Treść opublikowana przez David
-
Piłka nożna
ku.wa mac city w ost minucie
-
Piłka nożna
licze na porazki arsenalu i city
-
Piłka nożna
Matri jest dobrym napastnikem ale ostatnio brakuje mu szczescia,jakby wczoraj strzelil chociaz raz kazdy bylby happy,czekam az Conte sprobuje zagrac 3 napastnikami,zamiast Pepe ktory strasznie zgasl ostanio wystawic Quag
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ja bym wkladal tylko grill z rs6,tak samo jakbym mial b7 ja choruje na plastry miodu
-
[B6 AWX] Oem +
Seba nagralbys jak Twoj wydech teraz chodzi tak jak w 1 poscie masz na postoju,bo z tego co pisales masz teraz wydech na 2 strony
-
Piłka nożna
ja tez codziennie czytam te plotki transferowe,nie wiem kogo bym wolal teraz w styczniu w sumie obrone mamy najlepsza w lidze,wolalbym chyba Guarina bo i strzelic potrafi a Marchisio cos zgasl ostatnio to samo Pirlo
-
Piłka nożna
ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie: nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku
-
Piłka nożna
ale co to za liga jest ta hiszpanska...real klepie wszystkie druzyny kilkoma golami co mecz,przyjezdza Barca i wygrywa,czyli to jest tak Barca,real a reszta to poziom drugiej ligi...a mowia ze hiszpanska liga najlepsza liga angielska jest zdecydowanie najsilniejsza liga,wloska tez jest duzo bardziej wyrownana
-
Piłka ręczna - mężczyzn
siedze w danii juz prawie 5 lat wiec zwyciestwo z tymi ciotami bylo dla mnie bardzo wazne chlopaki mnie nie zawiedli ale nerwow mialem,a co sie naprzeklinalem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ten czujnik czystosci powietrza to na pierdy w aucie?
- Piłka nożna
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
ladny tam rozpier.ol grube mody szacunkowa wartosc gratow to okolo 5 tys zl lepiej nie mow tego zonie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
zaczalbym od dokladek w kolor i gleby,na lato jakies kolo sensowne piszesz ze masz awx to skrzynia powinna byc 5-biegowa,chyba ze ktos rezal :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
dzieki Bartek a powiedz ile taki sensor kosztowac?
-
B6 DIVISION
teraz to bedzie ciezko bo w dk jestem :gwizdanie: jak bede w PL to sprawdze
-
Piłka nożna
dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...
-
B6 DIVISION
to dziwne bo jak odpalam auto to widze ze obydwa swiatla chodza gora dol i ten blad zawsze zapala mi sie jak jade autostrada,jak jezdze po miescie nie ma tego bledu :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
kto mi powie co oznacza ten blad ??
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
chodzi o kola i biale dodatki nie powiesz mi ze ktos na forum mial biale kola 2 lata temu bo pierwszy byl chyba ten oszust glinek
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
bialy to cos nowego,staramy sie byc trendi
-
[B6 AWX] Work in progress...
Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Szynkar napisz ile pracujesz w wojsku bo widze ze nie jestes zadowolony...widze ze na misjach tez byles,ja odrazu mowie ze mnie zadne misje nie interesuja,siedzimy z dziewczyna 5 lat w danii wiec troche grosza odlozylismy,wiec ryzkowac zycia nie bede,bo 10 tys zl to smieszna kwota jak za ryzkowanie smiercia,dzisiaj widzialem w tv ze zlapali zamachowca przez ktorego zgnielo 5 polskich zolnierzy
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
dobrze wiedziec zeby nie kupowac BRD po regeneracji no ja mam 320 i zima kolo 17
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
masz heble przod 320 a kola 16 wchodza?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
jak chcesz skrzynie z avf to musisz niestety tez dwumasa zmienic