Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    swietnie ze Barca kupila Davida Ville chlopak ma teraz zyciowa forme
  2. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Arek nie napalal bym sie poki co na Forlana...Krasic tez mial przejsc a widzisz jak wyszlo.ja te newsy czytam ale ciesze sie dopiero jak sa oficjalne info Juve zdecydowanie potrzebuje lewego obroncy,skrzydlowego i napastnika
  3. kupiles ta kratke z allegro co Wrc wrzucil ??
  4. jak na letnie kola to 17-18 ale na polskie drogi lepiej nie wiecej. 16 zdecydowanie za male,a opony mozesz kupic od chlopaka z forum kliknij tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/opony_w_atrakcyjnych_cenach-t76093.165.html
  5. nie wiem czy Robert robi turbo benzyny musisz sie z nim kontaktowac, a jak jest z 1.8 T trzyma te 170ps czy ma mniej?
  6. Panowie chcialem sie pochwalic wykresem po wizycie u Roberta z Tune Up Gdansk narazie wyglada to tak ze wszystko seria oprocz pompek ktore zamienilem na nowe BQ (moje juz nie dawaly rady) i tutaj podziekowania dla Adamooo moze z czasem wloze turbo BRD i Fimca ale to jak cos w nastepnym roku,no chyba ze mi sie turbo wysra.. Po programie wrazenia za***iste Rob mowil ze pompki BQ sa bardzo mocne takze trzeba bedzie to kiedys wykorzystac wykres : co myslicie ?
  7. Ty Grzesiek i Adam nie powinniscie pokazywac srodka bo mnie tylko wkur.... Adam fura i dobrze ze sedan a nie karawan pogrzebowy(kombi) :>
  8. plecionka wydechu to element w wydechu ale nie wiem dokladnie co to ale mialem kiedys podobne objawy i ludzie z forum mi pisali ze to moze byc plecionka wiec zapamietalem mozesz zrobic logi ale jakie kanaly to nie wiem,poczytaj tutaj i wrzuc logi w ten dzial moze ktos cos powie http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/
  9. Piotrek opcje sa takie -dwumas -pompowtryski -plecionka wydechu -poduszki pod silnikiem ?? jedz do jakiegos dobego mechanika i niech wsiadzie i zobaczy,podepnie kompa i sprawdzi korekcje na pompkach
  10. odgrzewam troche kotleta czy ten spoiler to s-line i czy warto brac ? http://www.allegro.pl/item1098164547_audi_a4_spoiler_na_tylna_klape.html
  11. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a to jest napewno s-line? cena za***ista.trzeba to wrzucic w dzial wszystko o pakietach s line moze ktos cos powie o tym
  12. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a masz juz lotke s line? tez mysle nad tym modem...Ty zarzuc pierwszy zobacze jak to sie prezentuje
  13. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    te felgi maja prosty wzor ale jest cos w nich ze mi sie podobaja moze kupie sobie ten wzor 17' do kol zimowych swietny wybor felg maluj dokladki Seba
  14. ja mam duze porownanie bo siedze w Danii i powiem wam ze jest straszna duza roznica w tym ile mozna kupic za godzine pracy w Danii a w Polsce. np za godzine pracy moge kupic w Danii 15-16 litrow ropy,w Polsce 2-3 litry :gwizdanie: a radarow praktycznie nie ma dobrze ze w Zachodniopomorskim nie ma duzo radarow bo wschodnia,polnocna i dolna czesc Polski to masakra,kiedys byla mapa w Auto Swiat albo Motor nie pamietm dokladnie.
  15. czyli nie dostales zadnych gratisow za palca poka fote
  16. powinna sie zebrac ekipa i pare fotoradarow uszkodzic ale powiem wam ze to co sie dzieje z tymi fotoradarami to jest parodia a czy ktos z was wie co sie stanie jezeli zrobia mi zdjecie a ja na zdjeciu bede mial http://niejedzlewym.pasem.pl/f*ck-you.jpg ?? czy w ten sposob dostane ekstra mandat bo kogos obrazilem? i czy wysylaja mandaty dla obcokrajowcow? ja mam audi na dunskich blachach
  17. polecam Ci taki mod. ja uzywam bardzo czesto a moja kobieta nie wyobraza sobie auta bez grzania d*py w zime dziala szybciej niz ogrzewanie
  18. jak Audi to tylko Quattro Gadasz tak bo Ci sie udalo trafic :gwizdanie:
  19. jak na b5 to wypas wyposazenie no i jest quattro
  20. fajnie ze masz dawce juz widze ze nawet opis zmieniles model : a4 b6 silnik : AGB 2.7 265 PS
  21. no no no widze Mati ze pelno gratow czeka w polsce na montaz pewnie nie mozesz juz wytrzymac :gwizdanie: a powiedz mi listwy s4 kupiles z ASO?
  22. wlasnie niech sie ktos madry wypowie w tym temacie
  23. fajne motywy z tymi karnymi no ale cieszy ze Hiszpania przeszla.duze szanse ze bedzie europejski final
  24. argentyna vs polska/turcja/nigeria/bosnia/ghana/hiszpania/tunezja/niemcy Adolf H sie w grobie przewraca
  25. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam nadzieje ze Real nic nie wygra w tym sezonie wtedy jest szansa ze wywala Mourinho,bo jezeli zostanie na kolejny sezon wtedy moze byc nie dobrze,w 2 sezonie inter wygral Lm.a sklad Real ma mocny :gwizdanie: szkoda ze Silva poszedl do City-mam nadzieje ze bedzie zalowal.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.