Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią... 074 906 461 nr na przepływce... co do silnikow 2.5 tdi byly takie spiewki ze sa zle ale do rocznika 2001 czyli audi b5 kumpel w B6 ostatnio miał wymienianą hydraulike itp w silniku 2.5 cena u daneckiego 7000zł :gwizdanie:
  2. zawsze mówiłem że dobry kompresor to podstawa
  3. to pisz pietrek czy Ci sie udało Dzo-dzo przecież Ci dałem namiary gdzie sie masz odezwać i se miałeś sam załatwić
  4. kurde, mógł jej nie niszczyć to bym ją wziął od niego :gwizdanie:
  5. spoko Pietrek miałem je już ostatnio , ale nie byłem na spocie Krolu , to może poczekaj do soboty z kupnem, bo ja mam przepływke w domu, kupowałem nową za 100 po znajomościach , ale moja stara okazała sie lepsza także może w Twoim zadziała , bo jak mowie jest nowa :gwizdanie: a jak nie to tak jak wcześniej pisałem u śmietany kupuj
  6. fajne, tylko te ringi z sonara... :polew: nie no fajne autko , widać że miłość do marki zwyciężyła (podpis)
  7. siemka panowie, ostała sie komuś jedna ramka pod tablice ?? to bym sobie jutro jakoś odebrał w krakowie, bo będe :gwizdanie:
  8. a moge se w podpis dać ten obrazek ? bo avatar mam ładny
  9. Piotrek98igo , to Ty do mnie dziś dzwoniłeś ?? "cześć tu piotrek z A4 klubu" także pokojażyłem z Tobą , ale pewny nie byłem
  10. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    ja akurat przesiadałem sie z sonarów(szajsów z ringami) na valeo , także różnica jest baaardzo duża , ale największa różnica jest jakbyś założył HIDy na 4300K-6000K , ja przerobiłem już 14000K , 6000K , 5000K i teraz mam 4300K i jest za***iście
  11. krolu , kupuj tam przepływka z pierburga (czy jak to sie pisze) u nich to koszt 280zł a jak coś to moge mieć boscha w ASO za 380 po moich zniżkach ale kumpel brał u śmietany i jest mega zadowolony PS. ja sobie dziś zaślepiłem EGR ale coś dalej sporo kopci , jutro zrobie haje w vteju
  12. hehe, a czy ja napisałem że do gliwic przestane przyjeżdżać ??
  13. ale że o szo chodzi ??
  14. no witam , no 3ka to już tłum a skąd Baltazar dokładnie jesteś ??
  15. http://allegro.pl/item669482129_kierownica_g25_prawie_nowa.html za 750 , nic tylko brać
  16. myśle , że naklejają będzie banan
  17. to było se takiego grubasa sprawiać
  18. no ładnie , dzielnica w której niedawno pojawiła sie R8ka :gwizdanie: swoją drogą często tam bywam na imprezach
  19. ps wracajac do 1/4 baku to biorac moja wage do twojej to tak jakbym jechal z pelnym zbiornikiem to ile AJM waży ? bo mój ma w papierach 1315
  20. Spoty w każdy wtorek godzina 19:00 Okres zimowy: Katowice, Zielony Parking C pod Silesia CIty Center ul. Baildona Okres letni: Katowice, Dolina Trzech Stawów
  21. http://images47.fotosik.pl/147/cd3c4256ef6ed28e.jpg troche mniej :>
  22. no FMICa mam do lansu jak narazie bez większych wtrysków cudów nie osiągne ale sprawdzałem wczoraj na 3ce od 50-100 i u mnie jest na początku większy lag niż u Ciebie , ale nie narzekam :gwizdanie: autko jeździ dużo lepiej niż na serii no i mam nadzieje że mi wkońcu uwierzycie że w wyrazowie miałem serie
  23. z pustym bakiem to i mój tak przyspiesza
  24. to musi być ta felga , bo nawet to bmw ma na klapie napis HAMANN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.