Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. uuu, a widzisz... mi się zawsze wydawało, że ta strona jest ok.
  2. kurde, jak czołg wygląda ten mat - ale koksiarsko
  3. łooo, ale wersja
  4. ale trafiłem no to może uszkodzony ten moduł... ? w innych modułach żadnych błędów ?
  5. o tym samym pomyślałem... potem się przyjrzałem i sądzę, że to 1BE gównianie to 1BE, co nie Tomeczku ?
  6. aaaj tam, trza przyjechać na spota trójmiejskiego Się obada dokładnie cacko... :>
  7. o tej porze pizza to nie zdrowo teraz do piwo jest zdrowe
  8. redzim, wpadaj wpadaj na spota dzięki Tomek, Jaca.. Jak mecz ? mateo, wiatraki działają
  9. uła, zaraz się zacznie
  10. mieszanka paliwowo-powietrzna jest sterowana przez ECU, stosunek tej wartości jest opisywany na przykład jako Lambda. Oczywiście idealnie jest wtedy, gdy Lambda równa się 1.0, ale z wielu powodów tak nie jest. Jeśli Lambda jest powyżej 1.0 to system pracuje na mieszance zubożonej (lean) - więcej jest powietrza niż paliwa. Odwrotnie, jeśli Lambda jest poniżej 1.0 to jest nadwyżka paliwa nad powietrzem (reach). Wiadomo, że czasem specjalnie nie są te warunki spełnione (na przykład gdy jedziemy pod górkę lub ciśniemy pedał w podłogę - przyśpieszamy), jednak są zachowane pewne granice żeby samochód osiągał pełną moc lub żeby były spełnione ekologiczne restrykcje. To tak z grubsza
  11. szukałem po numerze wzmocnienia, który podałeś
  12. szafa gra też myślałem, żeby przywieźć na spota i zostawić - byłyby dwa miejsca siedzące
  13. to może źle wysterowana gazownia ? Ale na tym nie znam się.....
  14. mam do wywalenia dwa krzesła ogrodowe, takie popularne plastikowe, białe Chce ktoś ? (trochę są zużyte, ale może komuś się przydadzą)
  15. trzeba odgrzybić, jest ładny tutorial dla B5 jak to zrobić. W B6 jest łatwiej nawet. powinno jak zrobisz dobrze
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t50619.0.html tam wymieniali przepływomierz
  17. alvaro będzie Alona i bieniek i mydlo (tylko się spóźni hultaj jeden)
  18. http://www.allegro.pl/item621177984_audi_a6_a4_tasma_kierownicy_poduszki.html to chyba do mufu, dość tanio nawet - jakby ktoś chciał zmieniać, nie pamietam kto ma zwykłą kierę
  19. 8D0 820 043 H albo 8D0 820 043 J możesz wysunąć klimatronik i sam zobaczyć, no i to numer VAG a nie vin
  20. 1. możesz 505.00 - nie masz pompowtrysków i nie masz DPF, lej syntetyka 2. Ja używam od kilku lat olejów Valvoline i do BDG pasuje Valvoline SynPower 5W30 i do tego filtr oleju Knecht OX164D 3. Możesz wlać to co powyżej 4. nie
  21. Sławek, takie dawaj : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.0.html;msg702730#msg702730
  22. zgadza się, już po nich logi zapisują się w katalogu 'Logs' - tak jak już pisałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.