Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Napisz pismo wyjaśniające do UC typu: "Uprzejmie informuję, że w dniu ... telefon marki Nokia, model ... będący moją właśnością uległ uszkodzeniu i skasowana została pamięć telefonu. W powyższym telefonie zachowany był numer telefonu do Pana ...(laweciarz) i było to jedyne miejsce, w którym ów kontakt był zapisany. W związku z zaistniałą sytuacją nie jestem w stanie skontaktować z Panem ... w celu uzyskania kopii dowodu rejestracyjnego." Telefon, o którym mowa oczywiście dawno temu wyrzuciłeś. Z laweciarzem kontaktowałeś się tylko i wyłącznie telefonicznie - on do Ciebie przyjeżdżał. Dla wszystkiego sprawdź, czy można w książce telefonicznej odnaleźć tego gościa. Z tego co wiem, to w przepisach nie ma nic o tym, że musisz wskazać kto i jaką lawetą przywiózł Twój samochód - równie dobrze mogłeś gościa spotkać w Niemczech na placu i zaproponować mu robotę - jest to tylko wymóg tego konkretnego UC, którego mimo szczerych chęci nie jesteś w stanie spełnić. Generalnie mogą Ci naskoczyć, ale widocznie trafiłeś na służbistę, który chce się wykazać i może Ci trochę uprzykrzyć życie.
  2. A ja miałem Mondeo przed Audi i się nie chwalę A tak wogóle, to nie bardzo rozumiem co miałeś na celu zakładając ten wątek Na forum A4 chwalić się poprzednim samochodem i to jeszcze Fordem Peace
  3. Avant vs. Sedan - kwestia potrzeb i gustu. Potrzeb nie masz, więc pozostaje wygląd, a jak jest to Ci obojętne, to bierz co trafisz - przynajmniej nie będziesz miał problemu, że "samochodzik cacy, wszystkie ekstra, ale sedan :wallbash:". Ja też rodzinki jeszcze nie mam, a mam już 3 kombi z kolei (zaczynałem od Omegi A) - po prostu kombi mi się bardziej podoba, a ponadto jestem wygodny i nie mam ochoty uciskać różnych rzeczy w sedanie a w awaryjnych sytuacjach paluję samochód pod dach i z głowy. Wybierz po prostu najlepszy egzemplarz
  4. Nie będę oryginalny i postawię na 3
  5. Kwiatek, jakbyś najpierw spojrzał ile kosztują "normalne" klocki, to coś co kosztuje ich 1/3 ceny nie bardzo może być dobre. Ja ostatnio założyłem ATE i żałuję, bo wcześniej miałem założone Ferodo Premier i różnica jest odczuwalna - na niekorzyść ATE oczywiście.
  6. Ja założyłem komplet MTS Technik z alledrogo - samochód prowadzi się dużo lepiej. Ostatnio coś mi z przodu puka - jakoś tak podejrzewam właśnie te amorki, ale ostatecznie jeszcze nie stwierdziłem ich winy, więc...
  7. Dokładnie - wymiana amorków. Ja założyłem sobie -35 i amorki momentalnie zaczęły padać, samochód zaczął się wozić jak stara lampucera. Po założeniu nowych amorków (twardsze i krótsze) jest OK.
  8. No to dobrze, może chłopaki będą pracować całą noc, to koło południa przelecę... Kurciocha narciarska wyciągnięta, czapa z nausznikami tyż, termosik herbatki i ... damy radę
  9. wustyle, teraz to już naprawdę Cię zimowanie czeka w garażu. U mnie na Białołęce tak napierdziela śnieg, że masakra - parę boków dzisiaj poćwiczyłem, ale jutro trasa do Białki Tat., więc już tak bardzo się nie cieszę, bo nasi drogowcy ... kto ich wie, co będzie jutro
  10. Dokładnie O 23.00 przy M1 w Markach nie miałem się gdzie wcisnąć, więc tylko parę oberków i doma ;(
  11. Znowu zima zaskoczyła ... kierowców. A ja dzisiaj ręczny trenowałem i wieczorkiem biere Almerkę żony i pod Ikeę
  12. Dzięki Panowie Muszę Szwagra zaprosić na nasze forum na nauki i potem logujemy raz jeszcze :>
  13. Witam. Bardzo proszę o analizę poniższych logów. Będę wdzięczny także za info nt. kąta wtrysku, o ile się da odczytać oczywiście, bo logi robił początkujący szwagier :>
  14. To jest idealny przykład właśnie jak NIE ZMIENIAĆ SAMOCHOCHODU. I tutaj masz właśnie ori zawiechę, felgi nie wiem jakiej wielkości, ale mniej więcej tak będzie wyglądało Twoje Audi jak mu dasz ori zawiechę do 17'.
  15. To fakt. Pany, a kto z Was umył auto na święta? Ja jak co roku będę oryginaly i nie mam zamiaru stać w kolejkach do myjni.. Sorry Kolega, ale nie będziesz oryginalny Mój też brudas - jest szykowany do drugiej sesji :> Ja pierdziu stać 2 godziny w kolejce, żeby po ciemku podjechać czystym samochodem, a rano siłować się drzwiami. Może sypnie trochę śnieżkiem i zaraz będzie to samo.
  16. żeby sprawdzić kąt wtrysku Rogal nie jest ci potrzebny :gwizdanie: podjedz na jakiś spocik i chetnie koledzy ci sprawdza :gwizdanie: Wiem, wiem, ale i tak się tam miałem wybrać w innych sprawach, a na Spocik jakoś ciągle mi nie po drodze, ale ... będę musiał[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 10:03_________________________________________________PROBLEM ROZWIĄZANY Usterka zlokalizowana, samochód naprawiony i było to całkiem coś innego niż sugerowane problemy. Problemem były sparciałe wężyki przelewowe od wtrysków (chyba tak to się nazywa). Z jednego nawet uciekało paliwo (spływało pod samochód po bloku ) Przez tą nieszczelność musialo dostawać się powietrze do układu i dlatego po dłuższym postoju ciężko palił. Wężyki wymienione na funkiel nówki i znowu pali od strzała
  17. Dzięki Tony
  18. Ja polecam Ferodo Premium - 200 zeta chyba kosztują. Teraz założyłem ATE (za 150) i żałuję ... nie są złe, ale okazało się, że miałem założone Ferodo (w poprzednim somochodzie też takie miałem) i różnica jest odczuwalna, szczególnie podczas częstego i mocnego hamowania w mieście - ATE się szybciej męczą i droga się wydłuża. Polecam dorzucić parę groszy - komfort psychiczny jest o wiele lepszy.
  19. Tony84, jakby Ci się nudziło, to i ja poproszę lekką ściemę w dwóch wersjach - tył i całość.
  20. Panowie, a co piszecie w odwołaniu, że dlaczego wycena jest za niska? Mam zderzaczek do malowania (pęknięty lakier na dlugości 20 cm x 2) i PTU dało mi 430 zeta (w tym 5 zeta za ramkę A4 Klubu )
  21. zacznij od sprawdzenia prostych rzeczy - kat wtrysku ! Mam zamiar, tylko się nie mogę zgrać z Rogalowym warsztatem
  22. ...chyba raczej BMW M3 coupe...
  23. Aku nowy, taki sam jak fabryczny (miałem stary + sprawdzony po VINie) i napięcia posprawdzane - prąd nigdzie nie ucieka...
  24. U mnie i przy -5 palił na dotyk, o ile stał tylko przez nockę, a przy +8 jak postoi już dobę, to miał problem, więc świece raczej odpadają, aczkolwiek przy najbliższej okazji też sprawdzę.
  25. To co mógł mieć na myśli fachowieć u którego byłem? Może walnięty jest jakiś czujnik, który podaje informacje do ECU, żeby ustalić długość grzania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.