Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią... 074 906 461 nr na przepływce... co do silnikow 2.5 tdi byly takie spiewki ze sa zle ale do rocznika 2001 czyli audi b5 kumpel w B6 ostatnio miał wymienianą hydraulike itp w silniku 2.5 cena u daneckiego 7000zł :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zawsze mówiłem że dobry kompresor to podstawa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to pisz pietrek czy Ci sie udało Dzo-dzo przecież Ci dałem namiary gdzie sie masz odezwać i se miałeś sam załatwić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurde, mógł jej nie niszczyć to bym ją wziął od niego :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko Pietrek miałem je już ostatnio , ale nie byłem na spocie Krolu , to może poczekaj do soboty z kupnem, bo ja mam przepływke w domu, kupowałem nową za 100 po znajomościach , ale moja stara okazała sie lepsza także może w Twoim zadziała , bo jak mowie jest nowa :gwizdanie: a jak nie to tak jak wcześniej pisałem u śmietany kupuj
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
fajne, tylko te ringi z sonara... :polew: nie no fajne autko , widać że miłość do marki zwyciężyła (podpis)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka panowie, ostała sie komuś jedna ramka pod tablice ?? to bym sobie jutro jakoś odebrał w krakowie, bo będe :gwizdanie:
-
[AFN+] Keżorowóz
a moge se w podpis dać ten obrazek ? bo avatar mam ładny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek98igo , to Ty do mnie dziś dzwoniłeś ?? "cześć tu piotrek z A4 klubu" także pokojażyłem z Tobą , ale pewny nie byłem
-
[B5 ADR] Lampy przednie
ja akurat przesiadałem sie z sonarów(szajsów z ringami) na valeo , także różnica jest baaardzo duża , ale największa różnica jest jakbyś założył HIDy na 4300K-6000K , ja przerobiłem już 14000K , 6000K , 5000K i teraz mam 4300K i jest za***iście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu , kupuj tam przepływka z pierburga (czy jak to sie pisze) u nich to koszt 280zł a jak coś to moge mieć boscha w ASO za 380 po moich zniżkach ale kumpel brał u śmietany i jest mega zadowolony PS. ja sobie dziś zaślepiłem EGR ale coś dalej sporo kopci , jutro zrobie haje w vteju
-
Spoty Katowice i okolice
hehe, a czy ja napisałem że do gliwic przestane przyjeżdżać ??
-
[AFN+] Keżorowóz
ale że o szo chodzi ??
-
Spoty Katowice i okolice
no witam , no 3ka to już tłum a skąd Baltazar dokładnie jesteś ??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://allegro.pl/item669482129_kierownica_g25_prawie_nowa.html za 750 , nic tylko brać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myśle , że naklejają będzie banan
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to cud że jedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to było se takiego grubasa sprawiać
-
Spoty Katowice i okolice
no ładnie , dzielnica w której niedawno pojawiła sie R8ka :gwizdanie: swoją drogą często tam bywam na imprezach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ps wracajac do 1/4 baku to biorac moja wage do twojej to tak jakbym jechal z pelnym zbiornikiem to ile AJM waży ? bo mój ma w papierach 1315
-
Spoty Katowice i okolice
Spoty w każdy wtorek godzina 19:00 Okres zimowy: Katowice, Zielony Parking C pod Silesia CIty Center ul. Baildona Okres letni: Katowice, Dolina Trzech Stawów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://images47.fotosik.pl/147/cd3c4256ef6ed28e.jpg troche mniej :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no FMICa mam do lansu jak narazie bez większych wtrysków cudów nie osiągne ale sprawdzałem wczoraj na 3ce od 50-100 i u mnie jest na początku większy lag niż u Ciebie , ale nie narzekam :gwizdanie: autko jeździ dużo lepiej niż na serii no i mam nadzieje że mi wkońcu uwierzycie że w wyrazowie miałem serie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z pustym bakiem to i mój tak przyspiesza
-
[ALL] Jakie to felgi ?
to musi być ta felga , bo nawet to bmw ma na klapie napis HAMANN