Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. Zywiec i Heineken wogole to powinna byc puszczona ankieta w tym watku,mysle ze wygralby zywiec albo lech
  2. Biore listwy S4 ej ja chcialem listwy S4 jakby sprzedal fotele s-line,listwy s4,navi,fele to by ladnie kasy odzyskal :gwizdanie: jak cos ja pisze sie na navi
  3. podejmij sie swapa na 3.0 tdi :>
  4. Mlody jakbys chcial sprzedac jakies graty to daj znac na PW jezeli nie bedziesz mial kupca sprzedaj najdrozsze czesci i wystaw jako golasa za 35 i wtedy pojdzie
  5. jakie heble planujesz ? ja mam 320 i polecam Ci hamuje sie
  6. CS Starcraft Worldcraft 3 AVP Far Cry Resident Evil 2 Medal of Honor Call of Duty wicej sobie nie przypominam na ten moment
  7. jedz do jakiegos dobrego mechanika niech zobaczy bo przyczyn moze byc wiele pompki,dwumas,poduszki...napewno w wawie takich nie brakuje.jak przez forum ktos moze Ci zdiagnozowac auto?
  8. a co Ty Klucznik jestes ? stacyjka peknie od ciezaru
  9. czarny sedan jak moj calkiem niezle wyposazenie. tez mam Bose i fajnie to gra co ? zacznij od wywalenia drewna :gwizdanie:
  10. skrzynia 6 dobra opcja ale koszty sa juz duze bo trzeba jeszcze dwumasa zmieniac wyjdzie pewnie ponad 3 tys :gwizdanie: a o jakiej skrzyni myslisz ? avf ma chyba przy 180 km/h jakos 3100 obr
  11. Do jazdy z prędkością 160km/h raczej jeszcze nie potrzebujesz chłodnicy oleju. Ja zauważyłem że do około 170-180Km/h temp oleju jest jeszcze w rozsądnych wartościach ale jak jedzie się szybciej koło 200km/h to juz olej robi sie bardzo gorący. Co do cen chłodnic oleju to są gotowe zestaw Mocal. Koszt to około 1000zł za chłodnice, podstawe z termostatem i węże. 1000zl ?? a Ty masz wskaznik temp oleju?
  12. Panowie czytam troche dzial Chiptuning i pisza ludzie ze jak sie lata autostradami to trzeba montowac dodatkowa chlodnice oleju,moze ktos cos powiedziec odnosnie mojego audi? dodam ze jezdze autostrada trasa Polska Dania z predkoscia glownie 160 km/h.Jak cos to poprosze o ceny/linki z takimi chlodnicami
  13. Wiec miej pretensje do siebie. Znajomy reklamowal 3 sztuki luka i wszystkie mu uwzględnili a kupował w IC. a to robi roznice? przeciez i tak czesc idzie do producenta,sklep jest tylko posrednikiem a cena dwumasa w IC to 1600zl :gwizdanie:
  14. to juz zrobilem,napisalem pismo z objawami uszkodzenia i moj mechanik sie pod tym podpisal i przystawil pieczatke oraz dal nr telefonu do siebie.nie dzwonili do niego o tego dwumasa bo by mi powiedzial,jedynie mowil ze ogolnie takie firmy nie uznaja gwarancji,mial podobna sytuacje w innym audi i mowi ze napisali mu w protokole ze czesc zostala uszkodzona przy demontazu dwumasa kupowalem przez sklep internetowy,dostalem gwarancje na pismie i paragon. w takim razie udam sie do Rzecznika zobaczymy co mi powie.
  15. Niezniszczalni ma niesamowita obsade podziwiam Sylwka ze w takim wieku tak wyglada i jeszcze ma zapal do trenowania,ludzie sie z niego smieja a wyglada on lepiej od wielu 20-30 latkow nie wiadomo co on je zreszta :gwizdanie:
  16. to lipa widze ze rzadko jestes w PL,ja mam blisko bo 4,5h i jestem w domu moze kiedys sie uda no a teraz to zbieraj kase na wirusa zeby to jakos jezdzilo bo wyglada teraz na szybkie auto a poki co to seria... a i nie rob programu w V-tech Szczecin
  17. Panowie temat wyglada tak: Na poczatku stycznia tego roku wlozylem nowe sprzeglo i dwumasa Sachsa,po 5 miesiacach/15 tys km uzytkowania audi dostalo mocnych wibracji na postoju i to nagle,myslalem ze to pompki i pojechalem do mechanika-diagnoza dwumas kolo dostalo luzu i bylo skrzywione, po wymianie dwumasa na niestety znowu Sachsa(chcialem Luka tym razem ale nie udalo sie zakupic a audi musialo byc naprawione szybko bo czekal mnie wyjazd do Danii do pracy) wibracje znikly,na sprzeglo i dwumasa dostalem 2 lata gwarancji bez limitu kilometorow takze odeslalem dwumasa do sprzedawcy a ten przekazal je do producenta czyli Sachs,po 4 tygodniach dostalem odpowiedz.Reklamacja nie zostala uznana,odpowiedz eksperta Sachs byla taka: -kolo dwumasowe zostalo przegrzane przez tarcze sprzegla -moglo sie skrzywic na skutek zastosowania nieznanego smaru podczas montazu dwumasa wymienialem u bardzo dobrego mechanika audi w Szczecinie takze nie ma opcji ze zle zrobili robote,przed moja a4 wymienili pewnie ze 100 dwumasow.... prosze was o pomoc czy moge sie odwolac,czy dwumas mogl sie uszkodzic z mojej winy? jestem teraz w plecy dwumasa 1100zl i montaz 400zl bo przeciez nikt mi nie zwroci za ponowny montaz.
  18. niestety jestem w Danii a zobaczylbym z checia na zywo a kiedy bedziesz w Pl next time? wlasnie lotka ori? myslalem nad lotka na klape ale Ty mnie przekonales- dzieks
  19. za***iście podoba mi sie tyl szczegolnie super wyszly przyciemniane ledy
  20. no ludzie roznie mowia ze 16 tez wejdzie ale jak mam jezdzic na flegach w zime to lepiej 17 zeby to jakos wygladalo
  21. mysle ze cena nawet okazja sam sprzedalem pol roku temu chinskie felgi za 900zl a te chce na zime bo tarcze mam 320mm przod wiec 17 minimum :gwizdanie:
  22. szybko sie pozbywasz fury a juz dobrze zrobiona na co planujesz zmienic?
  23. moge kupic takie o felgi komplet 17 za 750 zl plus wysylka,wrzucam kilka zdjec niech mi ktos powie czy te felgi sa ori i czy warte swojej ceny
  24. Przemek fajna fura i kolejne b6 ze Szczecina ostatnio duzo sie pojawia. tylko nie rob chipa w v-tech w szczecinie jedz do Gdanska,Wrocka lub do Wawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.