Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. zawsze przed postojem oczyścić bo jak mróz złapie to przy ruszaniu można uszkodzić lakier na nadkolach i ruda wyjdzie po zimie, kumpel tak miał w golfie 4 koniec zimy to i tak z kopaniem w koła możesz poczekać chyba że sprawia ci to przyjemnosć to wal i do lipca
  2. podjedż do mieszalni i kup jakiś dobry podkład a nie jakieś badziewie z marketu bo póżniej lakiernik będzie miał więcej zabawy wiem że czasami ładują lakier w sprey, co do podłaku to nie jestem pewien
  3. ja miałem podobny problem w b6 i do wymiany przydała sie druga osoba do włączenia sprysków w moim przypadku spryski sie wysuwały to był plus po włączeniu trzeba go złapać ja swoje dopadłem na allegro i to na raty posypały sie przez poprzednią właścicielke, lała jakieś badziewie zamiast płynu i zaszły kamieniem jeśli ciekną to może wąż puścił, tam jest wąż jak do powietrza o sr. 15mm w nowszych modelach są cieńkie węże wysokociśnieniowe
  4. sebul wal na temat " słaby odbiór radia " masz tam wszytko ładnie opisane demontaż i jak wzmocnić sygnał
  5. masz inna długość i inny kat
  6. Polska Dyskoteka 1992 - YouTube mam nadzieje ze nie było
  7. może i ja sie podepne, szukam kawałka z filmiku z 2:28:04 top 10 kabarety 2012 najnowsze - YouTube żona mnie męczy od pewnego czasu
  8. miałem opcje 1 lub 3 fazy AEG HK 884400 FG cena wysoka ale sprzęt super no i 80 cm szerokosci co było priorytetem dla małżonki
  9. do prac domowych to wystarczy spokojnie, ale apetyt rośnie w miare jedzenia jak będziesz miał kase to Makita mam 4 w firmie, jedna prawie 10 lat i śmiga albo Festool ale cena ponad 2000zł mam 3 szt., mają sporo bajerów
  10. róznica pomiędzy zwykłymi a czarnymi powala w większosci przypadków kto miał okazje testować zwykly i czarny to wie o czym mówie co do picia z wodą to wszystko zależy od trunku bo niektóre miałem problem wypić czyste, wymagały rozcieńczenia dziś mam szkalaneczke Grantsa, w Lidlu w promocji szału nie ma ale lepsze to niż nic
  11. mam 4 szt. mimośrodowe i 2 rotexy festoola ale do używam w firmie do drewna i mdf-u , ale wiem że wielu lakierników też używa sam załatwiałem rotexa dla lakiernika sprzęt na kabel czy powietrze nie do zdarcia sprzęt festoola używam od 10 lat i wniosek jest taki że drogi ale dobry w szczególnosci szlifierki i polerki pneumatyczne narzędzia festoola wymagają odkurzacza i węza i to droższa impreza a ile kasy masz na szlifierke
  12. kup w markecie lub elektrycznym bo przesyłka droższa od latarki
  13. z tego co czytałem w necie to różnica 1 a 3 fazowa polega na obciążeniach faz w instalacji a nie mocy grzania braciak ma płyte miele za pare tys. i ma podłaczenie na jedna faze i działa normalnie miał możliwość podłacznia na 3 fazy ale deweloper tak przygotował instalacje
  14. kiere zostaw a bezpieczniki przenieś i będzie ok.
  15. ja zawsze obcinam jedno zero z tyłu i jest ok.
  16. da rade zrobić Plastem lusterka lub grill w chrom, pisaliście o mieszaniu kolorów a druga sprawa to czarny połysk na felgi :
  17. tak jak słowianie piją wódke wstyd sie przyznac ale sam Soplice Wiśniową waliłem z gwinta jak soczek
  18. czasami jest napis induktion, ale reguły nie ma jak weżmiesz ceramike pod światło to czasem widać grzałki na używaną musisz uważać bo możesz wtopić kase, ja sam oddałem ceramiczną bo 2 pola padły za ile i jakiej firmy?
  19. AINOL NOVO7 ELF 2 DUAL CORE 1,5GHz; 8GB; CZARNY (3009910214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pod choinke kupiłem na prezent, ale zanim wybiła pierwsza gwiazdka testowałem go kilka dni i musze powiedzieć ze daje rade osobiśćie wybrałbym Go clever, więcej opini o nim niż o Pentagramie
  20. chodzi o zasade działania czy co lepiej wybrać indukcja pali mniej prądu, zawartość podgrzewa sie o wiele szybciej, pole magnetyczne działa tylko na garnek a szkło jest zimne, przyjmuje ciepło od podgrzanego garnka ale musisz miec garnki które beda na niej działać, były opinie ze działa kazdy garnek który przyciąga magnes ale nie zawsze to działa czasami przy szybkim podgrzewaniu garnki buczą-piszcza, ale jak płyta działa na maxa ceramiczna ciągnie więcej prądu bo grzałka musi sie nagrzać a póżniej podgrzać garnek, dla mnie ceramika to przeszłość fakt jest taki że najlepiej gotować na gazie , ale osobiście mam indukcje chyba że sie myle
  21. i jeszcze " czy ty jescze mnie kochasz" albo " samochód jest ważniejszy ode mnie" kiedyś to drugie potwierdziłem jak sie póżniej okazało był to błąd
  22. co tu pisać, debili nigdy dość do lasu i do drzewa przywiązać, miodem wysmarować i zostawić albo do zoo do klatki z misiem
  23. a jak cena za ten eliksir
  24. niech autor poda kiedy i gdzie wesele to wpadniemy bramy porobić
  25. O kuźwa padłem potwierdzam u mnie też proste prace domowe odwlekaja egzekucję co do prac domowych to przed wigilą dostałem małą list co niby mam zrobić ( czyt. pomóc w przygotwaniach do rodzinnych świąt) olałem sprawe i siedziałem na forum, dym na całego ale zawsze ją wkurza jak siedzialem na TOP 3 lub Najciekawsze naszo-klasowiczki to stały tekst że my tylko o d*pach rozmawiamy a samochód to tylko bajer na forum A6 tak wesoło nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.