Treść opublikowana przez Tzieland
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
Ale specjalnie kupiłem dodatkowy komplecik, żeby samemu się pouczyć Mam 4 szt. dekorów (ze wszystkich drzwi) i zamierzam jedną sztukę pomalować, jedną obkleić folią, jedną tkaniną i ostatnią wyflokować
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
W sumie to przez centrum miasta tam się nie leci, tylko po obrzeżu i, bynajmniej ja, nigdy nie trafiłem tam na większy korek A we Włocławku nie ma teraz remontu tej wylotówki
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
nie boisz się częstych kontroli
-
Jak przygotować dekory do malowania/obklejania?
Tak jak w temacie, chcę pomalować dekory lub je obkleic. Z obklejeniem nie będzie problemu, bo wystarczy odtłuścić. Ale z malowaniem sądze, że potrzebne są jeszcze jakieś operacje przygotowawcze aby lakier nie odpadł. Czy wystarczy ściernym zetrzeć wierzchnią warstwę? Czy też tylko odtłuścić i będzie dobrze? Nigdy wcześniej nie przeprowadzałem takiej operacji, dlatego pytam Was drodzy koledzy
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
to żeś przywalił barwę nie za dużo?
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
na A1 gdzies w Toruniu już wskakujesz i jedziesz do końca do bramek, później obwodnicą trójmiasta i zjeżdżasz gdzie będzie wygodniej, ja bym zjeżdżał chyba na zjeździe na centrum Gdańsk przy Auchanie co do reszty to nie pomogę, bo dawno nie jeździłem na południe
-
Kolejna prośba o głosy ;)
3 rywalki są przed nią z czego jedna to chyba chłop
-
czarny dach mat? połysk?
a co myślicie o białym dachu gdzieś ostatnio widziałem fotkę chyba zielonego autka z białym dachem i białą felą mi tam by pewnie pasowało, bo mam czerwone autko, więc jakby yebnął dach na biało + fele to taki zestaw robiłby robotę
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
No to nieźle Może jak kiedyś będzie większy przypływ dodatkowej gotówki to się szarpnę na zestaw startowy co by spróbować i nie żałować, że nie próbowałem Ale dzięki za przydatne info
-
Lusterka Chrom ?
ja mam w czarnym macie zadbane i nie wyglądaj jak golasy ale Ty masz ciemne auto niech kolega robi jak chce ale wg mnie (a przecież ten temat po to jest, żeby wystawiać swoje opinie) lusterka na czarno=goły przedlift Dokładnie, ja pierwsze co robiłem u siebie to malowałem lusterka i wymieniałem klamki pod kolor Dziękuję za wsparcie
-
Siłownia
jeśli mowa o kreatynach to teraz tylko i wyłącznie jem treca creatrixa i cm3 universal w proszku (choć niby dobra firma) w ogóle mnie nie ruszało no i AAKG nieźle pompuje (też z treca)
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
niby tak ale zawsze później możesz wyjąć dekory w carbonie i sprzedać osobno
-
Siłownia
na mnie xpand też nie działał a w smaku był tak ujowy, że wziąłem go parę razy i zutylizowałem w śmietniku
-
Siłownia
Piotrek przesadzasz Przecież wiele razy osoby tu piszące krytykowały własne wynalazki, które brały
-
Siłownia
ja raz jak wziąłem AAKG + Napalma + długo przed siłką nie jadłem to myślałem, że padnę na cyce przed oczami ciemno się robiło ale po batoniku proteinowym zrobiło się ciut lepiej
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
Tak mi się wydaje, że 1BE to -20 a co do profilu to niech wypowie sie ktoś kto ma taki setup
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
http://img64.imageshack.us/img64/627/88023927.jpg Are You fucking kidding Me:grin: Żółte dodatki w czarnym aucie może i tak ale żółte na żółtym nie błagam dajcie mi więcej fot tej B5 tylko, ze to nie jest żółte auto a granatowe hmm, to moja Zielona:wink: aha fajne masz fotele
-
Siłownia
ja tam tylko i wyłącznie Extreme Napalm FA piję ale to też bardzo rzadko, bo palpitacji serca mozna dostać
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
niech kupi ori 1BE bodajże to będzie pewniak
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
http://img64.imageshack.us/img64/627/88023927.jpg Are You fucking kidding Me:grin: Żółte dodatki w czarnym aucie może i tak ale żółte na żółtym nie błagam dajcie mi więcej fot tej B5 tylko, ze to nie jest żółte auto a granatowe
-
Siłownia
nam (przynajmniej mi ) nie chodzi o krytykę, tylko o efektywną krytykę dziwnych pomysłów jeszcze nie przeczytałem aby HMB było dobrym środkiem
-
Siłownia
Najdziwniejsze jest to, że znajomek który trenował trójbój siłowy za***iście się podnieca tym HMB i woli to od białka/kreatyny/węgli
-
Muzyka w naszych autkach
Yebane małpy robia dobrą muzę
-
Siłownia
Stary... twierdziłeś kiedyś że ćwiczysz kilka lat (2-3?) a za takie gówna się łapiesz... Skończysz Massacre to kup HMB Z tego co słyszałem to HMB to tylko placebo i jakoś szczególnie nie działa na organizm Tak przynajmniej piszą w gazetkach Ja nigdy nie stosowałem, więc nie wiem
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
Dzięki za poradę miszczu