kox - pozytywne zmiany ( też mnie te zderzaczki s-line korcą )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nowego kolege ( w 2001r były jeszcze B5 i już B6 )
-
[ALL B6]S-line,kiera TTs
piotrcar mam nadzieje że właściwie odebrałeś moje info na temat Twojej furki ( właściwie znaczy żartobliwie ) .Jeżeli nie to tu masz wyjaśnienie mojego posta http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_mironowoz_czii_mody_czii_nowe_fotki_rnse_fele_18-t18013.0.html
-
[B6 AWX] Moje auto...
fela 18 , delikatnie ściemnić szybki i furacz malina :th:
-
[ALL B6]S-line,kiera TTs
mnie się tam autko nic a nic nie podoba: - 1.8T ( benzyna teraz droga - lepiej diesel ) - kolorek beznadziejny - Avant - chrom pakiet ( modne to było 5 lat temu ) - dokładki zderzaków w kolorze nadwozia ( łatwo zarysować przy parkowaniu ) - fele 17 ( nie na nasze polskie drogi ) i te plany : - czarne szyby ( w aucie będzie jak w trupiarni ) - wirus ( czyli jeszcze większe spalanie ) dobrze że brak fotek wnętrza bo jeszcze z 10 wad by się znalazło :th: :th: :th: powitać kolejnego brata :th: :th: :th:
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
pogratulować S4 :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nowego kolege - gratulacje S4 ( pochwal się nią z nami w odpowiednim dziale )
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
Kolego fajnie że dałeś fotke tej A6 bo tak jak byłem na 100% ZA tak teraz stanowczo mi się nie podobają - dlatego niby prosta sprawa " wybrać i kupić fele " a po założeniu można się rozczarować.W moim przypadku mimo zawachaniu przy kupnie i decyzji co do rodzaju felgi po założeniu miałem rogala od ucha do ucha - oby w Twoim przypadku szamrek było tak samo :th: - jeżeli masz czarny kolorek autka to pomyśl nad wzorem MAM 8 ( polerki ) wiele osób uważa że fela już oklepana i nie najnowsza ale dla mnie cały czas na poziomie i gwarantuje najlepszy efekt na samochodzie ( tymbardziej w ciemnym kolorze nadwozia ) :th:
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
szmarek ja kilka dni temu wrzuciłem 18 jak chcesz luknąć na żywo przed kupnem do swojej to zapraszam