Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z tym też bywa różnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Was o coś poprosić.... parówy!
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka avant
Jeżeli tak by było wycieraczka stawała by na środku po "wyłączeniu" manetki.
-
[B5 ADR] aeb175 lenardo
Mało słyszałeś!! http://www.elpigaz.com/22733.dhtml Na jaki system instalujesz? Problem jest z uruchomieniem programu czy połączeniem z komputerem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słyszałem, że u Ola to drogo jest....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio handlujesz jeszcze narzędziami?? Szukam zestawu YT-0461
-
[B5 ABC] Błąd 561
Pierd..e, a co gazownik ma do tego Z tego co pamiętam sondy stoją na bogatym i dokładnie to samo pokazuje analizator spalin....
-
[B6 ALT] Kontrolka epc
EPC (ang. Electric Power Control) - system elektronicznego sterowania mocą silnika, pedał gazu -> przepustnica. Nie ma powodu żeby kontrolka zapaliła się po odpięciu cewki, sondy czy innego czujnika nie mającego bezpośredniego wpływu na sterowanie mocą silnika.
-
Stag 3000 upgrade
032 033
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Bieniu !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki panowie!!
-
[B5 ADR] Na gazie błędy
Błąd 7 wtryskiwacza w ADRze? Ciekawe...[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:04_________________________________________________W niektórych sterownikach dawało się korygować wolne obroty przez adaptację (chyba nawet w 1 kanale, wartość wyjściowa 128).
-
[INNE] Prośba o ocenę funkcjonowania sondy lambda
Jeżeli przy szerokopasmowej sondzie sterownik nie wyrzucaj jej błędu to można przyjąć, że nic jej nie jest. Taka "żabka" w ruchu miejskim i to przy nie za dużych korkach potrafi dobić do 9 litrów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B5 AVG] Gazowanie diesla
Wstępnie szacowany koszt instalacji do takiego np. DAFa 95 oprze się 15000 pln. Klient zakłada, że oszczędność jaką uzyska to 30 do 50 tys. zł / rocznie, a posiada dziesięć tego typu ciągników. Więc sam sobie odpowiedz po co.- [B5 AVG] Gazowanie diesla
Na razie jesteśmy na etapie negocjowania warunków handlowych z Elpigazem, ponieważ chyba jako jedyni mają homologacje na te instalacje, więc za dużo jeszcze nie powiem. Do osobowego samochodu natomiast na pewno nie będzie się opłacać....- [B5 AVG] Gazowanie diesla
http://www.elpigaz.com/100125,1.dhtml- [ALL B7] Błąd p0299 - co to jest ?? TFSI BGB
Tu zaglądałeś?: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16683/P0299/000665- [B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=106354.0 ciekawa wypowiedź inżyniera NGK na trzeciej stronie wątku.- [B5 APU] Prośba o analizę logów
Dynamicznie można logować 002 - przepływomierz i 115 - doładowanie, ewentualnie 020 - korekta spalania stukowego. Warto też zwrócić uwagę na sondę 031. Cała reszta statycznie.- [B5 APU] Prośba o analizę logów
Ponieważ nie w każdym 1.8T logujemy te same grupy. Popraw logi na ciepłym silniku (albo ogarnij problem z termostatem) i dorzuć gr. 032 statycznie.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek miej Ty umiar!!!- [B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
W Gdyni na Hutniczej 24, Ingaz. Daleko nie masz.- [B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
To jedź do innego! Autokalibracji nie polecam w tej instalacji.- [B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
Tiptronic? Jak auto na vagu wychodzi? - [B5 AVG] Gazowanie diesla