Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. ja tam bym z mydlem nie wchodził w konszachty... Tomeks wlazł i teraz ciągle jakieś cebule, pieczary i co tam jeszcze mydlo przywozi Tomeczkowi do wożenia.
  2. no ja dzisiaj nie dam rady ( jak zwykle ? )
  3. no niezły mod
  4. Michałek, czytasz ? O co chodzi z tym rozłażeniem ?
  5. one i tak chyba nie dają realnie 35 mm w dół ogólnie to nieźle ktoś rozpierdolił brykę, skoro nawet sprężyny musieli nowe dać Aż dziw, że z czujnikiem lakieru wszystko ok było, no chyba że całą budę przeszczepili
  6. nikt raczej nie zdiagnozuje Ci na odległość przecież... skoro tak stwierdził mechanik.... Z reguły ten czujnik nie pada, tylko problem jest z nieszczelnością....
  7. to co, razem zmieniamy ?
  8. Tomek, jakie masz kolory sprężyn - patrzyłes "w słońcu" ?
  9. a dlaczego chciałeś opchnąć zydelki ? Przecież ok jest...
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawe_aukcje_allegro_ebay_itd-t873.0.html;msg838681#msg838681 http://moto.allegro.pl/item609585450_listwy_dolne_drzwi_audi_a4_s4_rs4_s_line_01_07r.html w ogóle dziwny.. kupuje, odsprzedaje (te opony to też tak chyba)
  11. jak wiemy, Tomeczek ma nowego moda w swoim paździoszku.... srebrne wkręty w nadkolach zamiast czarnych... A, no i musimy znaleźć tę opcję w VAGu na te młode liście co Ci wyrosły z drzewa w aucie
  12. Tomeczku, looknij sobie tutaj w zawieszenia : http://www.a4-klub.pl/smf/rozne/SiA.pdf a, przypomnij jakie kolory ma Jacek ? biały i zielony ?
  13. yy, pierwszy fajno, dużo luda
  14. :drool:
  15. z obwodnicy mydlo obserwuje Twoje okna
  16. za http://pl.wikipedia.org/wiki/Yeti
  17. tu nie znajdziesz odpowiedzi ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
  18. 3.8mega ? ściągnałem to i zajmuje jakieś 700kilo Podłączasz interface do komputera i potem już jak za rękę : podajesz mu dany folder ze sterownikiem
  19. ja wam dam "obuzy" jedne :bicz3:
  20. do garażu wjechaliśmy na czas zimy, normalnie spotykamy się pod Gajosem albo na skwerze w Gdyni (to myśle, że bedzie trzeba zmienic - gdzieś bliżej Gdańska) Pod Gajosem to raczej takie małe spoty były na 10 aut gdzieś, średnio tam miejsce jest...
  21. Michałku, a te ?
  22. pre_pl odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    ja nie, wiem też że Tomeczek nie powozi się tym RSem
  23. no ba, przecież mam dwaipół tedei... przemykam miastem szybko...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.