Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nie jest to AVUS I ? dokładnie, avus II jest DUŻO lepszy no nie do końca to jest AVUS I to AVUS II a to AVUS III
-
[B5 1Z] A4 TDi
z oponami 255/35ZR18
-
[B5 1Z] A4 TDi
[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________ dobrze prawisz http://www.magandturbo.com/pages/wheel.asp?aid=482840124
-
[B5 1Z] A4 TDi
:laghing2:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
18" i ani cala mniej fajny ten Twój poliftowy przedlift
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
przed zimą jak wszystko dobrze pójdzie to paździoch będzie wystrojony zwykły chinol uniwersalny około 400pln
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
spy foto
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
prawda, również polecam Jestem po "Starciu Tytanów" - do obejrzenia, nie zachwyca ale też nie odpycha
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Eleanor?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Reniu to jest BBS RS
-
[B5 1Z] A4 TDi
błądzisz synu... błądzisz... ale młody jesteś więc masz wybaczone
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
RS'y miały
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wycinasz nadkole, klepiesz lekko rant błotnika i już nie takie pojebane to B5
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zależy jaka opona do tego avus 17" 7,5J et30 i opona 225/45 lekko przyciera o plastikowe nadkole z tyłu przy większym bagażu...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przy swpie zaciski zostają stare? zmienia się jarzma, tarcze i klocki?
-
Netia - ostrzegam !!
weźcie pod uwagę że wszystkie umowy skonstruowane są tak że operator obiecuje transfer do wartości określonej w umowie, a nie podaje wartości minimalnej, niezależnie czy jest to netia, tpsa, czy cholera wie co
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
jak chcesz wtryski od AFN'a to możemy zamienić się pompami :gwizdanie:
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Zazdroszczę dróg w świętokrzyskim, skoro Ty, Krycha czy Nosb możecie latać na takiej glebie Generalnie fura kox
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dobra, nie ma się co wysilać... Karol musisz sobie szczerze powiedzieć: "jeżdżę serią"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
10? ja tu widzę najwyżej 4 -eS pakiet -kółka -zawias -grill
-
[ALL B5] Jaka szerokość felgi i jakie et, 20cali w b5
9J przy et45 prawdopodobnie będzie za szerokie :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
z grudnia- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
owszem, od '99 były białe- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
e e e... synek, jakie "nawet"? avus to za***iste koło - [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał