Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. chyba tak, nie pamietam za bardzo, chyba łatwiej jest wyciagnac wtedy kata, a zdemontowac filtr to minutka roboty..
  2. Ja z tego co pamietam to spokojnie wyszedł mi do góry..
  3. Jasne ze tak, ja kupiłem kayabe komplet na wszystkie kołą i mam juz jakies 80 tysi spokój, chociaż mam zawieche jakies -30
  4. odkrecasz od samej turbiny trzy nakretki i opaske na rurze, wykrecasz filtr powietrza i dobrze nim manewrujac wyciagasz całą rurke z katem do góry, jak nie pomyliłem modelu to tak jest najprosciej..
  5. wykrec amortyzator i poruszaj nim góra duł, jesli stwarza opór i po wcisnieciu sam idzie do góry to jest sprawny, żadne szarpaki lepiej nie sprawdza..
  6. Ja sprzedawałem wielkokrotnie i nigdy nie miałem z tym problemów..
  7. Wykrecał amory?? Jesli nie to jak mógł stwierdzić ze sa sprawne??
  8. Nie ma żadnego takiego dzwięku, a po co utrudniac sobie życie z wspawywaniem rurki jak wszystko jest spoko..
  9. U mnie kiedys w poprzednim autku pukało i pukało, tuleje wymieniłem i dalej to samo, pojechałem na diagnostyke bo podejrzewałem amory facet powiedział ze mam prawie 70%, nie dało mi spokoju i wymieniłem amory i pukanie odrazu przestało, pojechałem na ta sama diagnostyke i pokazało pare % wiecej i powiedziałęm facetowi zeby wyebał ta maszyne przez okno wiec u mnie były amory, pukało nawet jak lekko bujałem tyłem na postoju..
  10. Czegoś tu nie czaje jedna noga trzymasz gaz drugą lekko hamulec a która puszczasz sprzegło??
  11. rozrząd jakies 500 pasek wielorowkowy napinacz itd 400-600 płyn chlodniczy z 60 robota 200
  12. Bebeszysz swojego dokladnie zeby nic a nic nie zostało, zakrecasz spowrotem puche i wszystko gra, z zewnątrz wyglada jak ori a zadnych renozansów czy buczenia nie masz, swoje wnetrzności sprzedajesz i jestes jakieś 150pln do przodu..
  13. yyy a po co??
  14. okolice 300pln ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- za sztuke oczywiscie
  15. zestaw rozrzadu : 1x ROLKA NAPINACZA 038 109 243 M 1x ROLKA PROWADZĄCA 038 109 244 J 1x PASEK ROZRZĄDU 038 109 119 P pompa wody radze odrazu pasek alternatora wraz z napinaczem i rolka odwracajaca, jesli masz jeden pasek jesli dwa to pasek klimy, alternatora, napinacz klimy, alternatora, uszczelnien ja osobiscie nigdy nie zmnieniałem a rozrząd kilka razy juz wymieniałem, Nie trzeba spuszczać czynnika, sprytny mechanik odsunie ci przód jakieś 10 cm i da rade, jesli nawet bedzie chciał wszystko widzieć to tez da rade odsuwając chłodnice na bok.. Cała operacja.. około 2 h Vagiem powinien sprawdzic kąt synchronizacji wałka i później go ewentualnie przestawić. ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- a rozrząd możesz kupić u Tomka, zawsze bedzie taniej.. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/
  16. Taa sprzedasz spokojnie pokrusszony, liczy sie tylko waga..
  17. Tacy co skupują to wiedza jaka jest nawet waga w danym autku, ja zostawiłem u siebie puszke i żadnych dziwnych dzwięków nie ma..
  18. Zawieszenie, końcówki, drążki jesli chcesz pojeździć to firmy Lemforder lub Trw, jeszta to lipa.. Usportowieniu?? To dobry gwint lub niższe sprężyny i amorki o mniejszym skoku.. No i stabilizator od RS4 na tył, poszukaj na forum bylo o tym sporo..
  19. Możesz smiało zakladac od b7, poluj na taki przynajmniej 18mm grubośći..
  20. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    mój srednia z ostatnich 90 godzin 7,1
  21. Ja mam taki gotowy zestaw, wiecej na pw, silowniki mam w zestawie, a tak musisz zmienic..
  22. nie prawda.. wiem bo sprzedalem ich kilkanascie sztuk wiec byle byl rocznik 2003-2004, moze byc nawet z 2,5 tdi
  23. Zakładałem znajomym dwa komplety Ruville i nie narzekają jakies 10 -15 tysi zrobili i dalej sie trzymaja..Jednak do siebie nic innego jak Lem nie włożę..
  24. Licznik to nie taka prosta sprawa bo nie podmienisz go sam, tzn zalozyc dasz rade ale odpalisz autko i po sekundzie zgaśnie..bo w nim jest immo, musi to zrobic fachowiec z odpowiednim sprzętem, Nie musi byc konkretnie ten numer tylko szukaj licznika zbliżonego rokiem.. 2003,2004, mozesz odrazu wymienic na kolorowy to szukaj z koncowka 930T,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.