Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. bodajże w tym temacie dyskutowaliśmy o takiej możliwości http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11992.0.html
  2. a co to takie "popsiute" to auto nowe GILI, hę? no dobra dziewczyny, kto dzisiaj przyjeżdża na spota ? ? ... ... Bo mnie standardowo nie będzie
  3. załóż swój własny w "zakupie" - jak widzisz ten temat jest dość specyficzny i nie należy dyskutować w nim "co polecacie, żeby zakupił"
  4. ale się tu różowo zrobiło... Tylko na spota w różowych majtkach nie przyjedźcie
  5. Tomeczku: http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_listwy_boczne_abt_do_a4_b7_lub_b6-t63407.0.html robisz upgrade paździocha ?
  6. ten z avatarka Tomeksa, to Tomek zimą...
  7. zadnych can adapterów nie potrzeba... Na forum na pewno była rozpiska pinów RNS-E, nie wiem czy RNS-D... Trzeba porównać i wszystko będzie jak na dłoni widać kodowanie też znajdziecie, w wątku 'rns-e od a do z'
  8. No właśnie sam sobie odpowiedziałeś Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie? A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem? ty piszesz o DRLach, to zupełnie co innego niż automatyczne światła Da się zrobić, ale nie kupując tylko "włącznik", potrzebny inny bordnetz, kodowanie
  9. U nas na PO MO RZU Leoneq I jak mu to wyszło? Daje rade czy nawet nie zawracac sobie tym głowy? no zrobione było git ale jak sie porownało ori i lakierowana to było widac roznice (inny odcien) Przerabiał black na alu szczotkowane
  10. pre_pl odpowiedział(a) na dinev temat w Audi A4 B6/B7
    a skąd wziąłeś DPL ? Może chodzi Tobie o DRL ?
  11. U nas na PO MO RZU Leoneq
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  13. nie zgadzają się kabelki rns-e i rns-d (piny), musisz poprzepinać... Nie pamietam czy było gdzieś konkretne info. Trzeba dorwać rozpiskę dla obu nawi i porównać
  14. a z jakimi mapami (rok) jeździsz ?
  15. aa.. już wiem, to Caractere przypominało B8 http://www.lltek.com/caract_A4_8E_B7_sedan.htm http://juliansi.blogspot.com/2008/10/audi-a4-b7-20-turbo-caractere-kit.html
  16. a mi się ten Rieger nie podoba, tak samo jak przerabianie B5/B6 na single-frame... wiochą to trąci (tutaj A4 8K)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:26_________________________________________________ no ! my boy [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:26_________________________________________________ wait, to przecież jest A4 8K.... no dla B7 był podobny kit, własnie podobnie wyglądający..[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:28_________________________________________________kuźwa.. teraz tylko to znajduję http://www.lltek.com/riegrtek_A4_8E_B7.htm wydawało mi się, że był inny
  17. no własnie tak sobie pomyślałem jak by to wyglądało... może -20mm wystarczyłoby
  18. Tomaszku, a o jakiej opcji "niskości" myślisz ? masz teraz -20mm, ile chcesz jeszcze zejść ?
  19. nie jest źle... i coś innego niż seria czy sline http://www.carpw.com/audi+cars/a4/abt+as4+avant+(2005)+483/ tu ciemny kolor
  20. panowie, albo wyjęcie pudełka spod fotela, albo podpięcie pod vaga wersja Q to jedna z nowszych i tak pewno jej nie macie...
  21. panowie, to nie to co myślicie.... no ale nie dam rady ...
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15193.0.html;highlight=01842 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22470.0.html;highlight=01842
  23. szarap biczes niedługo się pochwalę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.