Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Jak kogoś nie stać na ori RS, to lepiej zostać przy zwykłym zderzaku. Ten laminat ani nie wygląda, ani trwały nie będzie. Jak robić to na porządnych gratach, to ałdi nie kalibra. Zresztą trafiają się ori w dobrej kasie na allegro, tylko trzeba być na bierząco. Powodzenia.
  2. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  3. ten rząd to ogólnie jedno wielkie błazeństwo..
  4. Czekaj Maju a to nie Ty tak mącisz ze swoimi autami ? Najpierw super igły, w ogłoszeniach igły a po sprzedaży szroty ?
  5. No i git, to po robocie. Teraz została Ci jeszcze kolonoskopia ?
  6. Oczywiście że powinna być możliwość pisania postów w dziale sprzedam. 1. Żeby na darmo się nie przejechać, jeśli widać ewidentne przekręty a potencjalny zainteresowany nie jest w temacie. Bo właśnie po to jest forum, żeby ktoś bardziej doświadczony doradził temu mniej znającemu temat. 2. Żeby zwrócić uwagę cwaniakom co wystawiają auta za niebotyczną kasę i udają "perełki" jak z salonu. A potem płaczą i skarżą do Modów, ktoś im coś w temacie napisał. 3. Żeby zapytać o coś Sprzedającego i wtedy odpowiedź będzie znana wszystkim zainteresowanym. 4. Żeby pochwalić auto, jeśli ktoś je rzeczywiście zna i wie jak jest naprawdę. Ale oczywiście spam należy tam tępić bezwzględnie. Wpisy nic nie wnoszące typu : "fajne autko gdybym miał kasę..."
  7. Hydroxyzyna 10 mg to dawka dla 40 kg kobiety Także walnij se 2-3 tabl jednorazowo i dobranoc. A najlepiej przetestuj na sobie wcześniej, bo każdy reaguje inaczej. Bywa że 10 mg uśpi 100 kg młodego faceta, a nie ruszy zasuszonej staruszki.
  8. Ragga gdzie będziesz robił ? W poniedziałek będę w lbn jak coś.
  9. Spróbuj kupić ten afobam co pisałem, w niektórych aptekach nie przejmują się receptami.
  10. Ragga, na receptę niestety. A gdzie masz ten MR i kiedy ?
  11. No gdzie colę do whisky
  12. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    co za poczucie humoru
  13. rodzaj umowy czy na czas określony czy nie zależy od woli pracodawcy jaką zechce taką zaoferuje
  14. mam nadzieję że ostatnie
  15. No ale że ledów moje auto nie miało to bym nie podejrzewał Kupuj kupuj te kosmetyki, dasz mi w zestawie z autem. a ja, sprzedam Michałowi za pół ceny
  16. Jędrzej, a co za różnica jak i tak zderzak rs4 do Twojego auta się nie nada
  17. co tam kupiłeś, pochwal się
  18. podwójny zysk a ten Solar ładny chociaż ?
  19. Shaqa to pamiętam z czasów Orlando, jak rozbijał tablice. Z Pennym tworzyli fajny duet. ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 21:38 ---------- Oglądałem dzisiaj jazz-heat, Mocni są, mecz bardzo jednostronny.
  20. Solar bierz ten tył bo się wkurfię i sobie przyrezam. Zalega mi niepotrzebnie. Dorzucę siostrę w gartisie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.