Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. w grupie 011 https://www.ross-tech.com/vag-com/cars/tdi.html
  2. pre_pl odpowiedział(a) na czupurny temat w Audi A4 B5
    jeszcze zanim pojedziesz na spota, co by "chopaki" zrobili logi, to zobacz jak wygląda EGR i jego okolice ? Może to padł EGR ?
  3. Hugo, gdzie ?!
  4. pre_pl odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    dzięki ono kurna, dali gnojki pasek.... Ciekawe ile se za zmianę zażyczą
  5. inny serwer, czyli IP się też zmieni ? Jak tak, to może być kolejna dłuższa przerwa
  6. poprawność czego ? Czy dobrze pokazuje Ci auto prędkość ? Napisz więcej info....
  7. pre_pl odpowiedział(a) na insula temat w Silnik i Układ Napędowy
    podobny temat był http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2913 Skąd dokładnie jesteś ?
  8. pre_pl odpowiedział(a) na czupurny temat w Audi A4 B5
    jesteś z Warszawy, jest mnóstwo chłopaków z Wawy, także podjedź na jakiś spocik a ktoś pewno pomoże w diagnozie Vag-Com'em
  9. wymieniłeś akurat dwie rzeczy, które ja raczej dałbym na plus ... No, hamulce dość łatwo poprawić. Wcale nie dużym kosztem. Być może hamowałeś z 160 po kilku krótkich ostrych hamowaniach i były zagrzane ?
  10. pre_pl odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie czekam na jego wypowiedź
  11. Nie mogę nigdzie znaleźć, jaki jest rozrząd w Audi A4 B7 z silnikiem BKN - 3.0 TDI ?? Właściwie to tylko jeden jest użytkownik z takim motorem, ale może ktoś wie... czy tam jest łańcuch ? http://www.vdi-nachrichten.com/vdi_nachrichten/aktuelle_ausgabe/akt_ausg_detail.asp?source=paging&cat=2&id=18185&cp=1 Ma ktoś jakieś ciekawe materiały na temat tego motora ? Może Matchke ? On chciał/chce kupować "cuś" takiego
  12. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    masz rację, ten rozwój to jest dobry argument.
  13. przy takich przebiegach ludzie gaz zakładają ??? :shock: łorany.... Sorry, offtopikowo... Ale nie mogłem się powstrzymać...
  14. ładny gad :twisted: Martwią mnie :twisted: tylko niechromowane relingi, może warto rozważyć 'upgrade' ? Tylko podpowiadam, bo mi chromowane strasznie się podobają.... Od czego antenka na dachu ?
  15. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    50 wpłat na ramki było zbierane ponad miesiąc ? Więc jaka jest szansa, że z 1000 użytkowników, około 10% wpłaci w terminie ? Były robione zrzuty na koszulki, ramki... Można oszacować mniej wiecej ilu byłoby chętnych d płacenia. Hugo, zastanawia mnie sprawa lokalizacji serwera ? Dlaczego w Polsce ? Jednak w USA są dużo tańsze ( a łącza często lepsze), chodzu tu o ewentualny kontakt ? Sponsoring ok, ale zawsze taka firma może się wycofać nagle i co.... Muszą być wpłaty. Kwestia tylko : jakie bonusy będą mieli ci co wpłacili.........
  16. no ja wiem Link pochodzi z forum A4 niemieckiego, gdzie ludzie też pisali, że kończy się szybko LMM No i ktoś wrzucił to.... Myśle, że warto znać też argumenty "drugiej strony"
  17. pre_pl odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    no nie wierzę, że nie zajrzeliście panowie nawet pod maskę ? może to coś bardzo widocznego ?
  18. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a najlepiej, żeby widoczne były tematy, ale nie można już ich czytać ależ ja jestem wredny :twisted:
  19. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ale jakie to mają być niby działy.... ? Też się nad tym zastanawiałem, ale nie mam pomysłu
  20. ostatnio widziałem test, zrobiony przez K&N potwierdzający, że to bujda EDIT: ooo znalazłem : http://www.racimex.de/content/de/luftfilter/luftmassenmesser.php po niemiecku, ale myśle że każdy sobie poradzi (wrzućta kto chce czytać do babelfisha )
  21. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem, ale wiem że jest kilka sposobów żeby to uregulować. W klubie powinny się znaleźć osoby, które tylko wpłaciły. Informacje o rabatach w różnych firmach powinny być tylko dla klubowiczów, ale powinno być wyraźnie info o tym, żeby ludzi zachęcić. Różne kluby mają rózne zniżki w firmach....
  22. pre_pl odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    serwer zrzutkowy, ale też pytanie gdzie ? w Polsce ? u sąsiadów ? czy w Stanach ? Jak poza tym ma to wyglądać od strony księgowej ?
  23. ASO audi ? Może zadzwoń do ASO Skody, może być taniej....
  24. wspomaganie ukł. kierowniczego elektro-hydrauliczne ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.