Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. wyjmij prawy wkład i zobaczysz,może mata się zjarała.
  2. climatronic w pierwszych latach był za dopłatą.
  3. Najlepiej osobiste odwiedziny i przytulenie go a nawet jeżeli nie odda to chociaż jakaś satysfakcja no i wyznaczenie następnego terminu
  4. jeśli silniczek i cała reszta jest bez zarzutów to powinno być ok ale proponuje zrobić logi i wtedy się dowiesz ile z niego będziesz mógł wykrzesać na serii okolice 140ps
  5. fayera odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Brama możdżenia
  6. Odkręć obudowę i zobacz.2 torx-y 8
  7. no i nowe
  8. używkę raczej ciężko będzie Ci dostać
  9. Zadzwoń do ASO
  10. Zgadza się.Za gówniarza taki jeden z drugim dostawali wpi***rdol od rówieśników i nie tylko łaził kanałami a pózniej ura
  11. może do niektórych amerykanów był taki bayer dołożony
  12. ew.pod licznik
  13. No niestety taka jest polska psiarnia-kupa ćwierć-inteligentów. Złóż odwołanie bo nikt prawie się nie odwołuje i pojeby robią co chcą i czują się bezkarnie. Chociaż niestety trzeba przyznać,że sądy polskie też im życia i ich "pracy" nie utrudniają Jeżdzą nieoznakowanymi i cwaniakują tępe zakute pały.
  14. fayera odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6/B7
    Pewnie wyświetlacz. Ciężko dostać ale jak będzie przymusowa wymiana to poszukaj w kolorze
  15. Marzenie każdego mężczyzny: 1.Córka na okładce "Cosmopolitan" 2.Syn na okładce "Przeglądu Sportowego" 3.Kochanka na okładce "Playboya" 4.Żona w programie "Ktokolwiek widział Ktokolwiek wie"
  16. jak zmieniałem z ori stal 15'' na alu 17'' p&p
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44088.msg487330#msg487330 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85155.msg962421#msg962421 poczytaj
  18. no to panel musisz zmienić
  19. a w starych fotelach miałeś grzaanie?
  20. No niestety ale navi musisz wyciągnąć aby wyszedł klimartonic. Szpara musi być bo tak już jest zrobione.[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:57_________________________________________________Nie ma różnicy co do klim.
  21. Jak auto wyjechało z tym radiem z fabryki to nie będzie chciało kodu po odpięciu aku. A jak nie to magik od elektroniki.
  22. dokładnie ale narazie od półtora miesiąca cisza-czekam na wyjaśnienia
  23. dopiero będzie walił
  24. tylko luzować tak? tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.