Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B5] Zaślepki śrub wycieraczek przód
Zapytaj Krystiana, pewnie ma.
-
[B5 ABC] Do przedlifta jakie fotele pasuja??
Załóż półkubły w skórce i będzie fajnie.
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Takie info, podrzucę, może komuś się przyda. W Lublinie za regenerację magla trzeba dać 350 zł. Ja jestem zadowolony, jakby ktoś chciał jakieś namiary dam adres. Wymiana magla ( wyjęcie i włożenie ) 200 zł.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kurde, dziwne te rozbieżności użytkowników. Może to wina montażu ? Składania na podnośniku...?
-
[B5 AGB] VIAGRA
a ja, a ja, a ja mogę ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie trzeba mi znaleźć jakieś halogeny zamiast ori rs4, średnica 60 mm. Jakieś pomysły ?
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
nie wierzę, w to co czytam dodatkowo proponuję rozwiercić otwór centrujący i naspawać jakiś metal żeby zmniejszyć ET
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
tylko nie lustrzane
-
[ALL B5] Ocieranie klapy o tylny zderzak
te od których śruby w bagażniku sprawdzałeś jak zdemontujesz zderzak to zobaczysz o co chodzi
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
http://allegro.pl/dystanse-zmieniajace-rozstaw-przelotowe-na-wymiar-i1701447309.html Tutaj zrobią Ci dystanse jakie zechcesz. Ale według mnie gr nie warta świeczki. Poszukaj innych alufelg.
-
[ALL B5] Ocieranie klapy o tylny zderzak
Jeśli zderzak porusza Ci się w pionie, mimo dokręconych tych 4 śrub w bagażniku, to prawdopodobnie mocowania główne zderzaka są do niego słabo dokręcone. Niestety musisz zdemontować zderzak i to sprawdzić. Przy okazji opuść go trochę, na tych mocowaniach, to i klapa przestanie ocierać.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
i co z tego że repliki, kto kupi ori LM do b5 ? dawaj foty
-
[ALL B5] Jaki dystans
Myślę, że minimalne ET jakie możesz zastosować przy feldze 8.5 cala to 35. Więc dystans 10 mm. Ale poczekajmy co powiedzą inni.
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
po co promujesz te koła w kilku tematach ?
-
[ALL B5] Tylne lampy led
co nie zmienia faktu, że mogę uważać podaną przez Ciebie ofertę za zdzierstwo :gwizdanie:
-
[ALL B5] Tylne lampy led
jaka cena ja płaciłem ok 500 zł
-
[ALL B5] Tylne lampy led
Rzeczywiście, nie mogę znaleźć Ja brałem z allegro ale teraz nie widzę.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
o nieeeee
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Tu nie ma co dyskutować , wchodzisz w http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=71.0 pierwsze 2-3 tygodnie czytasz , dopiero później przyjdzie czas na zadawanie pytań. zapewniam Cie ze jak zrobisz to w takiej kolejności jak Ci radze to za dużo ich nie bedzie tylko nie czytaj tematów userów Moskal, Rafalekx,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no i wsio wróciło do "normy" :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krystian, które cięższe ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput, kowi, rafalekx i wszyscy chętni wpadajcie jutro do nas na spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
poprosimy o kolejny odcinek "Los Rafalexos d'Kowales "
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ze mnie polewkę robią że mam za małe koło.... a tak serio to odważnie zszedłeś na tym gwincie - respekt
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
a monobloki dla mnie propozycja na serio