Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Ja zakładam zimóweczki w sobotę lub poniedziałek, więc jeszcze z tydzień niech zima poczeka
  2. I ch...(heidfeld) podium strzelił Się chyba dopiero otrząsnąłem. ...H miał dużo szczęścia wczoraj, bo jechał jak p... i wcale na ten tytuł nie zasłużył. Dać się wyprzedzić Vettelowi na dwa okrążenia do końca? W walce o mistrzostwo świata? Jest nadal słabiak jak i w tamtym roku. Tylko tym razem miał więcej szczęścia. Glock - pojechał jak mógł. Co go obchodzi, kto wygra tytuł. Robert - sam ku...a nie wiem. Na końcu jechał identycznie jak Vettel i H..., więc mógł? Dlaczego ugrzązł za Sutilem ??? Pewnie nigdy się nie dowiemy. Ale BMW wczoraj to po prostu dało D... po całości. Zresztą jak ostatnio cały czas. Theissen'a uważałem za mądrego człowieka, ale po ostatnich wyczynach, to ... tutaj coś śmierdzi...
  3. Ładne I faktycznie z zewnątrz to taki niepozorny. Ja bym tylko jakieś ładne 17' zapodał i będzie LUX.
  4. To się nazywa zmowa, bo jak to inaczej wytłumaczyć?! W moich rodzinnych stronach (40-70 km na wschód od W-wy): ON - 4,23 PB - 4,32 Na szczęście ja leje tylko w W-wa/Marki.
  5. Tylko ori - do B5 jeszcze nie widziałem ledów, które by pasowały - wszystko zalatuje WT.
  6. Panowie, proszę Was, tylko nie zakładajcie tych ledów do Audi. Audi to nie Calibra, nie Lexus itd. No gdzie białe ledy do czarnego Audi.
  7. Tak jeszcze się teraz dopatrzyłem, że ty czekasz na odpowiedź na odwołanie, więc tutaj ten czas już chyba nie obowiązuje. Musisz pogrzebać w fachowych serwisach, bo tutaj jest za mało przypadków, żeby Ci ktoś ostatecznie dał odpowiedź.
  8. Boczki skóra, środek alcantara - oczywiście w czerni
  9. Nie takie mędy chodzą po świecie. Nie przesądzam, że to wina sprzedającego, ale jeśli to handlarz...to wcale bym się nie zdziwił, bo robią takie przekręty, że ... Przecież ta dziewczyna mogła zginać!!! W każdym bądź razie napewno nie odpuściłbym winnemu - tylko teraz trzeba go ustalić.
  10. soolek odpowiedział(a) na SoMeS temat w 1.9TDI
    Kolego, to ty szybko zrób podepnij się pod VAGa, bo spalanie prawie 10L w tym silniku to chyba nie jest norma. (ja też jak dziadek nie jeżdżę, ale też nie piłuję samochodu, ale spalanie jeszcze nigdy nie było większę niż 6,8) No chyba, że poniżej 4000 obr nie schodzisz
  11. Może być. Ale jak byś wydech trochę wsunął pod auto i lekko podniósł do góry, to o wiele lepiej by wyglądał. Zawiecha pewnie ori 1BE, a Kamei to tylko producent grill'a :>
  12. Być może idzie do Ciebie polecony. Poczekaj kilka dni i ... pogoń ich.
  13. Ktoś chyba grzebał przy tym liczniku i pewnie go źle złożył. 0000 i jedno 0 migające - ustawiasz sobie przebieg to następnego przeglądu (wciska się jakąś kombinację pokręteł od zegarka, licznika i stacyjki - robiłem to pare razy, ale tej kombinacji nie odkryłem). Powinno znikać po wyłączeniu zapłonu. Jeżeli po włączeniu się zawsze pojawia, to może jest coś źlę połączone w liczniku i po włączeniu zapłony automatycznie się ta funkcja wywołuje. Rozbież ten licznik raz jeszcze i złóż go dokładnie. Jak sam nie umiesz, to złap może jakiegoś gościa od cofania liczników
  14. Pietro, jeżeli jedynym Twoim problemem jest wjazd na podwórko, to ... zmien wjazd na podwórko Powaga. Ja miałem standard zawias (teraz mam -35 + żółte amorki), czyli wyższy od Ciebie i ... Jeżeli przyzwyczaiłeś się już do prowadzenia swojego samochodu, to po podniesieniu dostaniesz choroby lokomocyjnej. Wiadomo, dziury bardziej się czuje, ale prowadzenie w zakrętach jest niebo a ziemia. Przy zmianie sprężyn będziesz musiał też zmienić amorki, bo są "przyzwyczajone" do tej wysokości i po jej zmianie pewnią szybką odmówią współpracy (parę km już pewnie mają przejechane). PS Sprężynki standardowe mam jeszcze, więc jak będziesz nadal chciał podnosić swoje OOOO, to daj znać, może się ich pozbędę za nieduże pieniądze.
  15. Pewności nie ma, ale jak byś był na miejscu "tej" koleżanki, to tak łatwo i szybko byś odpuścił? Wątpię. Proponuję spróbować - zobaczycie reakcję sprzedającego i po niej może się da poznać, czy coś kręci, czy nie.
  16. Nie wiem, czy jest taka opcja (zawsze można zrobić po zakupie), ale ja bym zrobił coś mieszanego. Jakaś szarość, brąż, kawa + czerń. Czerwone fajne, ale tylko jak się widzi u kogoś - tak mi się zdaje.
  17. Mały OT Słowotok działu technicznego - interia.pl
  18. Chyba najpierw trzebaby było nając rzeczoznawcę, który stwierdzi co było przyczyną odpadnięcia koła i czy była to wada ukryta - na umowie pewnie jest zapis, że stan samochodu jest znany nabywcy. Potem droga sądowa. Ewentualnie możesz na początek wziąć jakąś poważnie wyglądającą osobę, udać się do sprzedawcy i zarządać zwrotu pieniędzy!!! Spróbuj postraszyć, że Policja prowadzi dochodzenie, były osoby ranne.
  19. Ładna No to teraz powinieneś standardowo: 17' - 18' gleba lampy zespolone na przód kiera S-Line ...i jeszcze Jakieś zmiany planujesz oprócz szybek?
  20. Przecież to tylko 1 KOŃ rocznie ubywał - taka strata to nie strata Gratulejszon
  21. Jeżeli zadaniem tego samochodu ma być rzucanie się w oczy to: - czerwony lub biały. Niebieski niech pozostanie dla Subaru. Srebrny za bardzo oklepany, jak dla mnie (poza tym fotki mi się nie wyświetlają). Fajnym pomysłem może być Szary - taki cichociemny. Jak bym postawił jednak na czarny - chyba, nie będziesz jeździł różowym, żeby żonie się postawić Czarny tylko z tzw. "black line" czy jakoś tak, czyli czarny grill, czarne lusterka, brak oznaczeń i ciemne (niekoniecznie czarne) alufelgi - to dopiero może być KOX
  22. Zdrówko Wasze w gardło Nasze
  23. Zawias poszedł w dół - teraz tylko czas na 17'
  24. Tak jak obiecałem: TUTAJ mój Avancior na starej i nowej zawieszce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.