Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. http://imagenes.yonkis.com/71200912654.jpg
  2. wejdź pod auto, wypnij przewód z czujnika, zamontuj jeszcze raz - może będzie ok być może przydzwoniłeś w jakąś zaspę dołem i zniszczyłeś "co nie co"
  3. 660 ? 650 ? 650 jest na płytce z roku 2008, link do 660 był gdzieś podany w 'rns-e od a do z' (dział warsztat)
  4. w mordę, myślałem że w ciągu nocy się zuploaduje, a tu kupa. no nic, walczę dalej
  5. wątek o groźnych psinkach i ten, to w tej chwili najlepsze na forum kilka stron i same bzdury, przepychanki
  6. no fakt, zimno Wam tera w dupska [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________ Kocky,Mateo ale nie widziałem ekipy pomorskiej "obutej" w polarki... ? zdjęcia proszę
  7. trampki i spodenki ? Tomuś, wstrzymaj się jeszcze chwilka i bedziesz wiedział Jutro to powinniście już mieć
  8. no nie wiem czy uda mi się wrzucić To trochę tego jest...
  9. na dobrej drodze
  10. po to ci Tajowie potrzebni ? dla żony ? mydlo, weź się człowieku zlituj i przywieź, Tomas wpadasz busem, odbierasz Tajów i żona zadowolona
  11. a już był podawany http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_gdzie_jechac_z_audi_w_lubuskim_ew_koszalin_swieci_sie_kontrolka_esp-t59292.0.html;msg636698#msg636698 1K2945511
  12. nie no fakt, gdzie Ty z letnimi będziesz jeździł "za miasto"
  13. oo poź, według mnie fajna opcyja z tą suzi... jednak kwestia czy się będzie podobać ? ceed vs i30 miałem możliwość porównania obu, wygrywa ceed - mimo, że to "te same auta" niby... Aż sam się dziwię, ceed całkiem mi się podoba i jest to niezła oferta
  14. kto dzisiaj będzie ?
  15. w ASO do nabycia niee, choć też
  16. drgnęło są obie płyty dostępne (1 i 2)
  17. przecież to nie jest ori
  18. nie kupuj w aso, szukaj czujników na allegro, sterownika również... Pozostanie wiązka, można w kufatec.de kupić
  19. z tego co ja wiem, panowie z Ingolstadt nie kładą Wahlera Bierz ori.
  20. Szczekot
  21. yyy, a czekaj, to czasem nie forum motoryzacyjne ? kurza twarz ! motyla noga (*) ! No masz, faktycznie... To gdzie pójdziemy se pożartować ? Moze na onet.pl ? (*) - znasz takie powiedzenie ? motyla noga ?
  22. hmm, samo ogrzewanie... + sterownik wraz z kablami wszelkimi. Do tego połączenia do klimy (rur) Może dość drogo wyjść, ale ciekawy mod może byc. Samo urządzenie + sterownik wiele razy widziałem na allegro i ebay.de
  23. takie bzdury dopisujesz do tematu sprzed 2 lat ? Brawo...
  24. na ebay.de są same gałki w cenie około 30EUR Niestety nie wiem czy ori, ale czy ktoś by podrabiał ? Zresztą wygląda przyzwoicie, poszukam i wrzucę[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 17:14_________________________________________________http://ub0.cc/6x/0x

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.