Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. nono ten konkretnie wygląda :th:
  2. słuchajcie wyciągnąć i wysuszyć to nie problem ale jak ja spowrotem zamontuje to do 12 godzin znowu będzie zaparowana - już to praktykowałem dlatego pytanie czy jest jakis sposób żeby po wymontowaniu i wysuszeniu jej coś z nią zrobić aby już nie zaparowała ? a pozatym lampa jest w stanie idealnym - nówka od wewnątrz jak i na zewnątrz
  3. jak to wygląda i w jakiej części lampy tego szukać ? a jak u Was - ile Wam zaparowuje ?
  4. witamy w klubie kolejne B6
  5. Witam pobliskie Zabrze i czekamy na fotki furki
  6. Witam sąsiada i zapraszam na zloty
  7. Witaj w klubie pożądnej marki
  8. Witamy nowego kolegę
  9. A4 maniacy witaja
  10. witamy i miłego forumowania
  11. Miło że dołączyłeś :th:
  12. Witamy w Naszym skromnym klubie
  13. Witam wszystkich - jakiś czas temu wymieniłem ( jak zreszta niejeden z Was ) xenon na bi-xenon i oczywiście z możliwością parowania się liczyłem ale jak to jest do końca i co jest normą a co nie.Oczywiście jedna lampa u mnie jest OK a druga niestety paruje, raczej nigdy nie odparowuje do końca a w najgorszym przypadku zaparowuje 70% wysokości lampy - patrząc od dołu ( wygląda to delikatnie mówiąc brzydko ) i mam kilka pytań: 1. Do jakiego stopnia Wam parują lampy ? 2. Czy u mnie będzie tak cały czas, czy tylko porą zimową ? 3. Czy jest jakiś sposób sprawdzenia przyczyny parowania i czy można to jakoś wyeliminować ( jakieś sposoby uszczelnienia lampy lub cokolwiek innego ? ) Xenony jeszcze mam i zastanawiam się czy lepszy dobry xenon czy zaparowany bi-xenon ( jeżeli da sie jakoś ograniczyć parowanie to dylemat rozwiązny ) - dzięki za Wasze opinie i podpowiedzi.
  14. Witamy nowego kolegę - i co to za miejsce pobytu Silesia ? Bo jak jesteś z Knurowa to aż dziwne że na takiej wiosce też ludzie jejżdżą audi
  15. Witam w Naszych skromnych progach - gratuluję furki i silniczka ale muszę Cię zmartwić ( w B5 nie było s-lina )
  16. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Malik wg mnie w Twoim wydaniu te listwy jak i ten kolor wyglądają :th: zresztą szkoda słów co do Twojej furki ogólnie (wszystko z głową i przemyślanie ) co do jednego chyba jesteśmy wszyscy zgodni - listwy ogólnie są a kolor to kwestia gustu ( o czym się nie dyskutuje ) i myslę że na to czy lepiej w kolor czy zostawić ori duży wpływ ma ogólny wygląd samochodu a nie tylko kolor furki.
  17. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    dodatkowo relingi i odwódki szyb ma czarne więc u niego jest wszystko OK i pasuje
  18. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Dzięki pre_pl ale ta przykładowa furka to cała ogólnie prześliczna - ale listwy w kolor też ładniutko wyglądają
  19. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Kurcze Flyer no jasne że czekam na fotki - ja to sie mam z Tobą dobrze też chciałbym mieć takie coś w szafie - tylko wiesz Flyer u ciebie te listwy sa jak najbardziej na miejscu - Twój furacz to inna bajka ale mimo wszystko fotek będe wyczekiwał
  20. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    kurcze super sprawa te listy choc tak do końca czy w każdym przypadku ładnie to wygląda ? jakoś na moim ciężko mi to sobie wyobrazić, czy napewno polepszyłoby to wygląd całości ( nie mam nic z S4 u siebie i jeszcze ten mój kolor - mało agresywny ).
  21. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Koledzy a czy te listwy występuja w różnej kolorystyce czy oryginalnie jest kilka kolorów ?
  22. Alvaro jeżeli kupie takie coś to będzie mi wszystko działać na Navi+ a gdybym wymieniał na RNE-E to też bedzie działać ? jaka jest cena tego DVD - dobra ? do znalazłe tylko to jedno http://www.allegro.pl/search.php?string=Phantom+300+B
  23. chyba nie jest konieczne takie rozbieranie auta, dokładnie Ci nie powiem jak to wygląda ja osobiście miałem potrzebe wymienić żarówke w prawej lampie i po telefonie do Cubera ( który już to robił i udzielił mi wsazówki ) trwało to u mnie nie więcej niż 30 sec. Jezęli z lewą jest identyczna sytuacja to otwierasz tylną klape i z boku lampy masz zaślepke którą ściagasz i masz dojście do jednej jedynej śróby którą odkręcasz i lampa wychodzi tylko trzeba ja zdjemowac pod pewnym kątem aby nie wyłamać zaczepów - tyle pamiętam ( mam nadzieje że sie nie mylę )
  24. Iceman jak narazie zawsze obecny - i to się chwali :th:
  25. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A ja dostałem coś co oczywiście ma związek z naszą ukochaną marką Mała rzecz a ile radości ( zegarek Audi lini S-line ) fotki w odpowiednim dziale naszego forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,22334.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.