Treść opublikowana przez David
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
na przestrzennej 380 zl
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
za avanta b8 chca 480 zl to dobra cena ? wydaje mi sie ze drogo
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
siema gdzie w Szcz przyciemnic szyby?
-
B6 DIVISION
ma ktos dostep do etki? potrzebuje nr rozrusznika jaki siedzi w mojej a4 b6 awx
-
Piłka nożna
radosna liga angielska , nie powiem fajnie jak jest duzo goli ale potem przychodza mecze Ligi Mistrzow i nagle nie moga strzelic gola
-
B8 TrOOOOp
witajcie mam fis kolor ale nie wyswiela mi aktualnej predkosci,czy kazda b8 powinna miec pokazywanie cyfrowe predkosci? czy moge to jakos wlaczyc?
-
Piłka nożna
Jednak Juve wylozylo 90 mln
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
widzialem dzisiaj w galaxy o 20.40 sedana b5 z naklejka forum oraz ramka rejestracji FC Barcelona
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Tak moja
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
moje
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
swietnie wyglada w tej czerwieni z czarna fela szkoda sprzedawac ale jak jest mozliwosc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem sprawdzalem w google ale z Wągrowca do Poznania jest 60km a do Bydgoszczy 70km dlatego wrzucilem tez u was
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie czy jest ktos z Wagrowca lub okolic? potrzeba zerknac na auto dla mojej dziewczyny,za przysluge przeleje kase na dobra flache auto Škoda Fabia 8000.00 PLN. WĄGROWIEC - otoMoto.pl albo moze ktos zna handlarza?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie czy jest ktos z Wagrowca lub okolic? potrzeba zerknac na auto dla mojej dziewczyny,za przysluge przeleje kase na dobra flache auto Škoda Fabia 8000.00 PLN. WĄGROWIEC - otoMoto.pl albo moze ktos zna handlarza?
-
Rotory 20
z rs5 Rotor jest najlepszy bo jest bardzo wklesly do srodka
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
- B6 DIVISION
+1 David pojezdzij chwilke sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku- B6 DIVISION
pytanie jakiej firmy masz tarcze? Zimmerman gładkie- B6 DIVISION
Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Piekna ile dales ?- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
w sobote widziane audi a4 b5 tablice ZDR w Bialuniu- Piłka nożna
Forza Italia !! okazje sa ale pewnie i tak Hiszpania wygra- A8 D3 na 20" :)
iloscia zdjec zawstydziles handlarzy z otomoto ale najlepsze na dole "wiecej zdjec tutaj"- Piłka nożna
Lubie To !- Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"
dla mnie 18 to max na polskie drogi - B6 DIVISION