Treść opublikowana przez soolek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ty coś tak wyskoczył jak Filip z konopii... Rymy chłopie dawaj, rymy
-
[B5 AFN] Problem z mocą w niskim zakresie obrotów
Czyli nie musi być od razu tragedia GOOD :> Jak będzie dalej cóś się działo, to poproszę Cię o wskazanie palcem na spocie tego problemu
-
[ALL B5] Zatarta sprężarka
Jeżeli naprawa wychodzi 900 (+ może coś jeszcze) a 1200 nowa, to chyba lepiej od razu nową.
-
[B5 AFN] Problem z mocą w niskim zakresie obrotów
Spetsu, pochwal się co dalej z powyższą sprawa, bo chyba zaczynam mieć coś podobnego
-
Co sie dzieje z €
Raczej sprzedawać. Jaki Tuski zaczęli interweniować, to raczej nie ma szans, żeby skoczyło do góry jakoś dużo.
-
[B5 ADR] Jakie auto radzicie wybrać?
Weź tylko pod uwagę, że Alfę można kupić za grosze, i potem resztę tego grosza można w ustereczki wpakować. Citroeny C5 (tak trochę z innej bajki) też podobno awaryjne, ale to są pierdółki - w takie coś przelatało ponad 200 tysi i nigdy nie zawiódł. Fakt, w serwisie bywał dość często, ale ze względu na spryskiwacze, wycieraczki i takie tam inne pierdoły.
-
[ALL B5] Różnica w wysokości zawieszenia B5 - ciekawostka
A ja mam -35 utwardzone i jestem zadowolony (na razie 15'). Z krawężnikami nie mam żadnego problemu - wiadomo, że jak parkuję przy wyższym krawężniku, to trochę uważniej.
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Panowie, jak wiadomo to kwestia gustu. Wg. mnie 17' do S4 to mało. Miłośniekiem dwukolorowych felg też nei jestem, ale ta akurat przyciągnęła mój wzrok i coś mi się wydaje, że będzie dobrze wyglądała.
-
[ALL B5] Różnica w wysokości zawieszenia B5 - ciekawostka
Nie radzę. Ori zawias + 17' felga = śmieszny wygląd.
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Jak tylko będziesz miał oponki, to wrzucaj szybko na samochód (chociaż na chwilę) i zdjęcie poprosimy - jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądala na samochodzie.
-
[ALL] Straż miejska - jakie ma uprawnienia w stosunku do kierujących pojazdami.
Na "normalnej" drodze straż nie może Cię zatrzymać, ale jak wjedziesz pod zakaz, to już mogą zatrzymać i nawet mandacik wlepić
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
No to rzeźnik już ma fotkę do konkursu na auto miesiąca - Luty
-
[B5 ADR] Jakie auto radzicie wybrać?
Audi - ja bym stawiał na to, bo można znaleźć Quattro Mesiek - odpada, wogóle mi się nie widzi ten samochód, ale to oczywiście kwestia gustu. BMW - E39 jest kox, szczególnie po lifice, ale 525 TDS to stary motor i po lifice już go chyba nie było, więc zostaje Ci 520d, 525d lub 530d - brałbym 530d. Części chyba nie będą droższe lub dużo droższe od C5 Volvo - ładne, fajne; wujo ma V70 w tej budzi i jakoś mnie nei zachwyciło. Omega - chyba najtańszy w utrzymaniu samochód z powyższych; jako że był to głęboki lfting modelu B, to pewnie sporo dopracowali i może być mało awaryjny. Podsumowując - ja bym rozważał tylko BMW i A6
-
[B5] 1999r Proszę o pomoc :) Wybr
Jeżeli masz już zamiar kupować nowe felgi, to nie pchaj się w 15 - samochód wygląda śmiesznie. Chyba, że masz ori zawiechę, to najpierw musi iść w dół przy 17. A co do tematu - ET 35 jest lepsze niż ET 45 przy 15', aczkolwiek oba pasują.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba się nie ma wogóle nad czym zastanawiać...UG7+ jest polecana na forum. jeszcze nie sprzedana? klienci mendy, czy właściciel nieustępny? Właściciel Czyżby Ragga miał teraz dosiadać Siwka?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja pier..., nie rymuje, Nie chce mi się, już wariuje, Ile można, dajcie spokój, Spadam, opuszczam pokój...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie latałem pod M1/Leroy - jest cool (oprócz tego, że ośka )
-
[INNE] Nowa turbina gwiżdże na niskich obrotach
Podobno kupili oryginał, nowy - jak jest prawda to nie wiem, bo o szczegóły nie pytałem. Przy najbliższej okazji spróbuję się dowiedzieć więcej i może omacać ją osobiście.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko. Ciekawe czy nie stopniało - posiedzimy w Arkadii i można około 20 pojechać pod M1 Jak będę wylatał z doma ok. 1900, to zahaczę o Leroy'a i może M1, to zobaczę jak warunki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To z Arkadii bliżej do M1 i koło Leroy jeszcze można potrenować...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w jakich rejonach ta ślizgawka?
-
[B5 AFN] Skrzynia automatyczna - obsługa
Automata miałem wprawdzie w Jetcie '80, ale oglądałem przed kupnem A4 w takiej właśnie kombinacji i też to nie jechało wogóle - jak wsiadłem do zdrowego manuala, to przeżyłem szok jak mnie pierwszy raz w fotel wbiło. W egzemplarzu, który oglądałem, turbo za słabo ładowało i jeszcze jakieś inne sprawy. To podobno było powodem zamulenia. Na początek zrób logi, żeby sprawdzić czy silnik, turbo itp chodzi poprawnie, a dopiero potem skrzynią się zajmij. Ja samochód sprawdzałem w Wawie z Witkiem (Rogalotti - nadworny tuner tego forum :>) i polecam go w tej sprawie. Lub poszukaj na forum kogoś z Twoich okolic, kto dysponuje VAGiem i zechce Ci zrobić logi.
-
[INNE] Nowa turbina gwiżdże na niskich obrotach
Jakoś cholera nie mogę się przekonać do tego, że to ma gwizdać. Pierwsze turbo nie gwizdało i ... padło po 65 tyś. Może niech lepiej gwiżdże... Pogonię teścia, żeby tak na wszelki wypadek kazał w serwisie sprawdzić i wpisać do książki - jak się coś - tfu, tfu, tfu (odpukać) - spieprzy, to przynajmniej może będą szanse na jakiś udział serwisu w kosztach naprawy.
-
Co myślicie o tych felach?
Zdecydowanie opcja 1.
-
[INNE] Nowa turbina gwiżdże na niskich obrotach
W serwisie krzyknęli 4000 za turbinę, więc 2500 to jak okazja - nie wnikam, nie zdążyłem się wtrącić do tego tematu. Ale to gwizdanie jest bardzo uciążliwe. U mnie też coś tam sobie z czasu pogwizduję, ale przy butowaniu i wyższych obrotach i jest ledwo słyszalne - wg. tego co wyczytałem na forum jest to normalka, dlatego się nie przejmuję. Tu jednak gwiżdże przy wolnym przyśpieszaniu, na niskich obrotach, więc teoretycznie inaczej niż powinno