Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. pamietajmy cały czas o jednym że pakiet s-line występuje jako zewnetrzny i wewnętrzny i nie koniecznie musi być w autku z napisem s-line jeden i drugi.Nawet nie moge sobie przypomnieć czy jest w klubie jakaś furka która od nowości ( bez rezania ) ma zew. i wew. pakiet s-line
  2. co do turbawki to zawsze można oddać do regeneracji np. w firmie Turbotec i latasz następne 100tyś km. Wiem że każdy chwali swoje ale nawet będąc obiektywnym - naprawdę jak masz możliwośc to szukaj BEX-a - prawda jest taka że więcej zależy od szczęścia niż rodzaju 1.8T jeżeli chodzi o kwestie serwisu i tego co podczas użytkowania będziesz musiał wymieniać - szukaj jak najbardziej pewnej i uszanowanej 1.8T - a reszta to już kwestia szcześcia - każde 1.8T jest :th: i każde lata :th: ( moja prywatna kolejność to : 190 - 150 - 163 )
  3. Naprawdę śliczny wozik :th: ale najbardziej jestem pod wrażeniem Twojego zabezpieczenia przed kradzieżą :th: bo rozumiem że te garaże które widać na fotkach są wszystkie Twoje i co noc wstawiasz fure do innego przez co złodziej nigdy nie wie za jaki garaż ma sie zabrać :th: :polew:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:26 _________________________________________________rozumime że zawsze w jednym z nich stoi B8 a w pozostałych na środku garażu stoi pluszowa maskotka z dupnym napisem ZONK!!! ( jak w jednym z teleturniejów ) - za pomysłowość zabezpieczenia ale koszty chyba były niemałe :>
  4. A tak naprawdę to jak zwykle było koksiarsko - dzięki Wam wszystkim za wszystko - Towarzystwo najwyższa półka, organizacja z pełnym poświęceniem, Alvaro dzięki za całe rezanie i poświecony czas ( sprzęt KOX - w drodze powrotnej na światłach d*py mi wchodziły do auta nawet przez kratki przedniego zderzaka ) Taktuś dzięki za nocleg :th: Adamoo pochwal sie co teraz będziesz rezał w swojej furce że były Ci potrzebne nogi od stołu - jak to tajemnica wal na PW Oniacz dzięki za odkrycia w mojej furce
  5. widzę że większości się podobało i są zachwyceni - ale nie będę nikogo wyprowadzał z błędu - żyjcie w tej świadomości dalej a tak naprawdę wszyscy wiedzą jak było naprawdę - ja osobiście raz napisałem prawdę jak było i odrazu mojego posta wykasowano - nareszcie już jestem w domciu i napewno nigdy już na klubowej imprezie moja noga nie postanie. Impreza do du..... a atmosfera beznadziejna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: mimo wszystko za trudy organizacji i poświęcenia dla wiadomo kogo ( nie matrwcie sie robiliście co mogliście a że impreza się nie udała to już nie Wasza wina ) :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. masakra - nie wklejaj kolego takich fotek bo mi sie odechcewa B6 i B7 i na nowo w B5 się zakoc**je
  7. No własnie... Niech każdy sobie przemyśli i zdecyduje czy założy wstążke czy nie... Schiller wyszedł z taką prośbą/propozycją i na tym temat powinien być zakończony. dokładnie tak - zamykam[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________o kurcze - nie jestem zielony - nie moge zamknąć [br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________moim marzeniem jest R8 i choc raz zamknąć temat
  8. Bez strachu ludzie - to była fotka z równicy - w Wiśle jest zielono i czarno
  9. Dokładnie tak - od 5 miesięcy jestem posiadaczem BEX-a i w 100% mogę powiedzieć że jestem prze ZADOWOLONY z furki i wersji i gdybym miał jeszcze jedna szanse to zrobiłbym dokładnie ten sam ruch.Może i troszke wpływu na ta opinie ma to że auto było naprawdę zadbane i uszanowane i jak narazie nie miałem z nim najmniejszych problemów a muszę podkreślić że przebieg przy kupnie był niemały bo 170 tyś km.Co do osiągów to trudno mi sie wypowiadać - jejździ zadowalająco, na dzień dzisiejszy ma 210Ps i 288Nm ( w następnym tygodniu jadę na wgranie ostatecznego programu i przy dobrych wiatrach będzie 220Ps i 300Nm i to byłoby wszystko co będę robił ).Ogólnie naprawdę polecam, jedyną wadą BEX-a jest bardzo ale to naprawdę bardzo mała ich ilość na rynku ( oczywiście mowa o DE bo w PL to już wogóle mniej ich od RS4 )
  10. a swoja drogą wg mnie najlepiej pojechać : B5 sedan B5 avant B6 sedan B6 avant i.t.d. no ale może zostawmy do końca organizację Schillerowi [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 08:46 _________________________________________________No Schiller naraziłeś się tymabradziej że muszę przyznać wracając z kaletki Brynia wyruszyła po mnie a na trasie znalazła się przedemną ( i napewno mnie nie wyprzedziła ) więc co do orientacji i skrutów przynajmnije dla Bryni :th:
  11. A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie: możecie mi wierzyć na słowo że pierwszy to nie do końca najlepsze miejsce - ostatnio nic nie widziałem z tej kolumny oprócz tyłku policyjnej furki - a Lukas który wszystko kręcił z mojego auta, zawsze ujmował wszystkie furki oprócz mojej ( bo w końcu w niej siedział ) - tyle przyjemności z jechania jako pierwszy
  12. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    w Wiśle to myślę Malik nam na żywo pokaże[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 16:06 _________________________________________________Flyer jeszcze musimy wspólnie na jakieś lustereczka się zdecydować ( w Wisle zapadnie decyzja )
  13. kozak fura - dla wybranych ;(
  14. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    oby długo............czego Tobie i kolejnym posiadaczą życzę [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 15:00 _________________________________________________i pamiętajcie o spasowaniu tych lampek do flyera
  15. Gratki kolego - kolejna furka dotknięta przez Patryka :th:
  16. nono ładnie to wygląda panowie :th:
  17. a ja rns-e + dvd jak masz
  18. Adaho daj znać ile dałeś - też myslę o RNS-E
  19. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    nono ciekawy efekcik z lampami - soory malik że jesteś królikiem doświadczalnym ale sprawdź wszystko po montażu co i jak i może zrobimy zakup grupowy - ja byłbym chętny. Flyer przypasujcie lampki do Twojej furki i bedziemy wspólnie wiedzieć czy nam to polepsza wygląd czy wręcz przeciwnie - ale diody by mnie rajcowały tylko muszą być konkretne[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 08:55 _________________________________________________a te przydymienie powinno fajnie się komponować w jasnych autkach z przyciemnionymi szybami
  20. no Furacz coraz ładniejszy Flyer ale ja osobiście przy naszym kolorku listwy bym strzelił w kolor nadwozia - na żywo ocenie w Wiśle
  21. to się nazywa konkretna zabaweczka - wykresik :th:
  22. nono pogratulować - bardzo fajna sztuka - s-line :th: ale pasacik w chromie też nie byle jaki
  23. to i ja nie mam nic do ukrycia ( ja to ten po prawej ) fot.1
  24. Poziu ty też solo ? jak tam sobie poradzimy
  25. Kupuj te i nie myśl nad innymi :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.