Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
bodajże w tym temacie dyskutowaliśmy o takiej możliwości http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11992.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co to takie "popsiute" to auto nowe GILI, hę? no dobra dziewczyny, kto dzisiaj przyjeżdża na spota ? ? ... ... Bo mnie standardowo nie będzie
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
załóż swój własny w "zakupie" - jak widzisz ten temat jest dość specyficzny i nie należy dyskutować w nim "co polecacie, żeby zakupił"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale się tu różowo zrobiło... Tylko na spota w różowych majtkach nie przyjedźcie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku: http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_listwy_boczne_abt_do_a4_b7_lub_b6-t63407.0.html robisz upgrade paździocha ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ten z avatarka Tomeksa, to Tomek zimą...
-
[ALL B6] Problem z RNS-D
zadnych can adapterów nie potrzeba... Na forum na pewno była rozpiska pinów RNS-E, nie wiem czy RNS-D... Trzeba porównać i wszystko będzie jak na dłoni widać kodowanie też znajdziecie, w wątku 'rns-e od a do z'
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
No właśnie sam sobie odpowiedziałeś Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie? A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem? ty piszesz o DRLach, to zupełnie co innego niż automatyczne światła Da się zrobić, ale nie kupując tylko "włącznik", potrzebny inny bordnetz, kodowanie
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
U nas na PO MO RZU Leoneq I jak mu to wyszło? Daje rade czy nawet nie zawracac sobie tym głowy? no zrobione było git ale jak sie porownało ori i lakierowana to było widac roznice (inny odcien) Przerabiał black na alu szczotkowane
-
[B7 BKN] Dpl
a skąd wziąłeś DPL ? Może chodzi Tobie o DRL ?
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
U nas na PO MO RZU Leoneq
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajno GILI
-
[B5 AFN] Jakie grupy do logów dynamicznych ?
http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[ALL B6] Problem z RNS-D
nie zgadzają się kabelki rns-e i rns-d (piny), musisz poprzepinać... Nie pamietam czy było gdzieś konkretne info. Trzeba dorwać rozpiskę dla obu nawi i porównać
-
Co daje zmiana softu w RNS-E z 0550 na 0600 ?
a z jakimi mapami (rok) jeździsz ?
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
aa.. już wiem, to Caractere przypominało B8 http://www.lltek.com/caract_A4_8E_B7_sedan.htm http://juliansi.blogspot.com/2008/10/audi-a4-b7-20-turbo-caractere-kit.html
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
a mi się ten Rieger nie podoba, tak samo jak przerabianie B5/B6 na single-frame... wiochą to trąci (tutaj A4 8K)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:26_________________________________________________ no ! my boy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:26_________________________________________________ wait, to przecież jest A4 8K.... no dla B7 był podobny kit, własnie podobnie wyglądający..[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:28_________________________________________________kuźwa.. teraz tylko to znajduję http://www.lltek.com/riegrtek_A4_8E_B7.htm wydawało mi się, że był inny
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
no własnie tak sobie pomyślałem jak by to wyglądało... może -20mm wystarczyłoby
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
Tomaszku, a o jakiej opcji "niskości" myślisz ? masz teraz -20mm, ile chcesz jeszcze zejść ?
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
nie jest źle... i coś innego niż seria czy sline http://www.carpw.com/audi+cars/a4/abt+as4+avant+(2005)+483/ tu ciemny kolor
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
panowie, albo wyjęcie pudełka spod fotela, albo podpięcie pod vaga wersja Q to jedna z nowszych i tak pewno jej nie macie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
panowie, to nie to co myślicie.... no ale nie dam rady ...
-
[ALL B6] Prosze o analize kodu błedu
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15193.0.html;highlight=01842 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22470.0.html;highlight=01842
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szarap biczes niedługo się pochwalę - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia