Treść opublikowana przez Kazik123
-
Śnieg w nadkolach.
zawsze przed postojem oczyścić bo jak mróz złapie to przy ruszaniu można uszkodzić lakier na nadkolach i ruda wyjdzie po zimie, kumpel tak miał w golfie 4 koniec zimy to i tak z kopaniem w koła możesz poczekać chyba że sprawia ci to przyjemnosć to wal i do lipca
-
czym zabezpieczyć blachę
podjedż do mieszalni i kup jakiś dobry podkład a nie jakieś badziewie z marketu bo póżniej lakiernik będzie miał więcej zabawy wiem że czasami ładują lakier w sprey, co do podłaku to nie jestem pewien
-
[ALL B6] Spryskiwacz lamp przednich - dysza
ja miałem podobny problem w b6 i do wymiany przydała sie druga osoba do włączenia sprysków w moim przypadku spryski sie wysuwały to był plus po włączeniu trzeba go złapać ja swoje dopadłem na allegro i to na raty posypały sie przez poprzednią właścicielke, lała jakieś badziewie zamiast płynu i zaszły kamieniem jeśli ciekną to może wąż puścił, tam jest wąż jak do powietrza o sr. 15mm w nowszych modelach są cieńkie węże wysokociśnieniowe
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
sebul wal na temat " słaby odbiór radia " masz tam wszytko ładnie opisane demontaż i jak wzmocnić sygnał
-
listwy s-line
masz inna długość i inny kat
-
Strefa Śmiechu
Polska Dyskoteka 1992 - YouTube mam nadzieje ze nie było
-
Szukam piosenki, teledysku - animowany, czarno-biały z ludzikami ;-P
może i ja sie podepne, szukam kawałka z filmiku z 2:28:04 top 10 kabarety 2012 najnowsze - YouTube żona mnie męczy od pewnego czasu
-
plyta grzewcza
miałem opcje 1 lub 3 fazy AEG HK 884400 FG cena wysoka ale sprzęt super no i 80 cm szerokosci co było priorytetem dla małżonki
-
jaką wkrętarkę w granicach 300zł
do prac domowych to wystarczy spokojnie, ale apetyt rośnie w miare jedzenia jak będziesz miał kase to Makita mam 4 w firmie, jedna prawie 10 lat i śmiga albo Festool ale cena ponad 2000zł mam 3 szt., mają sporo bajerów
-
Jakie Whysky na prezent?
róznica pomiędzy zwykłymi a czarnymi powala w większosci przypadków kto miał okazje testować zwykly i czarny to wie o czym mówie co do picia z wodą to wszystko zależy od trunku bo niektóre miałem problem wypić czyste, wymagały rozcieńczenia dziś mam szkalaneczke Grantsa, w Lidlu w promocji szału nie ma ale lepsze to niż nic
-
Szlifierka pneumatyczna-mimosrodowa...
mam 4 szt. mimośrodowe i 2 rotexy festoola ale do używam w firmie do drewna i mdf-u , ale wiem że wielu lakierników też używa sam załatwiałem rotexa dla lakiernika sprzęt na kabel czy powietrze nie do zdarcia sprzęt festoola używam od 10 lat i wniosek jest taki że drogi ale dobry w szczególnosci szlifierki i polerki pneumatyczne narzędzia festoola wymagają odkurzacza i węza i to droższa impreza a ile kasy masz na szlifierke
-
Prośba. Poszukuję latarki LED do samochodu do maks 30 zł. Jaką polecacie?
kup w markecie lub elektrycznym bo przesyłka droższa od latarki
-
plyta grzewcza
z tego co czytałem w necie to różnica 1 a 3 fazowa polega na obciążeniach faz w instalacji a nie mocy grzania braciak ma płyte miele za pare tys. i ma podłaczenie na jedna faze i działa normalnie miał możliwość podłacznia na 3 fazy ale deweloper tak przygotował instalacje
-
Brak oświetlenia wnętrza i wspomagania.
kiere zostaw a bezpieczniki przenieś i będzie ok.
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
ja zawsze obcinam jedno zero z tyłu i jest ok.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
da rade zrobić Plastem lusterka lub grill w chrom, pisaliście o mieszaniu kolorów a druga sprawa to czarny połysk na felgi :
-
Jakie Whysky na prezent?
tak jak słowianie piją wódke wstyd sie przyznac ale sam Soplice Wiśniową waliłem z gwinta jak soczek
-
plyta grzewcza
czasami jest napis induktion, ale reguły nie ma jak weżmiesz ceramike pod światło to czasem widać grzałki na używaną musisz uważać bo możesz wtopić kase, ja sam oddałem ceramiczną bo 2 pola padły za ile i jakiej firmy?
-
Tablet "budżetowy"
AINOL NOVO7 ELF 2 DUAL CORE 1,5GHz; 8GB; CZARNY (3009910214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pod choinke kupiłem na prezent, ale zanim wybiła pierwsza gwiazdka testowałem go kilka dni i musze powiedzieć ze daje rade osobiśćie wybrałbym Go clever, więcej opini o nim niż o Pentagramie
-
plyta grzewcza
chodzi o zasade działania czy co lepiej wybrać indukcja pali mniej prądu, zawartość podgrzewa sie o wiele szybciej, pole magnetyczne działa tylko na garnek a szkło jest zimne, przyjmuje ciepło od podgrzanego garnka ale musisz miec garnki które beda na niej działać, były opinie ze działa kazdy garnek który przyciąga magnes ale nie zawsze to działa czasami przy szybkim podgrzewaniu garnki buczą-piszcza, ale jak płyta działa na maxa ceramiczna ciągnie więcej prądu bo grzałka musi sie nagrzać a póżniej podgrzać garnek, dla mnie ceramika to przeszłość fakt jest taki że najlepiej gotować na gazie , ale osobiście mam indukcje chyba że sie myle
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
i jeszcze " czy ty jescze mnie kochasz" albo " samochód jest ważniejszy ode mnie" kiedyś to drugie potwierdziłem jak sie póżniej okazało był to błąd
-
Taka tam jazda po mieście...
co tu pisać, debili nigdy dość do lasu i do drzewa przywiązać, miodem wysmarować i zostawić albo do zoo do klatki z misiem
-
Jakie Whysky na prezent?
a jak cena za ten eliksir
-
Jaka wódka na wesele ?
niech autor poda kiedy i gdzie wesele to wpadniemy bramy porobić
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
O kuźwa padłem potwierdzam u mnie też proste prace domowe odwlekaja egzekucję co do prac domowych to przed wigilą dostałem małą list co niby mam zrobić ( czyt. pomóc w przygotwaniach do rodzinnych świąt) olałem sprawe i siedziałem na forum, dym na całego ale zawsze ją wkurza jak siedzialem na TOP 3 lub Najciekawsze naszo-klasowiczki to stały tekst że my tylko o d*pach rozmawiamy a samochód to tylko bajer na forum A6 tak wesoło nie ma