Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Z tym też bywa różnie.
  2. Was o coś poprosić.... parówy!
  3. Jeżeli tak by było wycieraczka stawała by na środku po "wyłączeniu" manetki.
  4. Mało słyszałeś!! http://www.elpigaz.com/22733.dhtml Na jaki system instalujesz? Problem jest z uruchomieniem programu czy połączeniem z komputerem?
  5. Słyszałem, że u Ola to drogo jest....
  6. antonio handlujesz jeszcze narzędziami?? Szukam zestawu YT-0461
  7. mateogda odpowiedział(a) na Gajzer temat w Audi A4 B5
    Pierd..e, a co gazownik ma do tego Z tego co pamiętam sondy stoją na bogatym i dokładnie to samo pokazuje analizator spalin....
  8. mateogda odpowiedział(a) na gola77 temat w 2.0
    EPC (ang. Electric Power Control) - system elektronicznego sterowania mocą silnika, pedał gazu -> przepustnica. Nie ma powodu żeby kontrolka zapaliła się po odpięciu cewki, sondy czy innego czujnika nie mającego bezpośredniego wpływu na sterowanie mocą silnika.
  9. Dzięki Bieniu !
  10. Dzięki panowie!!
  11. Błąd 7 wtryskiwacza w ADRze? Ciekawe...[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:04_________________________________________________W niektórych sterownikach dawało się korygować wolne obroty przez adaptację (chyba nawet w 1 kanale, wartość wyjściowa 128).
  12. Jeżeli przy szerokopasmowej sondzie sterownik nie wyrzucaj jej błędu to można przyjąć, że nic jej nie jest. Taka "żabka" w ruchu miejskim i to przy nie za dużych korkach potrafi dobić do 9 litrów.
  13. Wstępnie szacowany koszt instalacji do takiego np. DAFa 95 oprze się 15000 pln. Klient zakłada, że oszczędność jaką uzyska to 30 do 50 tys. zł / rocznie, a posiada dziesięć tego typu ciągników. Więc sam sobie odpowiedz po co.
  14. Na razie jesteśmy na etapie negocjowania warunków handlowych z Elpigazem, ponieważ chyba jako jedyni mają homologacje na te instalacje, więc za dużo jeszcze nie powiem. Do osobowego samochodu natomiast na pewno nie będzie się opłacać....
  15. http://www.elpigaz.com/100125,1.dhtml
  16. Tu zaglądałeś?: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16683/P0299/000665
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=106354.0 ciekawa wypowiedź inżyniera NGK na trzeciej stronie wątku.
  18. Dynamicznie można logować 002 - przepływomierz i 115 - doładowanie, ewentualnie 020 - korekta spalania stukowego. Warto też zwrócić uwagę na sondę 031. Cała reszta statycznie.
  19. Ponieważ nie w każdym 1.8T logujemy te same grupy. Popraw logi na ciepłym silniku (albo ogarnij problem z termostatem) i dorzuć gr. 032 statycznie.
  20. Bieniek miej Ty umiar!!!
  21. W Gdyni na Hutniczej 24, Ingaz. Daleko nie masz.
  22. To jedź do innego! Autokalibracji nie polecam w tej instalacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.