Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    HANS PRIES 100 957 DE5 HP100 957 19,28 zł VERNET 6276.87 6276.87 40,89 zł WAHLER 3141.87D WA3141.87D 101,98 zł cholera, podrozał ten Wahler... (ceny z interCarsu) Czujnik temperatury silnika to nie termostat. Jesli masz walnięty termostat, to podczas postoju temperatura powinna dojść do 80°C, natomiast podczas jazdy spada do 60°C. Jesli masz walnięty czujnik, to wskazania będą "szaleć" A Ty masz po prostu stała temperaturę na VAGu.... (84°C).
  2. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    łancuch kosztuje mniej.. jakieś 100 zł Te 400 to za napinacz do łańcucha
  3. pre_pl odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    alvaro, a znasz ceny u nas ? Też mnie denerwuje ten "plastyk"
  4. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie jestem zwolennikiem tej metody, ale... zawsze może na jakiś czas wystarczyć. Tylko najpierw sprawdź stan filtra powietrza. Jak coś sknocisz, to na bank nowa przepływka będzie to kupienia :twisted: Rozkrecasz wszystko i czyscisz delikatnie jakims plynem do elektroniki lub acetonem (pędzelkiem) Na passatworld jest opis : http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=124928 (angielskojęzyczny)
  5. to się teraz jesień zrobi... (liście) :twisted:
  6. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    + 0,3L jeśli filtr oleju Ale akurat w tym przypadku nie było wymiany filtra... ?
  7. eee noo.. pozwólmy Tomboyowi... w końcu to jego zabawka
  8. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kaziu_Wichura, cena może oscylować w granicach 400zł, tak jak już napisano... Tu cena z ETKI w EUR : W interCarsie widzę : łańcuch rozrządu SWAG - 105zł uszczelka napinacza łańucha rozrządu Elring - 30 zł No i oczywiście napinacze dla paska.
  9. obszycie kierownicy to nie jest duży wydatek, gorzej z fotelem... Faktycznie ktoś mocno poszarpał... Poszukaj jakiegoś tapicera, najlepiej takiego który zajmuje się tapicerką samochodową
  10. bardzo ładne, no i BOSE system :twisted: Ja na szczęscie dzielić się z żoną autem nie muszę, ale jak gdzieś w weekend/popołudnie chce wyskoczyć, to chętnie jej daję A4-kę.
  11. no to bida... Rozumiemy i liczymy na następny raz
  12. dobry pomysł, mogę popytać jaki koszt byłby w GTS Tuning w Koleczkowie (pod Gdynią) Ja też, myśle że kolejne możemy wykombinować w innym miejscu. Letni byłby idealny na Skwerze
  13. Wizard: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=58136#58136 Multikino w Gdansku, tam są też różne spoty innych klubow organizowane. Mysle, że ta 12:00 będzie ok dla wszystkich. Ale jakby co, to jeszcze zmienimy...
  14. Rozumiem Łukasz, że auto bedziesz miał gotowe ? I jesteś chętny na spocik
  15. no nieee. jeszcze jakiś gorący napitek Aaa.. no i ludziska z okolic (Tczew, Rumia, Lębork, Elbląg, Kościerzyna itp. ) oczywiście zapraszamy ! W końcu nie tak aż daleko, a parę takich osób jest...
  16. dobra, to niech będzie ten parking pod Multikinem o 12:00 (przed obiadem ) [glow=red] 6 styczeń 2007[/glow] Na razie jest około 5 chętnych chyba ?
  17. masz na myśli parking pod Multikinem (czy jakie tam kino jest...) ? Pamietajcie, że to będzie styczen i może być zimnio, hyhyhy
  18. to zapytaj jak z gwarancją jeśli sam założysz przepływomierz....
  19. 6 styczeń (sobota), a miejsce ?
  20. no to już chyba będzie dwumas.... Jakbys jeszcze rozwinął to "trzęsienie".... W tym tkwi istota :neutral: To manual, czy tip ?
  21. kod powinien być na naklejce we wnęce na koło zapasowe, albo naklejce w dokumentach.
  22. pre_pl odpowiedział(a) na gosia temat w Elektryka i Oświetlenie
    ok, to czekam :twisted: Choć szczerze mówiąc, wątpie żeby wiedział jak to jest z gaśnicami samochodowymi i Policją.... Ja na razie wiem jedno : Gaśnica w samochodzie ma być, tak mówią przepisy. Ale nigdzie nie jest napisane, że sprzęcicho ma być ważne/działające Na zachęte : http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=273983610&page=&view=&sb=5&o=&fpart=all&vc=1 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=274368529&page=0&fpart=all&vc=1 Ale może ktoś coś dopisze nowego, o czym nie wiem....
  23. ok, to ustalamy jakiś termin po nowym roku. Chyba dla każdego będzie tak wygodniej, święta to zwariowany okres... Jakaś sobota, czy któryś wieczór w tygodniu ?
  24. co tu dużo gadać :twisted: chyba niczego nie brakuje, piękne auto. Jak bedziesz miał na zbyciu trochę gotówki, podjedź może na hamownie 4x4 we Wrocku. Podoba mi się furka.
  25. szczet, Rudolf : zlocik w Trójmieście

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.