Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. Dokładnie. A wzory
  2. Większość czeka-przecież to święto sportowe. Jeszcze 3 dni...
  3. Spróbuj przytrzymać otwieranie auta na kluczyku,następnie przekręć kluczyk w stacyjce na zapłon i wtedy zobacz,może poprostu Ci się rozkodował. Miałem tydzień temu taki przypadek-rozkodował się z dnia na dzień-tak poprostu.
  4. Gałka jest od A3. A kerownica powinna pasować-jest z tego samego rocznika.
  5. Jeszcze trzeba radio trochę odciągnąć do siebie bo kubek będzie haczył.
  6. Chodzi Ci o szufladkę kubka?
  7. :a4fan: 100 lat 100 lat 100lat łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes A4-klubu
  8. Teraz ciężko będzie Ci porównać bo temperatura wzrosła.... Poczekaj na mrozy.
  9. Cris wg mnie to zwykły zbieg ok. Gdyby tak było jakk piszesz dawno wszyscy stawiali by pochylone auta
  10. Eeee pewnie masz zwykły nawiew. Jak ktoś wymieniał przednią szybę to napewno nie wstawił podgrzewanej.
  11. fayera odpowiedział(a) na pit6510 temat w 1.9TDI
    U mnie też zaistniała kiedyś taka sytuacja w trasie. Po powrocie dolałem i kontrolka zgasła. Też obstawiam czujnik.
  12. 4 miejsce wcemno :thumbdown:wątpię. Brawa za walkę.Z tej 4-rki każdy mógł zdobyć złoto. Jedni nie mieli dnia,innym sędziowie dopomogli itd...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:27_________________________________________________Jakby kto chciał w necie obej. FRA-CRO. http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://www.ustream.tv/channel/s1-00000061&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhipimrZYiG1hBsOzQlQGsD-6I-1hQ
  13. Zaczęło się ciekawie robić.5 bram odrobili
  14. 3 najważniejsze mecze i 3 w du...ę. Chyba nie podnieśli się jeszcze po wczorajszym albo nie wytrzymali trudów turnieju.
  15. nie chce snuć teorii spiskowych ale Norwegowie zemścili się.... za wiecie jaki mecz, i Siódmiaka gasili cały czas Znając temperament Wenty narobi trochę szumu, chociaż wiadomo sędzia ma ZAWSZE RACJĘ
  16. No tak ale gdyby nie te 2 pasibrzuchy mogło być pięknie Mecz wygrały barany z Norwegii
  17. 1/3 bramek z karnych.A fuj...
  18. Narazie nie jest gites [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:34_________________________________________________Te pedały nie powinny sędziować takiego meczu skoro mają jakioś uraz. Finał się oddala niestety
  19. Felgi wystawisz za 600 zl i jakieś tam wyjście będzie.
  20. Najlepiej jakbyś vag-a podłączył i zobaczysz jakie są błędy.
  21. Ja właśnie tak zrobiłem.Załatwiłem linkę 16-tkę(2x4,5m),dokupiłem 4 żabki po 4zł za sztukę i naprawdę wygląda to solidnie chociaż nie miałem okazji jeszcze przetestować bo ja askurat aku mam ok.Zrobiłem to ze względu na innych.Różnie bywa
  22. Też mi się zdawało,że przewaliłem ale nie chciałem kolegi zdołować...
  23. 1300-1500,więcej chyba nie ma sensu ich wystawiać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.