Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech :twisted:
-
[B6 1.9TDI 130KM AWX] analiza logow
tak jest, chociaż szkoda że tutaj się nie znalazł opis bo wyszła "klasyka" Dla tych co nie czytali : kłopot z turbo dzięki
-
[B6 1.9TDI 130KM AWX] analiza logow
cześć, ostatnio auto przestało być żwawe... porobiłem logi : Czy możecie się wypowiedzieć na temat LMM ? Niepokoi mnie również w grupie 010 : kolumna 7 : za mała ilość zasysanej masy powietrza kolumna 9 : za niskie cisnienie doładowania oraz w grupie 011 : kolumna 14 : rzeczywiste ciśnienie doładywania za niskie !!! kolumna 15 : ?? (cały czas taka wartość ?) Nie zauważyłem dymienia.
-
Problem z odbiorem fm
myśle, że na większość sam już odpowiedziałeś... To radio na 99% jest problemem... cd radio można kupic na allegro, za około 500 zł (model concert) Ostatnio była dyskusja na temat wyświetlania na FISie, poszukaj... co do anteny, nie wypowiadam się... Wolałbym wymienić radio (ale jak chcesz usb... to inna sprawa)
-
Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!
który niekoniecznie będzie działał ze wszystkimi modelami. Odpalałeś już w ogóle ten program ??
-
[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS
nie ma być pusto
-
Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!
Żadnych znajomości ! Info miałem z tego forum, że za darmo robią. Normalnie pojechałem do ASO i powiedziałem, że zgubiłem kod do radia Umówiłem się na "za tydzień" i wsio
-
Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!
a nie lepiej do ASO podjechac ? za darmo Ci zrobia... Ostatnio bylem, zdziwilem sie, że musze przyjechac autem, ale podobno nowa "procedura" Potrzebne do tego są : - auto - radio (do ktorego nowy kod chcesz) - dowod rejestracyjny
-
Słyszalne paliwo
też to mam... zaczyna się jak jest 80% baku... wkurza ten "chlupot" edit : Avant
-
modyfikacje A4 130PD
bo się nie opłaca turbo od 150 możliwe, ale mnóstwo przeróbek.... Opisywane na forum mastersa
-
Żywotność opony zimowej
w życiu nie kupuj z Makro, na 99% to leżaki... i to grubo. Zresztą, pojedź i sprawdź rok produkcji na oponce z Makro.
-
Żarówki mijania
może się przyda.... http://www.a4-freunde.de/pdf/H7-Lampentest.pdf
-
Żywotność opony zimowej
ja nie polecam
-
[RS6] Audi RS6
sline, ładne auto. Bez dwóch zdań. Legenda sama w sobie. Mam pytanie, czy to jest właśnie sprowadzone auto i stąd nowe blachy (z gwazdkami) ?
-
Żywotność opony zimowej
101 % racji ! ja tez raz popełniłem błąd kupienia lażakowanych (nie pamietam ile było dokladnie... ) po 1 sezonie je wywaliłem (tak, wywaliłem)
-
Żywotność opony zimowej
http://www.opony.com/regulamin_zakupow.asp#jakosc_produktow
-
Problem z drzwiami pasażera
a można wiedzieć gdzie ? Ale to fakt, to coś w drzwiach na mój gust... Tylko te cholerne świecidełka jeszcze (dioda i kierunki). Wariuje coś ?
-
Problem z drzwiami pasażera
nie masz czasem ustawionego zamykania (automatycznego) drzwi gdy już jedziesz autem ? (powyzej 15 km/h zdaje się ) ? Ale chyba jednak coś w drzwiach jest uszkodzone... zobacz czy możesz zamknąć drzwi od wewnatrz i czy po otwarciu bedzie ok... ale jeszcze ta dioda i kierunki ?? :neutral:
-
Emisja spalin
no i jaki silnik
-
Cieknie ze skrzyni biegów
jak możesz coś polecić tutaj jest wątek : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=67 wpisuj
-
Co sądzicie oprzepływkach np.z Allegro?
ja nie mam osobistych doświadczeń, tyle tylko że słyszałem : "nie warto" Jak ktoś mógłby potwierdzić albo zaprzeczyć...
-
[B5 AJM] - Błąd czujnika temperatury
temat na diagtroniku : http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?p=18239&sid=3a5be6a5041b9f09355f10aa84fea6d6
-
[B6 1.9TDI] pytanie o oznaczenie silnika i skrzynie biegow
skrzynie 6 biegową dawali później, modele z tą skrzynią mają wiekszy moment obr. - 310 nM, te z 5biegowa "tylko" 285. Ten wyższy moment jest również uzyskany nieco wyżej, bo przy 1900 obrotach. w aucie ze skrzynia 5bieg. jest to 1750 obrotow. Wzrosła również waga w aucie z 6 biegami, o całe 10 kg i wynosi 1405 kg według producenta wzrosło równiez i spalanie Ale spokojnie, nieznacznie... Jakieś 0,1-0,2 l na 100 Wszystko jak widać "wzrosło", także i emisja CO2 6biegową wstawiali do modelu z Quattro Jak się jeździ 6biegową to nie powiem nie wiem Natomiast silniczek jest boski (jak ja nie lubię tego określenia :twisted: ) Bardzo podatny na zmiany softu, ale to już najlepiej użytkownicy ctv oraz Hugo Oznaczenia silnika : AWX (ten jest z 5 biegowa skrzynia) AVF ( 6 biegowa) AWX ma dwie skrzynie (według ETKI) z oznaczeniami : FEC GBQ gdzieś miałem info na temat różnic... postaram się odszukać bo sam zapomniałem tutaj jest rozpiska skrzyn : http://www.dieselschrauber.de/Getriebe_Main.html
-
Strefa Śmiechu
http://woofer.wrzuta.pl/film/sWP6Fqwoc7/pimp_my_ride_polska_-_tuning_trabanta pimp my ride, odpicowywanie Trabanta :twisted:
-
tapicerka/fotel
mam sofę z alcantary... Po blisko 5 latach użytkowania widać już wytarcia... Nie są one szpecące, ale jednak widać. Materiał jest jednak bardzo przyjemny, pierwsza klasa