Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Sprawdź pasek od klimy. Miałem kiedyś trochę luźny i wydawał podobne dźwięki.
  2. Zachipowany:) A możesz trochę dokładniej, bo jeszcze nie słyszałem, żeby chip w silniku wolnossącym dodał z 15 koni. Masz wykres z hamowni, czy tylko zapewnienie sprzedawcy?
  3. Przecież napisał, że ma gaz założony (NOS ???) A tak poza tym to całkiem fajna.
  4. Policjant sprawdza tylko, prawko jest zatrzymane ze względu na punkty, czy nie - nie ma informacji o ilości punktów, dlatego Ci nie zatrzymał. Niestety, teraz każda następna kontrola = zabranie prawka, bo mają już informację, że stan przekroczony i prawko do zatrzymania. Jeżeli przy jednym zatrzymaniu Policjant naliczy Ci od razy 24 punkty (np. naganie), to od razu Ci zabiera.
  5. mily, a maluchy i polonezy czemu kradną/kradli najchętniej? Na części, więc B5 też mogą wziąć, bo coraz więcej tego i na części większy popyt. 8 lat wzięli mi z centrum 10-letniego Citroena BX - wątpię, aby było zapotrzebowanie na taki samochód. Wzięły sobie go jakieś szczeniaki, ale wzięły i niestety tak samo może być z B5.
  6. Być może. A "programowałeś" szyby, np. po odłączeniu aku? Trzeba je schować z wciśniętym przyciskiem, a następnie podnieść też trzymając cały czas wciśnięty przycisk.
  7. U mnie też odsuwają się automatycznie i przednie zasuwają automatycznie. Tył trzeba przytrzymać i wydaje mi się, że tak powinno być, żeby się np. dziecko nie przytrzasnęło.
  8. Jeśli koniecznie 16, to tylko ori szerokie 5-ramienne -> TAKIE . Klasyczny wzór, ale wygląda na samochodzie naprawdę dobrze.
  9. U mnie jest chyba następująco (od tyłu): - aku (po zapaleniu oczywiście) - immo - poduszka - i jeszcze jakieś, ale tak szybko gasną, że nie pamiętam :>
  10. A nie ma jakichś zaślepek w miejsce halogenów? Poza tym może to był jednarozowy przypadek i więcej się nie połaszą ... Zawsze możesz jeszcze podłączyć jakieś 12/24 V :>
  11. Ale przy 16' i oponie 205/55/16 to raczej o odkształcenia chyba nie musisz się martwić. Tym bardziej, że w chwili obecnej jeździsz na 18', więc doświadczenie masz, a nie sądzę że po przesiadce na mniejsze felgi nie będziesz zwracał całkowicie uwagi na dziury.
  12. HAM ma zwykle więcej farta niż ... umiejętności.
  13. Opłata to jest 200 zeta za wydanie zaświadczenie o braku konieczności zapłacenia VAT.
  14. Tak, nie montować nowych A tak poważnie, jeśli je mocniej przyczepisz, to pół zderzaka CI zdemolują, więc nie wiem, czy warto.
  15. Dobrze, może się młokos trochę nauczy, żeby się nie mierzyć z Kubicą
  16. Wymiana oleju już chyba tu nie pomoże. Skrzynia ewidentnie się ślizga - u mnie po takich objawach padła po pół roku całkowicie. Poszukajcie może jakiegoś serwisu samochodów amerykańskich - ludzie mają tam doświadczenie z takimi skrzyniami lub będą wiedzieli gdzie go skierować.
  17. Są. U Vettela zostało, a Kubica widocznie mocniej łupnął i ... było widać co.
  18. Panowie, jest dobrze. Mimo wszystko. Australia, tradycyjnie nie dojechał, ale popatrzcie na na poprzednie sezony. I przestańcie piep..., że mógl nie ryzykować - to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi". Figther jak to powiedział ostatnio Berger. Fighter jak Schumacher. Miałby 7 tytułów jakby jechał zachowawczo? Tutaj się jedzie, żeby wygrać a nie kur... dojechać. Jak jest chociaż cień szansy na lepsze miejsce, a tym bardziej na I miejsce, to się ryzykuje - to jest prawdziwy kierowca, a nie ci..., która jedzie aby dojechać i dowieść parę punktów. Tutaj była ewidentnie szansa na I miejsce, tylko Vettel troszeczkę się pogubił, ale taki jest sport. Ja obstawiłem dwa lata temu mistrzostwo Roberta w tym roku i WYGRAM !!!
  19. Czy jesteś w stu procentach pewien, że to poduszka? Pierwsze słyszę, żeby poduszka skrzypiała (choć może jeszcze krótko żyję). Najcześciej skrzypienie wydobywa się z wahaczy - niestety ciężko jest zlokalizować ten skrzypiący. Coś mi się wydaje, że powinieneś dla pewności odwiedzić jeszcze innego mechanika w cely weryfikacji (tylko go nie naprowadzaj na temat).
  20. Brymondo też kuka
  21. Ogólnie ciemny chrom pasuje do srebrnego (wg. mnie), tylko wtedy dajesz wszystkie listwy na czarno itd. (zamiast chromy), żeby zachowana była jakaś symbioza. Tylko ten wzór to szału nie robi...
  22. Chyba muszę wyczaić jakąś B5 na 18' do przewiezienia tyłka po Wawce i wtedy się obaczy.
  23. Ładne, ładne. Czy te fele to 17'?
  24. Wiem, że trzeba uważać, ale zawsze opona w 18' jest trochę niższa, więc prawdopodobieństwo większe. Niestety samochodem jeździ też czasami żona, a być może za jakiś czas się całkowicie przesiądzie na ten samochód, a wtedy ... może się dziać. W sumie to zawsze wtedy można opchnąć 17' i ... wrócić do 15' Jeszcze pomyślimy. Gadałem już z gościem, który ma RS6 17' w B6 i ma mi udostępnić do przymiarki. Jeśli będą wyglądały OK, to bierem 17', jeśli małe, to wtedy S-line albo 18' RS6, albo DOTZ black 18' Kur...cze walduś - najlepiej by było zrobić przymiarkę wszystkich w jednym czasie...marzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.