Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Dzięki za potwierdzenie, ale jeszcze bym się chętnie dowiedział co się spsuło w moim samochodzie.
  2. Czasami mam problem z odpalaniem - łapie z oporem dopiero za drugim "zakręceniem" i puszcza siwego bąką z rury. Po 1-2 sekundach po odpaleniu pracuje równo, nie kopci - nie ma się do czego przyczepić. Problem pojawia się, kiedy samochód postoi około doby (lub dłużej) i to bez względu na temperaturę (8 stopni w garażu lub -3 na zewnątrz). Do 15 godzin stania (od wieczora do rana) - wszystko jest ok. Kontrolka od świec gaśnie prawie natychmiast. Akumulator nowy. Napięcie, naładowanie itp. u elektryka sprawdziłem i jest wszystko OK. Świec nie sprawdzałem, ale...jakby była walnięta jakaś, to chyba po odpaleniu powinien nierówno chodzić, bo któraś by nie grzała ? Kąt wtrysku też nie sprawdzany jeszcze, ale może nie ma znaczenia. Dzisiaj podjechałem do BOSCH Service, opowiedziałem jakiemuś gościowi powyższe, poświecił latareczką na aku i blok silnika i postawił diagnozę: zwalony automat grzania świec -> koszt 500 do 1500 -> grzać świece 10 sekund bez względu na kontrolkę -> na naprawę mnie wcale nie namawiał (co dziwne), kazał grzać te 10 sekund i jeździć dalej. Co to jest ten "automat", z czym to się jje i czy faktycznie może być taka przyczyna? Jak go naprawdę sprawdzić, czy faktycznie jest walnięty? Nie mam bardzo jak sprawdzić jego diagnozy, bo samochód rzadko stoi dobę i teraz nie wiem, czy szukać dalej specjalistów czy odpuścić a po Sylwestrze wylot w góry i chciałbym mieć sprawne odpalanie Wszelkie rady, wskazówki itp. mile widziane.
  3. ...i w piz*... cały ten misterny plan, w piz*... A już miałem "łyżwę" na jeden bok wyciętą Muszę wymyśleć coś nowego, bo widzę, że to pospolite BTW: Piłeś coś, czy tak na trzeźwo z takimi wyznaniami wyskakujesz w świat - a może za dużo Drzyzgi ???
  4. Malik chyba nie miał czasu na fotki, bo ogołacał projekt 1.0 z wszelkich dodatków
  5. Już siędzę nad szablonem do klejenia
  6. Akurat tyle za te plastiki nie weźmie Jeszcze nie wiadomo co jest w środku - może jeszcze coś da się ohandlować Ale jest to zawsze jakiś początek...
  7. przykleję sobie taśme na dole i taki fajny wzorek mi wyjdzie To jest myśl
  8. Te dokładki dookoła samochodu po prostu nie pasują do Audi (oczywiście kwestia gustu). Jeżeli będziesz czekał, aż się połamą, to mogą się połamać razem ze zderzakiem - wtedy będziesz miał o wiele więceje roboty i kasy do wyłożenia niż przy zdemontowaniu. Ja zdejmiesz to wszystko, to zobaczysz dopiero jak ten samochód będzie ładnie się prezentował (gleba konkret) - wtedy nawet spojlerek nie popsuje jej wyglądu Tak na poważnie - spojler jest całkiem całkiem, podchodzi po lotkę a'la M5 E39 i to jest klasa sama w sobie, tylko musi być zamontowany na samym końcu klapy, dalej niż u Ciebie, bo inaczej wygląda jak WT - zresztą looknij na M5 E39 (tylko ori) i zobaczysz jako to wygląda. Zdejmij te dokładki, shandluj na allegro, a kasę zainwestuj w np. przednie lampy zespolone, tylne po lifcie, dymione kierunki na błotniki i ... jeszcze tysiąc innych pomysłów jest.
  9. No dobra - ja dzisiaj umyłem autko, więc zaczynam nowy projekt
  10. Zdjęcia ...
  11. Takie coś to tylko w fabryce, niestety - te ramki mają wielki wpływ na wytrzymałość nadwozia. A5 było robione od podstaw, więc mogli ramki odpuścić, a w A4 po przeróbce trzeba byłoby usztywnić dodatkowo całe nadwozie = całkowita przebudowa samochodu, od podstaw. Patent jest extra tak wogóle np. Subaru Impreza (poprzednie generacje)
  12. Wszystko jeszcze zależy, kto jak nazwie dany odgłos. Zawiecha puka jak najbardziej, ale wahacze potrafią też skrzypieć i to mocno (niektórzy wstrzykują olej w gumy, aby przestawały skrzypieć).
  13. Byłem kiedyś holowany prawie 100km, ale jeśli masz opcję lawety albo jeszcze usłużnego kolegi to skorzystaj. Za jazdę bez uprawnień grozi chyba z 500 zeta - dalej pytanie, czy pozwolą Ci kontynuować jazdę, czy będziesz musiał odpiąć lawetę, żeby dalej pojechać. Mówisz, że będziesz jechał wioskami, czyli mniemam, że wąskie drogi - jak nie jeździłeś czymś takim, to jakoś nie chętnie bym ryzykował ze swoim samochodem :>
  14. Ile kosztuje malowanie całego samochodu (zmiana koloru) Muszę jak najszybciej zmienić kolor na czarny lub biały Przecież to jest jakaś masakra jest ;( Tona - grubości z centymetr będzie - brudu, a na mojej A4 tego nie widać. No oceńcie sami Pier... więcej nie zbieram. Jutro jedzie na myjnię i przy okazji na złość mu jeszcze środek wysprzątam
  15. Jak coś będzie nie tak, to napewno się pochwalę w tym wątku
  16. Uwaga - jeżeli trzeszczy/trze/skrzypi to są to raczej wahacze. Jeśli to jest drobne pukanie to wtedy przeguby.
  17. Co jak co, ale myślę, że rurka którą zakupiłem nie jest gorszej jakiści niż ori a z 5 razy tańsza.
  18. Powiem szczerze, że nie widzę różnicy - nie miałem żadnego widocznego spadku mocy.
  19. Powiem szczerze, że już mało brakowało, a tak bym zrobił, bo w jednym sklepie pokazywali mi całkiem coś innego. Kolejny nie miał, a w następnym gość był nawalony prawie w 3 d... - ale jakoś mu się udało uciąć tą rurkę
  20. Sprawa załatwiona. Guma kupiona w sklepie z częściami do TIRów - koszt 12 zeta (kupiłem ze 20 cm). Wewnętrzna średnica rurki powinna mieć jakieś 51-52 mm - 50 mm ciężko wchodzi, ale jakoś się udało.
  21. A może wiecie jak to coś nazwać w sklepie, żeby goście wiedzieli o co chodzi?
  22. Ewentualnie służę namiarem na szybkę za 300-350 zeta (nie pamiętam dokładnie) - montaż pod domem. Sprawdzone - zakładałem u siebie i kumpel w Passacie.
  23. Solarek4, a to do wymiany jest tylko ta guma, która trzymają opaski, czy cała ta rura (nie przyglądałem się temu dokładnie)? Zdjęcie jest stare, sprzed mycia silnika - teraz nie jest tak upaćkany chociaż...może i tak się go chlupnie...
  24. Dzięki - jutro serwis Skody się odwiedzi i ... wymianka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.