Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. dokladki mam pomalowane w kolor.a zrobie tak ze zaloze najpierw nie pomalowane a jak nie bedzie mi sie podobac to pomaluje pod kolor wogole wczoraj widzialem b6 Avanta w Danii-totalna seria przod i tyl ale listwy na drzwiach S4 :gwizdanie: listwy kox ale trzeba zrobic cale audi zeby to mialo rece i nogi
  2. powiem Ci ze do wymiany mam poduszke pod slinikiem bo jak ostatnio sie podpinalem pod kompa to mi pokazalo,no i jak gasze audi to mi zatrzesie silnikiem takze chce to zrobic jak bede w Polsce,wiecej bede wiedzial za tydz :gwizdanie:
  3. ja jestem swiezo po wymianie sprzegla i 2 masa Sachs.zrobilem moze ok 2 tys km. ale po wymianie zauwazylem 2 rzeczy-biegi ciezko wchodza,nie zawsze (wymienilem przy okazji olej w skrzyni biegow-tak zalecal mi mechanik-to moze byc od tego?) no i zauwazylem jeszcze takie objawy ze jade np 4 lub 5 bieg i mam 1,5 obrotow i dam gaz do dechy to cale auto mi sie trzesie i wibracje wchodza,trzesie sie tez galka zmiany biegow,jak np dam gaz do dechy przy 2 tys/obr to juz przyspiesza normalnie,dzwonie wiec do mechanika i mowie mu co jest a on do mnie ze moze 2 mas,ja mu mowie przeciez 2 mas byl nowy no i w piatek 29 stycznia jestem umowiony na diagnoze.wkurwie sie na maxa jak to bedzie 2 mas lub sprzeglo,bo nie siedze w polsce tylko wymieniam czesci bo w danii za wymiane sprzegla i 2 masa to pewnie z 3-5 tys zl bym zaplacil :gwizdanie:
  4. mialem takie objawy..wymiana wszystkich swiec na nowe BERu i wszystko ok
  5. ja raczej bym sie na dolny czail bo z gornym bedzie ciezko
  6. Panowie probuje znalezc siatke tuningowa o wzorze plastrow miodu takim jak w kratkach pod halogeny S line b6 oraz o wymiarze oczek.Oczka S line maja wymiary 45mm na 17mm,na allegro najwieksza siatka ma wymiary 32mm x 10mm na ebay.de znalazlem poki co 33mm x 15mm. Jezeli ktos by znalazl wieksza prosilbym o link z aukcja. Ewentualnie czy ktos sie orientuje czy jest mozliwosc zrobienia siatki tuningowej na zamowienie Nie chcialem smiecic w watku wszystko o pakietach S line :gwizdanie: Plan mam taki zeby poprawic "fabryke" czyli zrobic takiego S line jaki w b6 byc powinien czyli caly przod w plastrach miodu :>
  7. a jak jest s listwami zew S4 na drzwi? tzn je sie maluje pod kolor auta ? ja mam czarne audi a za jakis czas kupie sobie takie listwy :>
  8. i jak wrazenia z jezdzenia w bagazniku ? no poka fote gdzie to skrzypialo
  9. ale kto daje gwarancje firma Dunlop czy ten facet? a co juz nie ma zimy w Irlandii?
  10. do Irlandii ?? :gwizdanie: patrzalem na jego aukcje i nie ma nowych 235/35/19 zreszta ja juz jego aukcje kiedys ogladalem i ma ciekawe Micheliny po 425/szt ale uzywane i chyba 2 letnie.to ja juz wole kupic nowe po 580 i 3 lata gwarancji no i pewnosc 100 %
  11. nowe? a po ile tam maja 235/35/19 ??
  12. ta druga kratka moze by podeszla bo ma duze plastry jak S line tylko czy na allegro takie cos kupi ciekawe ile w ASO opla kosztuje ten doilny grill.... Bartek moze Cie uprzedze
  13. kicha jest to ze audi nie zrobilo grilla ala rs4 w b6 i wogole S line jest smieszny.kratki od halogenow w plastry a srodkowy grill jak seria.ja uwazam ze jakby to naprawde dokladnie zrobic mogloby wyjsc niezle,a do grilla na 10 cm to tylko ludzie z forum podchodza :> Bartek wez sie podejmij tego ja pojde za Toba
  14. _________________________________________________ ykk widze ze mamy podobna wizje na przod :> a widziales to ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=307617&highlight=diy+grill wladca pierscieni mialem taka naklejke w b5 ale wedlug mnie do b6 to juz
  15. wlasnie mialem Ci pisac ze pasowaloby zrobic grill dolny na czarno bo sie "gryzie" z czarnym :gwizdanie: a powiedz mi xenon w halogeny to takie same zarniki jak w lampy?
  16. A ja szukam i szukam i zastanawiam sie co sie stało z moim wątkiem Wąski sie nie odzywa Napisałem juz do niego 2 razy na PW i nic a widziałem ze był nawet dzisiaj na forum. Nie wiem dlaczego nie odpisuje, a mi kurde zalezy na czasie moze Cie nie lubi albo moze powinienes do niego zwracac sie Pan :gwizdanie: a tak na powaznie ja tez nie moglem sie odnalezc w tym watku po tym "scaleniu" nie wie ktos z was czy jakies firmy w Polsce robia siatki tuningowe na zamowienie? szukam siatki duzy Kamei z wielkoscia oczek jak S line ale na allegro najwieksze sa 32/10 mm a S line ma 45/17 mm...
  17. ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:
  18. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    racja Ty tez gorzej dzialasz jak jest zimno :gwizdanie: i kurczy sie drazek zmiany biegow
  19. widze ze ostro idziesz czekam na wyniki :>
  20. Prosze bardzo oto aktualne ceny w niemieckim ASO...od marca beda drozsze bo zazwyczaj na wiosne podnosza ceny 8E0-853-969-A-7DL 50,63€ 8E0-853-970-A-7DL 50,63€ 8E0-853-959-A-7DL 63,43€ 8E0-853-960-A-7DL 63,43€ 228,12€ dziekuje wuju wiesz zawsze 1000zl lepszy niz 1400 :gwizdanie: a siedziec na allegro calymi dniami zeby upolowac listwy to mi sie nie widzi... moze Wrc Laguna cos nam upoluje Koval a Ty tak kupiles listwy? dalbys jakis numer do handlarza :gwizdanie:
  21. mi wlasnie odpisal sprzedawca tych opon no i to jest chinszczyzna a powiem Ci Kriss ze szukalem opinii w necie na temat tych opon i ludzie pisali czesto tak: "opony dla kierowcow ktorzy lubia spokojna jazde" ja nie wiem jak Ty ale ja do nich nie naleze :> co wiecie o tych oponach ?? w aukcji ze Holenderskie http://allegro.pl/item888017674_235_35r19_235_35_19_vredestein_sessanta_okazja.html lub te http://allegro.pl/item884585745_nowe_opony_falken_fk_452_235_35_19.html ktore lepsze ?
  22. 48 h ??!! to ladnie musiales wygladac po takiej podrozy. w kazdym razie spokojnego powrotu i szerokiej bez sniegowej drogi
  23. szczotkowane alu jak dla mnie
  24. David odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    a dobrze ze nie czarny co 2 to ma czarne auto(ja tez i Ty i on takze ) pomysl nad zrobieniem S line dokladki przod 8 poduch? ja mam 6...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.