Treść opublikowana przez soolek
-
[B6 AWX] Dziwny stukot podczas pracy silnika
Sprawdź pasek od klimy. Miałem kiedyś trochę luźny i wydawał podobne dźwięki.
-
[ALL B5] Moje a4!:)
Zachipowany:) A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni. Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?
-
[ALL B5] Moje a4!:)
Przecież napisał, że ma gaz założony (NOS ???) A tak poza tym to całkiem fajna.
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Policjant sprawdza tylko, prawko jest zatrzymane ze względu na punkty, czy nie - nie ma informacji o ilości punktów, dlatego Ci nie zatrzymał. Niestety, teraz każda następna kontrola = zabranie prawka, bo mają już informację, że stan przekroczony i prawko do zatrzymania. Jeżeli przy jednym zatrzymaniu Policjant naliczy Ci od razy 24 punkty (np. naganie), to od razu Ci zabiera.
-
[ALL] Alarm z namierzaniem GPS
mily, a maluchy i polonezy czemu kradną/kradli najchętniej? Na części, więc B5 też mogą wziąć, bo coraz więcej tego i na części większy popyt. 8 lat wzięli mi z centrum 10-letniego Citroena BX - wątpię, aby było zapotrzebowanie na taki samochód. Wzięły sobie go jakieś szczeniaki, ale wzięły i niestety tak samo może być z B5.
-
[ALL B5] Podnoszenie się szyb z tyłu
Być może. A "programowałeś" szyby, np. po odłączeniu aku? Trzeba je schować z wciśniętym przyciskiem, a następnie podnieść też trzymając cały czas wciśnięty przycisk.
-
[ALL B5] Podnoszenie się szyb z tyłu
U mnie też odsuwają się automatycznie i przednie zasuwają automatycznie. Tył trzeba przytrzymać i wydaje mi się, że tak powinno być, żeby się np. dziecko nie przytrzasnęło.
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
Szacuneczek
-
Co sądzicie o tych felgach (7X16 5X112 RS4 AUDI) ?
Jeśli koniecznie 16, to tylko ori szerokie 5-ramienne -> TAKIE . Klasyczny wzór, ale wygląda na samochodzie naprawdę dobrze.
-
[B5 AVG] Kolejność gaśnięcia kontrolek
U mnie jest chyba następująco (od tyłu): - aku (po zapaleniu oczywiście) - immo - poduszka - i jeszcze jakieś, ale tak szybko gasną, że nie pamiętam :>
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
A nie ma jakichś zaślepek w miejsce halogenów? Poza tym może to był jednarozowy przypadek i więcej się nie połaszą ... Zawsze możesz jeszcze podłączyć jakieś 12/24 V :>
-
Co sądzicie o tych felgach (7X16 5X112 RS4 AUDI) ?
Ale przy 16' i oponie 205/55/16 to raczej o odkształcenia chyba nie musisz się martwić. Tym bardziej, że w chwili obecnej jeździsz na 18', więc doświadczenie masz, a nie sądzę że po przesiadce na mniejsze felgi nie będziesz zwracał całkowicie uwagi na dziury.
-
F1, Rajdy i Motorsport
HAM ma zwykle więcej farta niż ... umiejętności.
-
Jaka jest wysokość opłaty skarbowej za auto sprowadzone z UE ?
Opłata to jest 200 zeta za wydanie zaświadczenie o braku konieczności zapłacenia VAT.
-
[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?
Tak, nie montować nowych A tak poważnie, jeśli je mocniej przyczepisz, to pół zderzaka CI zdemolują, więc nie wiem, czy warto.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobrze, może się młokos trochę nauczy, żeby się nie mierzyć z Kubicą
-
[B5 AFN] Problemy z automatyczną, mechaniczną skrzynią biegów
Wymiana oleju już chyba tu nie pomoże. Skrzynia ewidentnie się ślizga - u mnie po takich objawach padła po pół roku całkowicie. Poszukajcie może jakiegoś serwisu samochodów amerykańskich - ludzie mają tam doświadczenie z takimi skrzyniami lub będą wiedzieli gdzie go skierować.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Są. U Vettela zostało, a Kubica widocznie mocniej łupnął i ... było widać co.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Panowie, jest dobrze. Mimo wszystko. Australia, tradycyjnie nie dojechał, ale popatrzcie na na poprzednie sezony. I przestańcie piep..., że mógl nie ryzykować - to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi". Figther jak to powiedział ostatnio Berger. Fighter jak Schumacher. Miałby 7 tytułów jakby jechał zachowawczo? Tutaj się jedzie, żeby wygrać a nie kur... dojechać. Jak jest chociaż cień szansy na lepsze miejsce, a tym bardziej na I miejsce, to się ryzykuje - to jest prawdziwy kierowca, a nie ci..., która jedzie aby dojechać i dowieść parę punktów. Tutaj była ewidentnie szansa na I miejsce, tylko Vettel troszeczkę się pogubił, ale taki jest sport. Ja obstawiłem dwa lata temu mistrzostwo Roberta w tym roku i WYGRAM !!!
-
[B6 AVF] Poduszka pod skrzynię biegów
Czy jesteś w stu procentach pewien, że to poduszka? Pierwsze słyszę, żeby poduszka skrzypiała (choć może jeszcze krótko żyję). Najcześciej skrzypienie wydobywa się z wahaczy - niestety ciężko jest zlokalizować ten skrzypiący. Coś mi się wydaje, że powinieneś dla pewności odwiedzić jeszcze innego mechanika w cely weryfikacji (tylko go nie naprowadzaj na temat).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brymondo też kuka
-
[ALL B6] Ciemny chrom do srebrnego avanta
Ogólnie ciemny chrom pasuje do srebrnego (wg. mnie), tylko wtedy dajesz wszystkie listwy na czarno itd. (zamiast chromy), żeby zachowana była jakaś symbioza. Tylko ten wzór to szału nie robi...
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
Chyba muszę wyczaić jakąś B5 na 18' do przewiezienia tyłka po Wawce i wtedy się obaczy.
-
[B5 AJL] Moja Adela :)
Ładne, ładne. Czy te fele to 17'?
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
Wiem, że trzeba uważać, ale zawsze opona w 18' jest trochę niższa, więc prawdopodobieństwo większe. Niestety samochodem jeździ też czasami żona, a być może za jakiś czas się całkowicie przesiądzie na ten samochód, a wtedy ... może się dziać. W sumie to zawsze wtedy można opchnąć 17' i ... wrócić do 15' Jeszcze pomyślimy. Gadałem już z gościem, który ma RS6 17' w B6 i ma mi udostępnić do przymiarki. Jeśli będą wyglądały OK, to bierem 17', jeśli małe, to wtedy S-line albo 18' RS6, albo DOTZ black 18' Kur...cze walduś - najlepiej by było zrobić przymiarkę wszystkich w jednym czasie...marzenia