Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
jak Cie objade we wtorek to znaczy że masz zły stożek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest w dziale sprzedam turbo z AWX-a za 500 zł :gwizdanie: poczytaj ostatnie posty kolesia, narzekał na turbo , sztanga beton , że mu szeleści i że zmienił na nówke i jest teraz koks [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________Somes , ja Ci skrzynia klęknie to wkładasz manuala na 6 biegów i masz koks
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, i z dzisiejszych modów nici , brakło pare części.. :doh1: ale będe rezał jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buahahaha, ja tak mówiłem po zrobieniu programu ,a potem po założeniu turbo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS , w Piątek sie pogonimy co ?
-
[B5 ADR] Moja A4
no wrzucaj nowe fotki bo na tych fotkach tył to masakra grill wrzucaj ze znaczkiem obowiązkowo , jest dużo możliwości (wzory , kolory ) felgi widze wzór R8 tylko jeszcze by sie gleba zdała i boczne migacze sobie zmień na jakieś mniej odstające np. : http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18951.html
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, dziś idealny dzień na mody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nuti , pierdzielisz jakby to miało znaczenie czy przyjedziesz tatą , skodą czy rowerem jak przyjeżdżają Katowice w odwiedziny to masz być i nie ma że boli
-
Spoty Katowice i okolice
było zmieniać furke ? dobra ide spać , 250 stronka prawie pykła [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:59_________________________________________________ se chodź i se weź jak chcesz
-
Spoty Katowice i okolice
wiem ,że jest prawie 200 kucy w 2.8 i drożej by Cie wyszło wyrezać te 7 koni niż w 1.8T zrobić 200 take życie auto z turbiną ze zbliżoną mocą , zawsze ma większy moment od wolnossaka
-
Spoty Katowice i okolice
taniej chyba wyrezać 1.8T na 200KM niż 2.8 no 2.7BT to najlepsze rozwiązanie , bo tam zapas mocy już jest w serii , ale to już masz spore koszt utrzymania
-
Spoty Katowice i okolice
nie da to sie wiesz czego gdzie otworzyć don't give up
-
Strefa Śmiechu
mnie też to nie śmieszy sobie do zabrza pojedź , tam idzie spotkać ludzi goniących sie z maczetami ... boki zrywać ...
-
Spoty Katowice i okolice
a moc podkręcam na wyścigi wtorkowe Krolu , jeszcze nie wiem o której. Dam Ci znać . ktoś sie chce jeszcze pouczyć grzebać przy dieslu ?
-
Spoty Katowice i okolice
czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro jasne a co rezasz ?? zgadnij
-
Spoty Katowice i okolice
czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro
-
Spoty Katowice i okolice
jak fotki ? chwal sie
-
Spoty Katowice i okolice
wsumie już prawie półmetek
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wpadnij na spota to zobaczysz jak jeździ podrezana 110ka narazie mam 145 kucy , ale może już jutro będzie troszka więcej , także we wtorek pewnie będe przewoził chętnych na mody :>[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________a co do zawieszenia to pakuj gwint przesiadłem sie z zawieszenia -60 -40 na gwint -60 -60 i jest dużo komfortowiej i twadziej i nie przycieram nigdzie :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No coments :> no coments byłby wtedy , gdybyś nie nacisnął wyślij po co odbijacie piłeczke cały czas , niech jeden ustąpi (Mądrzejszy?)
-
Spoty Katowice i okolice
mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie hehe niech ci wyjdzie na zdrowie keżor hehe ale cos je widze slabo pijesz skoro tak dlugo je masz:P hehe ja dzis w krakowie na zajeciach bylem, jak ci ludzie jezdza to poprostu z nerwow moze czlowieka rozerwac... narazie wypiłem jedno :> chyba to ogólne piwne spotkanie przeniesie sie do parku i ja wezme te Twoje piwka i te moje co były na 2setną strone PS. co nie piszecie że sie dupnąłem w cycacie ? :gwizdanie:
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
wkońcu żeś coś wyrezał co ma ręce i nogi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratki Dzo Dzo , wiadomo już kto jest tatą ? :polew: Siema Nuti czemu nie byłeś 22go na spocie ?
-
Spoty Katowice i okolice
mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak zawsze najpierw napisze później pomyśli Znasz tam kogoś (poza częstochowską ekipą) że tak na siebie działają? Poza tym to dla dzieci się robi no ale cóż. to może zobacz temat Tymon jest pierwszy który sie wpisał na liste a Ty ?