Treść opublikowana przez David
-
Piłka nożna
trafiles najgorszy mecz kolejki,Inter gra straszny piach
-
B6 DIVISION
takiego przodu w a6 to jeszcze nie widzialem Audi Audi A6 Limo 2.7 TDI DPF Leder Navi Xenon PDC jako Limuzyna w Krefeld
-
Piłka nożna
no UTD moze przegrac mistrzostwo wlasnie przez slaba obrone,nie za kazdym razem uda sie strzelic bramke wiecej,a to ogolnie wstyd zeby taka druzyna jak Reading wbila Man U 3 gole... Juve wczoraj na spokonie 3-0 ale w srode wazniejszy mecz o awans w LM
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
:thumbup1:
-
B6 DIVISION
wladi a co za kolo co masz na zdjeciu b6 division? w Twoim watku taka fotka nie wystepuje...VT ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rondo dla pieszych | bebzol.com
-
B6 DIVISION
witamy nowych czlonków no to REZAĆ !!!
-
Piłka nożna
stawiam na remis fajne wyniki z anglii arsenal i chelsea przegraly,city remis,oby Man U wygralo,nie zniose znowu mistrzostwa dla City
-
B6 DIVISION
herzlich wilkomenn dla nowych członków
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
wsadzisz 20" do a6 ??
-
B6 DIVISION
wedlug mnie nie musi byc tez wypas w srodku,liczy sie caloksztalt,dla mnie bardziej wazne sa mody zew zeby auto na ulicy nie wygladalo jak seria
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wrc dobry wybor felg na zime
-
B6 DIVISION
Co Ty piszesz:decayed: No uwaga uwaga:decayed: kto chętny na dymione migacze do B6? yle ? o widze ze Domin79 wskoczyl do grona b6 division gratulazionen
-
B6 DIVISION
ja do 17 na zime mam 225/45 dziwne rozmiary opon macie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dobrze ta fela s5 wyglada na Twoim audi to pewnie przez odpowiednia glebe dzisiaj widzialem w tv wasze rondo dla pieszych hehe
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja ostanio wkoncu obejrzalem Taken 1 i daje 8/10,teraz czekam na to az pojawi sie w dobrej jakosci taken 2 ja sciagam filmy przez utorrent glownie z tej strony www.kat.ph
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
wlasnie a sila tej felgi jest w tej wkleslosci
-
B6 DIVISION
widze ze na forum jestesmy w innym dziale - Pasjonaci hehhe ale widac ze robil ktos z b7 bo sa na pierwszym miejscu...wogole oni by mogli sie pod nas podpiac bo oprocz innych zderzakow i lamp mamy te same auta
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
o to fajnie ze ktos ze Szczecina wyreza lampy u Gwertego to moze kiedys bedzie okazja zobaczyc na zywo,a powiedz masz jakies zapasowe lampy? czy auto bedzie stalo tydzien?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ja po prostu czytalem z Twoich danych Szcz-Rzeszow 830km,czyli tyle samo co przez Niemcy masz no ale autobahn i 160 mozna leciec,w Polsce troche gorzej z tym ale google pokazuje ze w ok 10h bys zajechal
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
moze sprawdz stan wtryskiwaczy ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
bede 10 grudnia lecial n Szczecin to moze jakos bym zajechal ogladnac jak to wychodzi, moze sie skusze bo i tak mnie czeka malowanie fury a tylko maty sa czy polysk tez? to ladna misja z Rzeszowa do Szczecina... ja tez bym z checia zobaczyl to na zywo w Szczecinie
-
Piłka nożna
niestety nie moge ogladac-praca ale nawet jak przegraja nie bede zly,wazne ze Chelsea zlali w LM i czekam na mecz z Szachtarem,oby zagrali na remis i kolejny petrodolarowy klub odpadlby z LM w City chyba jeszcze za malo placa pilkarzom
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
na forum a6 szukalem ile pije 3.0 ASB po miescie i pisali ze 13 to min a realnie to tak 14-15l wiec 13 wydaje sie sensowne w a4