Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tam bym z mydlem nie wchodził w konszachty... Tomeks wlazł i teraz ciągle jakieś cebule, pieczary i co tam jeszcze mydlo przywozi Tomeczkowi do wożenia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja dzisiaj nie dam rady ( jak zwykle ? )
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
no niezły mod
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Michałek, czytasz ? O co chodzi z tym rozłażeniem ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
one i tak chyba nie dają realnie 35 mm w dół ogólnie to nieźle ktoś rozpierdolił brykę, skoro nawet sprężyny musieli nowe dać Aż dziw, że z czujnikiem lakieru wszystko ok było, no chyba że całą budę przeszczepili
-
[B6 AWX] Nie wyłączający się przycisk ECON
nikt raczej nie zdiagnozuje Ci na odległość przecież... skoro tak stwierdził mechanik.... Z reguły ten czujnik nie pada, tylko problem jest z nieszczelnością....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co, razem zmieniamy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, jakie masz kolory sprężyn - patrzyłes "w słońcu" ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a dlaczego chciałeś opchnąć zydelki ? Przecież ok jest...
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
http://www.a4-klub.pl/smf/ciekawe_aukcje_allegro_ebay_itd-t873.0.html;msg838681#msg838681 http://moto.allegro.pl/item609585450_listwy_dolne_drzwi_audi_a4_s4_rs4_s_line_01_07r.html w ogóle dziwny.. kupuje, odsprzedaje (te opony to też tak chyba)
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
ajooo ! fajna była
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
jak wiemy, Tomeczek ma nowego moda w swoim paździoszku.... srebrne wkręty w nadkolach zamiast czarnych... A, no i musimy znaleźć tę opcję w VAGu na te młode liście co Ci wyrosły z drzewa w aucie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku, looknij sobie tutaj w zawieszenia : http://www.a4-klub.pl/smf/rozne/SiA.pdf a, przypomnij jakie kolory ma Jacek ? biały i zielony ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yy, pierwszy fajno, dużo luda
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
:drool:
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
z obwodnicy mydlo obserwuje Twoje okna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za http://pl.wikipedia.org/wiki/Yeti- [B6 BVF] problem ze zdjęciem osłony kolumny kierownicy
tu nie znajdziesz odpowiedzi ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html- Połamana płyta od Viaken'a
3.8mega ? ściągnałem to i zajmuje jakieś 700kilo Podłączasz interface do komputera i potem już jak za rękę : podajesz mu dany folder ze sterownikiem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja wam dam "obuzy" jedne :bicz3:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do garażu wjechaliśmy na czas zimy, normalnie spotykamy się pod Gajosem albo na skwerze w Gdyni (to myśle, że bedzie trzeba zmienic - gdzieś bliżej Gdańska) Pod Gajosem to raczej takie małe spoty były na 10 aut gdzieś, średnio tam miejsce jest...- [INNE] Audi S6 C5 340PS
Michałku, a te ?- Spoty Kościerzyna
ja nie, wiem też że Tomeczek nie powozi się tym RSem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ba, przecież mam dwaipół tedei... przemykam miastem szybko... - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia