Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. A ty coś tak wyskoczył jak Filip z konopii... Rymy chłopie dawaj, rymy
  2. Czyli nie musi być od razu tragedia GOOD :> Jak będzie dalej cóś się działo, to poproszę Cię o wskazanie palcem na spocie tego problemu
  3. Jeżeli naprawa wychodzi 900 (+ może coś jeszcze) a 1200 nowa, to chyba lepiej od razu nową.
  4. Spetsu, pochwal się co dalej z powyższą sprawa, bo chyba zaczynam mieć coś podobnego
  5. Raczej sprzedawać. Jaki Tuski zaczęli interweniować, to raczej nie ma szans, żeby skoczyło do góry jakoś dużo.
  6. Weź tylko pod uwagę, że Alfę można kupić za grosze, i potem resztę tego grosza można w ustereczki wpakować. Citroeny C5 (tak trochę z innej bajki) też podobno awaryjne, ale to są pierdółki - w takie coś przelatało ponad 200 tysi i nigdy nie zawiódł. Fakt, w serwisie bywał dość często, ale ze względu na spryskiwacze, wycieraczki i takie tam inne pierdoły.
  7. A ja mam -35 utwardzone i jestem zadowolony (na razie 15'). Z krawężnikami nie mam żadnego problemu - wiadomo, że jak parkuję przy wyższym krawężniku, to trochę uważniej.
  8. Panowie, jak wiadomo to kwestia gustu. Wg. mnie 17' do S4 to mało. Miłośniekiem dwukolorowych felg też nei jestem, ale ta akurat przyciągnęła mój wzrok i coś mi się wydaje, że będzie dobrze wyglądała.
  9. Nie radzę. Ori zawias + 17' felga = śmieszny wygląd.
  10. Jak tylko będziesz miał oponki, to wrzucaj szybko na samochód (chociaż na chwilę) i zdjęcie poprosimy - jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądala na samochodzie.
  11. Na "normalnej" drodze straż nie może Cię zatrzymać, ale jak wjedziesz pod zakaz, to już mogą zatrzymać i nawet mandacik wlepić
  12. No to rzeźnik już ma fotkę do konkursu na auto miesiąca - Luty
  13. Audi - ja bym stawiał na to, bo można znaleźć Quattro Mesiek - odpada, wogóle mi się nie widzi ten samochód, ale to oczywiście kwestia gustu. BMW - E39 jest kox, szczególnie po lifice, ale 525 TDS to stary motor i po lifice już go chyba nie było, więc zostaje Ci 520d, 525d lub 530d - brałbym 530d. Części chyba nie będą droższe lub dużo droższe od C5 Volvo - ładne, fajne; wujo ma V70 w tej budzi i jakoś mnie nei zachwyciło. Omega - chyba najtańszy w utrzymaniu samochód z powyższych; jako że był to głęboki lfting modelu B, to pewnie sporo dopracowali i może być mało awaryjny. Podsumowując - ja bym rozważał tylko BMW i A6
  14. Jeżeli masz już zamiar kupować nowe felgi, to nie pchaj się w 15 - samochód wygląda śmiesznie. Chyba, że masz ori zawiechę, to najpierw musi iść w dół przy 17. A co do tematu - ET 35 jest lepsze niż ET 45 przy 15', aczkolwiek oba pasują.
  15. To chyba się nie ma wogóle nad czym zastanawiać...UG7+ jest polecana na forum. jeszcze nie sprzedana? klienci mendy, czy właściciel nieustępny? Właściciel Czyżby Ragga miał teraz dosiadać Siwka?
  16. Ja pier..., nie rymuje, Nie chce mi się, już wariuje, Ile można, dajcie spokój, Spadam, opuszczam pokój...
  17. Właśnie latałem pod M1/Leroy - jest cool (oprócz tego, że ośka )
  18. Podobno kupili oryginał, nowy - jak jest prawda to nie wiem, bo o szczegóły nie pytałem. Przy najbliższej okazji spróbuję się dowiedzieć więcej i może omacać ją osobiście.
  19. Wszystko. Ciekawe czy nie stopniało - posiedzimy w Arkadii i można około 20 pojechać pod M1 Jak będę wylatał z doma ok. 1900, to zahaczę o Leroy'a i może M1, to zobaczę jak warunki.
  20. To z Arkadii bliżej do M1 i koło Leroy jeszcze można potrenować...
  21. A w jakich rejonach ta ślizgawka?
  22. Automata miałem wprawdzie w Jetcie '80, ale oglądałem przed kupnem A4 w takiej właśnie kombinacji i też to nie jechało wogóle - jak wsiadłem do zdrowego manuala, to przeżyłem szok jak mnie pierwszy raz w fotel wbiło. W egzemplarzu, który oglądałem, turbo za słabo ładowało i jeszcze jakieś inne sprawy. To podobno było powodem zamulenia. Na początek zrób logi, żeby sprawdzić czy silnik, turbo itp chodzi poprawnie, a dopiero potem skrzynią się zajmij. Ja samochód sprawdzałem w Wawie z Witkiem (Rogalotti - nadworny tuner tego forum :>) i polecam go w tej sprawie. Lub poszukaj na forum kogoś z Twoich okolic, kto dysponuje VAGiem i zechce Ci zrobić logi.
  23. Jakoś cholera nie mogę się przekonać do tego, że to ma gwizdać. Pierwsze turbo nie gwizdało i ... padło po 65 tyś. Może niech lepiej gwiżdże... Pogonię teścia, żeby tak na wszelki wypadek kazał w serwisie sprawdzić i wpisać do książki - jak się coś - tfu, tfu, tfu (odpukać) - spieprzy, to przynajmniej może będą szanse na jakiś udział serwisu w kosztach naprawy.
  24. Zdecydowanie opcja 1.
  25. W serwisie krzyknęli 4000 za turbinę, więc 2500 to jak okazja - nie wnikam, nie zdążyłem się wtrącić do tego tematu. Ale to gwizdanie jest bardzo uciążliwe. U mnie też coś tam sobie z czasu pogwizduję, ale przy butowaniu i wyższych obrotach i jest ledwo słyszalne - wg. tego co wyczytałem na forum jest to normalka, dlatego się nie przejmuję. Tu jednak gwiżdże przy wolnym przyśpieszaniu, na niskich obrotach, więc teoretycznie inaczej niż powinno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.